barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś jakiś link aby obejrzeć ?
0
Neymar za chwilę ma 32 lata, kiedy to tak szybko strzeliło, masakra.
3
Dawid Zalecki to mega kocur. Gdyby Labryga był podobnej wagi nie wiem czy dałby radę, technicznie Zalecki dużo lepiej wygląda w stójce.
4
Jak mnie irytuje to gadanie Lewandowskiego i Ronaldo, że wiek to tylko liczba w ich wypadku.
Sranie w banie, nie pamiętam kiedy Lewandowski zagrał ostatnio dobry mecz już nie wspomnę o wygranych pojedynkach 1na1 czy sprintach, ale wiek to tylko liczba.
Bardzo ciekawi mnie ten sezon Lewandowskiego.
Ronaldo " post Mourinho" już wtedy zanotował mocny zjazd.
Drybling odszedł do lamusa, zrobił się jakiś przewidywalny i sztywny.
W całej historii najładniej zestarzał się Modric, później Thiago Silva z Ibra.
0
Według mnie Cancelo czysto sportowo mógłby wnieść więcej do gry niż Dembele.
Kounde praktycznie nie robi zamieszania z przodu na PO, a samego Dembele, który i tak grał głównie w kratę można zastąpić po prostu Fatum bądź Raphinha.
0
@kamiVeB City w obwodzie ma tylko Bernardo i Alvareza jeżeli chodzi o ofensywe także ciężko sobie wyobrazić, że Bernardo odchodzi.
6
@GeneralXavi mi bardzo mocno siadł Avi.
0
Zapraszam wszystkich do rywalizacji.
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/2hth6a
0
Karasiowi cofną rekord świata w tym IronManie?
0
Zazdroszczę w kurw3 Chelsea Nkunku.
Dziwię się, że tak łatwo Chelsea wyciągnęła takiego kozaka.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiadomo coś o urazach Christensena i Gundogana ?
3
Manchester City czasami nie kreci na siebie bata w tym sezonie ?
Niedawno mieli taką głębię składu z przodu, a praktycznie na chwilę obecną nie mają żadnego skrzydłowego.
Blok defensywny też eksperymentalny, bo praktycznie Pep ma samych nominalnych stoperów.
Ciekawi mnie przyszły sezon.
Liczę, że Arsenal zrobi kolejny krok na przód, a Liverpool wróci tam gdzie ich miejsce.
0
Jaki ten Eric Garcia jest słaby.
Pomyśleć, że miał być zbawieniem zimą 2021roku za 10 baniek.
Dramat.
0
@kejdzi Schuster chyba
1
@Rewolucja123 po prostu jest świetnym piłkarzem
1
@Kapitan hawk i cyk. .
0
@Faro kto tak mówił ? .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston nie ma co się wykłócać.
0
@mekston https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13305815#comment-13305887
0
@mekston wcześniej pisałeś, że to była tylko kwestia toru.
3
@TR3YWAY a co ma się dziać ?
W Barcelonie jest jego miejsce.
3
Xavi takimi wypowiedziami buduje sobie fantastyczną renomę w kręgu trenerskim, ale także u piłkarzy.
Ja na przykład byłem przekonany, że Arsenal potraktuje, to jak poważniejszy sprawdzian, bo za tydzień mecz z City o Tarczę, a dalej już maraton.
A wczoraj zastanawialiśmy się z kolegami, gdzie byłaby Barcelona w Premier League.
0
Chelsea bez sponsora na koszulkach ?
1
Czekamy .... .
0
Mclaren dobrze trafił z poprawkami bolidu, wynik na silverstone, to nie przypadek.
Druga połowa sezonu zapowiada się świetnie!
Mercedes, Maclaren, Ferrari w pogoni za Bykami.
1
Kolejny wałek na FAME