barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 daj śmiało Liverpool +2.5 win, ale te trzy mecze Ligue 1 oprócz Monaco ciężko widzę
0
Jak gra Lewandowski?
0
Jak Abde strzeli zwycięskiego, to Xavi powie, że był kluczowy i żadnego transferu nie będzie.
0
Może lepiej byłoby wystawić Lewandowskiego na skrzydle ?
4
Później się dziwią, że w Premier League płacą grubo za prawa TV.
Przecież ta La Liga to piach.
Na trybunach mietki, godziny prawie do spania i do tego zamulona gra 90 min.
0
@Fenelon stare .
0
@noface w La Liga wszystko jest słabej jakości.
Na trybunach mietki i jakieś pokrzyki.
Stroje jak z B klasy.
A na boisku generalnie stypa.
0
Ja współczuję Lewemu, że jest traktowany jako lider i najlepszy piłkarz Barcelony.
1
Ale dramat, praktycznie nie mamy skrzydeł, nie mamy kim straszyć 1na1.
Trzech pomocników, którzy chcą mieć piłkę i stoper na PO bez ciągu na bramkę.
0
Człowiek naogladał się przez te 3 dni Premier League i włączając taka La Ligę chce się spać.
Na trybunach klimat niczym z 2 ligi w Polsce.
0
Jaki wynik typujecie ?
3
Widać ewidentnie brak defensywnego pomocnika w Liverpoolu.
Chelsea dzieli i rządzi tam.
0
Kapitalnie wygląda dzisiaj Enzo
1
@Dankho94isback
Jude jest kotem stety albo niestety.
0
Caicedo oficjalnie w Liverpoolu?, bo wydawało mi się, że Twaróg to powiedział przed 3 minutami.
4
@Filu02 szkoda że za późno przyszedł, to trochę tak jak Robin Van Persie do United.
2
@barcanawieki
" Wstawaj książę Troi, wstawaj.
Nie pozwolę aby kamień odebrał mi chwałę. "
Swoją drogą Brad Pitt rewelacyjny w tej roli.
Wybieram Achillesa
1
@AlwaysBlaugrana nikomu nie kibicujesz w Anglii?
Czy chodzi Ci o fanów, którzy na stadionie oglądają.
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/tt6hkx
Zapraszamy do rywalizacji
0
https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/tt6hkx
Zapraszam do rywalizacji!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM United wyżej od Liverpoolu?
0
Jak typujecie walkę o tytuł mistrza Anglii?
0
Czysto hipoteczny, zakładamy, że cała historia z Mbappe nie istnieje.
Ciekawi mnie czy Real ma kase żeby go ściągnąć za 200 baniek i zaoferować kontrakt na poziomie 25/30 mln.
To co Tebas odpi3rdala z tymi przepisami w głowie się nie mieści.
9
@Adran360 Włoska ponad 600 mln, kiedyś było to nie do pomyślenia.
Warto zauważyć, że sam Jude kosztował Real 100 mln.
16
Transfery:
Premier League 1,75 mld
Serie A 650 mln
Ligue 1 500 mln
Bundesliga 450 mln
La Liga 290 mln
Absurdalne.
0
Po sprzedaży Dembele, Kessiego plus te prawa do Barca Studio, to jaki to będzie miało wpływ na transfery ?
Mówi się :
30,12.5, 60 mln, czyli łączny wpływ z tych trzech operacji.
0
@Kgorecki2500 nie wiem, Tottenham to nie są ogórki.
W najlepszych dla siebie czasach śmiało mogliby wygrać mistrza w La Liga.
0
Jak gra Barca ?
Bo w niedzielę mecz, a wynik nieciekawy