barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Mudryk ma bardzo duże predyspozycje
0
Zasadnicze pytanie. Możecie sprowadzić jednego z dwóch napastników na przyszły sezon, którego wybieracie ?
A) Lewandowski 12/15 mln za sezon
B) Victor Roque 5 mln za sezon
1
@Rewolucja123
Parejo ma 34 lata, tyle co Busquets.
Brozovic to drugi Pjanic.
A Barca i tak grała bez defensywnego pomocnika przez kilka lat, Busquets zawodził w najważniejszych momentach, to że odbierał piłki przeciętniaka w Lidzie i nabijał statystyki nie miało większego przełożenia.
De Jong jeżeli dostanie zaufanie i stabilną pozycję poradzi sobie.
1
Czegoś nie rozumiem, Xavi naciska na zastępstwo dla Busquetsa mając w składzie De Jonga?
Z całym szacunkiem Brozovic Parejo to dwie półki niżej.
Jeden i drugi swój prime ma za sobą, a holender przed sobą.
Transfery z Serie A, to zazwyczaj niewypały, ostatni zadowalający jaki przychodzi mi do głowy, to Alexis.
Parejo byłby opcja na ligę, ale na europejskiej scenie byłaby klapa
Uważam że De Jong jak i Gundogan świetnie sobie poradzą w roli defensywnego pomocnika.
Jedyny ruch jak zrobiłbym w linii pomocy, to pożegnał Roberto.
4
Ten Roque charakterystyka kogo przypomina w Europie ?
Słyszałem, że to mieszanka Gabriela Jesusa i Lautaro.
0
@Michael24 Barcelona nie ma talentu do ściągania talentów, tyle.
0
@MesQueUnClub_87 " gwiazda " polskiego dziennikarstwa. Na miejscu Michała Pola, to bym chyba nie wytrzymał
0
@Emhyr Stano przynajmniej jest sobą i mówi co myśli, a to w tych czasach powinno być w cenie, bo cały świat kombinuje
0
Jak mnie Smokowski irytuje od roku, też tak macie, czy mi się poj3bały lejce ?
0
@kamilop Brozovic zdecydowanie nie
0
Ale stypa w Kanale Sportowym, nawet Smokowski mnie nie irytuje
2
@HansFCB Abde ? Słabo to widzę
0
Do kiedy jest Fut Champions, bo słyszałem, że od jakiegoś czasu jest do środy.
0
Dzisiejsze GP Kanady w deszczu ?
Jest szansa na normalne ściganie ?
0
Dziwię się, że taki klub jak Barcelona.
Nie może po prostu zorganizować towarzyskiego meczu dla Messiego.
Byłby to jego ostatni i przede wszystkim pożegnalny na Camp Nou z kibicami.
Może głupi pomysł, ale mecz z reprezentacją Argentyny bądź Newells Old Boy.
Nawet mecz z byłymi gwiazdami Barcy tak jak Ronaldinho, Iniesta,Xavi.
Ja bym to zobaczył.
1
@GuerillaAthletic wszechczasów klubu chyba
3
Z taką grą na pewno nie wygramy mistrzostwa
9
Po chvj ta gadka dyrektora, że będziecie mogli zawsze wrócić do szkoły.
Poszedłem zobaczyć tam po 7 latach i mnie wyjeb@li
0
Kto waszym zdaniem zdobędzie nagrodę Golden Boy ?
0
Crack Havertz w pierwszej jedynastce i cyk Chelsea znowu (...)
1
@ZwyklyKibicBarcy04
Jeżeli nie wbijasz 15/16 zwycięstw, nie graj w pierwszy dzień, bo zazwyczaj grają wtedy kozacy.
Ja preferuję sobotę + niedziele.
0
Czyżby powód Messi ?
0
@FearTheBeard dzięki wielkie !
0
Panowie
Scena z filmu w którym dwóch żołnierzy leży za okopami, a jeden z nich mówi, że dzisiaj ma szczęście. Następnie leci kula, która delikatnie muska jego hełm, żołnierz się cieszy, następnie wychyla się poraz drugi i dostaje headshoota.
Szukam od wczoraj w głowie, ale na myśl przyszedł mi film:
Wróg u bram, ale tak była scena z przeskakiwaniem między budynkami
Szeregowiec Ryan
21
Jak Rudzki mówił, że Raphinha robił tylko dużo szumu w Premier League i że to nie jest piłkarz na Barcelonę, to większość cisnęła go dla zasady
Transfery począwszy od Torresa, czyli warte blisko 200 baniek bądź nawet ponad, to 5/10 niestety.
1
@D10SLEO nie ma aktualnie na rynku nikogo, na kogo byłoby ich stać.
Trossard byłby fajnym pomysłem, no ale cóż
2
@takisobiektos żeby w końcu Kounde z Araujo mogli zamknąć parę stoperów na wieki wieków.
3
Moje okno marzeń, ale marzeń bardziej realnych niż nierealnych, to dwa kluczowe transfery:
PO: Juan Foyth - sprawdzony w lidze, w meczach z Barca zawsze na plus, kwota realna do wyłożenia. Być może udałoby się włączyć w tę operację Desta.
ŚP: Ilkay Gundogan - doświadczenie
Żałuję, że nie będzie to już Jorginho
Messi, bo po prostu nigdy nie powinien odchodzić, ale Leo nie odmieni naszej sytuacji w Europie.
Dalej przez sezon, dwa lub trzy będziemy klubem na miarę ćwierćfinału, wygrywaniu pojedynczych dużych meczów tak jak El Classico.
Oraz ktoś bramkostrzelny do ataku, wydaje mi się, że oparcie siły Barcelony na Lewandowskim, to nierealna opcja. Robert trafił zbyt późno, po prostu.
Lepszy już nie będzie.
Fati, Dest, Busquets, Garcia - out
5
@LjakRoberciik to ciągle mniej niż tu
0
Z jednej strony zwycięstwo cieszy, wielki krok do tytułu.
Mam cały czas dziwne odczucia.
W pucharach dwa razy w pysk na poziomie Ligi Europy, transfery pół na pół, zjazd Lewandowskiego który miał być fundamentem, nie wiadomo czy w ogóle Barca będzie mogła latem ściągać piłkarzy.
Najbardziej martwi mnie linia pomocy na kolejny sezon.