1

@GeneralXavi to mamy inny światopogląd, bo mi generał kojarzy się z cechami wolicjonalnymi, przywództwem, a nie marudzeniem i zwalaniem na wszystkich i wszystko dookoła.


0

@koziar bardzo nieadekwatna dla lidera, który narzeka na trawę i temperatury.

0

Xavi to taki Generał jak Lewandowski rozgrywający.
Strasznie irytuje mnie ten przydomek.

3

@karolup no bez jaj.
Facet ma dwie asysty w czterech meczach, poza tym jest w nowym otoczeniu i za bardzo nie wiadomo co ma grać z racji tego, że w Xavi gra 3 pomocnikami, którzy chcą mieć piłkę.

0

@Faro a ten presezon nie jest u większości naciągany poprzez tego gola z Realem?

0

@Sewren122 ja, a dlaczego pytasz ?

0

@Szmulek Cancelo aktywny, podłączał się co akcję.
Na plus
Prostopadła piłka na 20m
Dośrodkowanie z fałsza

6

Z taką grą to tylko w La Liga można myśleć o mistrzowskich tytułach.

1

Z taką grą to top 2 max w La lidze XD

0

@zadafcb Sainz startował z 1 miejsca, a Perez był za Russelem z tego co kojarze na początku

0

Czemu Ferrari tak nisko spadło w GP Włoch?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@lukaszbrk dalej będzie tylko lepiej

0

Roque na pewno przyjdzie w styczniu, czy to jest temat otwarty jeszcze ?

3

Adamek jaki cringe

0

@GeneralXavi dokładnie w punkt.
Najtrudniejszy terminarz zdecydowanie.

0

@doc 10 jest dla Roque, taki był warunek

0

@Kredon dużo zależeć będzie od Xaviego.
Na pewno rzucanie go po pozycjach bądź granie ogonów kilka razy pod rząd mu nie pomoże.

Chciałbym zobaczyć Felixa z Torresem w systemie 4:4:2.

3

Szkoda, że to nie są transfery definitywne.
Czuje w kościach, że Felix odpali na grubo.

Przypominam, że Chelsea w tamtym sezonie, to był ogólny mem drużyny.

O Cancelo jestem spokojny w 100%.

Jakie macie odczucia ?

0

@Kamiloza91 Mitoma

0

@The Nameless no to ja już nie wiem kogo wskazać tak intuicyjnie.
Wychodzi na to, że druga linia jest do klepania w bok i do tyłu.

1

@fart również jestem tego samego zdania, Barcelona jest sama sobie przeszkodą w pewnych kwestiach.

1

@Ukasz
57 bramek 137 asyst
Chyba nie tak źle

2

Wziąłem na tapetę kilku środkowych ofensywnych pomocników w poprzednim sezonie ligowym.

Bruno Fernandes 8G 8A
Martin Odegaard 15G 7A
Brahim Diaz 6G 7A
Jude Bellingham 8G 5A
Kevin De Bruyne 7G 16A
Jamal Musiala 12G 10A

Pedri 6G 1A


Od czasów Iniesty nie mamy w środku piłkarza, który po prostu daje konkrety.
Barcelona to jedyny klub w swoim rodzaju.
Tu ważniejsze są kwestie wizualne od efektywności.

0

Arsenal
Dortmund

Chciałbym te dwie drużyny w grupie.
Na wiele pytań te drużyny dałyby odpowiedź fanom, dokąd ta drużyna zmierza.

0

Jestem ciekawy jaki pomysł ma Brighton na Ansu, lewa strona należy do Mitomy, Japończyk jest fenomenalny od poprzedniego sezonu.

4

Ja jebi3 już za tydzień przerwa na reprezentację.
Jak ja tego nie lubię ...

0

Pedri zanotuje 10 + asyst w lidze ?

0

A jak gra Foyth ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?