barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi stracił szatnię nieodwracalnie.
Zegar tyka
0
@LM10GOAT moim zdaniem ciągle niewykorzystany potencjał.
Na tej pozycji śmiało może grać 5 - 7 lat na poziomie klasy światowej.
Gundo swój najlepszy sezon zagrał w wieku 32 lat.
1
Zastanawiam się co sobie myśli Gundogan, bo kto jak nie on ma widzieć gdzie leży problem.
Przyszedł z drużyny, która można było nazwać perpetuum mobile, a tu zderzył się z jednym wielkim bałaganem.
Odbiegając od pierwszej myśli, cholernie mi szkoda tego czasu, bo potencjał Barcelona ma bardzo duży.
W bramce jeden z najlepszych, stoperzy też można uznać, że należą do czołówki + Cancelo jeden z najlepszych bocznych.
Perspektywiczni :
Pedri, Gavi, Blade, Yamal, Roque, De Jong czy choćby Fermin.
Ręce opadają
0
@Firestone kto jest lepszy od niego z ofensywy ?
0
@AdrianFCB10 a kto jest dobry Twoim zdaniem ?
70% drużyny jest po prostu cienka jak sik komara
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Niestety ale ten klub nie wyciągnie nic więcej z Xaviego.
Mógłby przyjść sam Mbappe, Kimmich i kolejnych 5 piłkarzy, których wymarzył by sobie Xavi, a i to by nic nie pomogło.
Trenersko jest po prostu za słaby.
Ta drużyna nie ma stylu, piłkarze nie wiedzą co mają grać, a po twarzach poza kilkoma przypadkami widać, że mają wszystkiego dosyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Chyba inne mecze w tym sezonie oglądamy, gra bardzo w kratkę.
0
@K4tsuuu jakiego błędu ?
Serio pytam
2
Nigdy nie zrozumiem " fenomenu " Saki.
Piłkarz ten według mnie nie ma żadnego atrybutu na poziomie klasy światowej.
O ile w tamtym sezonie był po prostu regularny, to chyba tylko przez to, że jest młodym Anglikiem stawia go w takim świetle.
1
Komunikat o zbyt niskim ciśnieniu oleju może być spowodowany tym, że zalałem więcej oleju niż auto powinno mieć ? Więcej o 0.5l
0
Proste pytanie czy VR strzeli więcej goli w 2024 do końca sezonu od Lewego ?
0
@MesQueUnClub96 ale mi się nie chce z Tobą rozmawiać, to moja opinia, Ty możesz mieć inną
0
@MESSIah16 grubas szybciej się skończy niż później i pęknie bańka top 10 wszechczasów.
0
@FCB_dimiC max dwie osoby
0
@VamosVamos wystarczy wykupić
0
@krol211 raczej Manchester United bądź City
1
@MesQueUnClub96 hahahaha ;D
0
Pedri vs Odegaard ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
C + pogonili Michałowicza, a komentuje Hyży, który nie potrafi złożyć logicznego zdania i w ogóle nie jest przygotowany do żadnych meczów.
0
Boston ma taką pakę, a i tak pewnie skończy się na finale konferencji.
0
@michal26 a kto napisał o tej parze ?
0
@FcPortoFan1999 brakuje OKC i Clippers
0
@michal26 Shai Gilgeous Alexander, LeBron nie ma szans
0
Słabe te pary meczów świątecznych NBA
2
Za 25 min zagra koszykarz o nazwisku Jokic, który ma ciężko podskoczyć 20cm, a regularnie ładuje po 30/40 pkt
0
@Mixtape ten transfer jest nieunikniony ;))
1
Salah jest taki niechlujny i przewidywalny.
Bronią go tylko liczby w Liverpoolu.