0

Xavi stracił szatnię nieodwracalnie.
Zegar tyka

0

@LM10GOAT moim zdaniem ciągle niewykorzystany potencjał.
Na tej pozycji śmiało może grać 5 - 7 lat na poziomie klasy światowej.
Gundo swój najlepszy sezon zagrał w wieku 32 lat.

1

Zastanawiam się co sobie myśli Gundogan, bo kto jak nie on ma widzieć gdzie leży problem.
Przyszedł z drużyny, która można było nazwać perpetuum mobile, a tu zderzył się z jednym wielkim bałaganem.

Odbiegając od pierwszej myśli, cholernie mi szkoda tego czasu, bo potencjał Barcelona ma bardzo duży.
W bramce jeden z najlepszych, stoperzy też można uznać, że należą do czołówki + Cancelo jeden z najlepszych bocznych.
Perspektywiczni :
Pedri, Gavi, Blade, Yamal, Roque, De Jong czy choćby Fermin.

Ręce opadają

0

@Firestone kto jest lepszy od niego z ofensywy ?

0

@AdrianFCB10 a kto jest dobry Twoim zdaniem ?
70% drużyny jest po prostu cienka jak sik komara

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Niestety ale ten klub nie wyciągnie nic więcej z Xaviego.
Mógłby przyjść sam Mbappe, Kimmich i kolejnych 5 piłkarzy, których wymarzył by sobie Xavi, a i to by nic nie pomogło.
Trenersko jest po prostu za słaby.
Ta drużyna nie ma stylu, piłkarze nie wiedzą co mają grać, a po twarzach poza kilkoma przypadkami widać, że mają wszystkiego dosyć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Chyba inne mecze w tym sezonie oglądamy, gra bardzo w kratkę.

0

@K4tsuuu jakiego błędu ?
Serio pytam

2

Nigdy nie zrozumiem " fenomenu " Saki.
Piłkarz ten według mnie nie ma żadnego atrybutu na poziomie klasy światowej.
O ile w tamtym sezonie był po prostu regularny, to chyba tylko przez to, że jest młodym Anglikiem stawia go w takim świetle.

1

Komunikat o zbyt niskim ciśnieniu oleju może być spowodowany tym, że zalałem więcej oleju niż auto powinno mieć ? Więcej o 0.5l

0

Proste pytanie czy VR strzeli więcej goli w 2024 do końca sezonu od Lewego ?

0

@MesQueUnClub96 ale mi się nie chce z Tobą rozmawiać, to moja opinia, Ty możesz mieć inną

0

@MESSIah16 grubas szybciej się skończy niż później i pęknie bańka top 10 wszechczasów.

0

@FCB_dimiC max dwie osoby

0

@VamosVamos wystarczy wykupić

0

@krol211 raczej Manchester United bądź City

1

@MesQueUnClub96 hahahaha ;D

0

Pedri vs Odegaard ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

C + pogonili Michałowicza, a komentuje Hyży, który nie potrafi złożyć logicznego zdania i w ogóle nie jest przygotowany do żadnych meczów.

0

Boston ma taką pakę, a i tak pewnie skończy się na finale konferencji.

0

@michal26 a kto napisał o tej parze ?

0

@FcPortoFan1999 brakuje OKC i Clippers

0

@michal26 Shai Gilgeous Alexander, LeBron nie ma szans

0

Słabe te pary meczów świątecznych NBA

2

Za 25 min zagra koszykarz o nazwisku Jokic, który ma ciężko podskoczyć 20cm, a regularnie ładuje po 30/40 pkt

0

@Mixtape ten transfer jest nieunikniony ;))

1

Salah jest taki niechlujny i przewidywalny.
Bronią go tylko liczby w Liverpoolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?