5

Już można rozliczyć te transfery z wyprzedaży aktyw klubu ?

Dla mnie jedyny sensowny transfer to Kounde.
Zaakceptował w końcu pozycję PO i jest mega kozakiem.

Lewandowski - na plus połowa poprzedniego sezonu
Raphinha - w niczym nie przypomina zawodnika z Premier League
Ferran - od początku nie rozumiałem tego transferu

Reasumując to wyj3bane 150+ mln.

Można było zostawić Aubameyanga
Za Ferrana zaproponować kontrakt Firmino
Z pozycją skrzydłowego już dużo ciężej, trzeba było wydać, a 50 mln szału nie robi żeby wyciągnąć kozaka.

Bądź co bądź chodzi mi o to, że te 3 transfery nie miały prawa podnieść jakości o kilka półek tak jak chcieli to Xavi z Laporta.
Poprzedni sezon w lidze wygrała głównie obrona.
A te pieniądze można było zostawić i zaakceptować obecna pozycję w świeci piłki i z rozwagą robić ruchy transferowe.

Wiadomo mądry po fakcie, ale od początku to wszystko miało wielki znak zapytania.

0

Xavi omija tego Felixa, dlaczego ?
Lewandowski od 1 minuty spóźniony, źle ustawiony i tak większość sezonu i praktycznie grał wszystko.

Felixowi przypisano łatkę i od samego początku komentatorzy wyciągają mu każde zle zagranie (...)
Abstrahując, że rzucanie po pozycjach i minutach nie wpływa na niego korzystnie ?

Potencjał Gundogana zmarnowany również w tym sezonie.
Bardziej niż brak czegokolwiek w tym sezonie, boli mocno ten brak stylu i brak szatni.

0

@michal199500hehe a Barcelona zagrała tak ekstra

1

Już chyba wolałbym oglądać mecz z napisami, ten komentarz Polsatu przyprawia o bóle głowy i zmęczenie

0

A gdyby tak Ferrana wysłać do Atletico za Felixa ?

0

@Sulimo w punkt !

2

@macio_944
Dobrze by było, bo to niemal pewny hicior.
Ja ubolewam cały czas, że nie ma kontynuacji Days Gone.

0

Czy kina są otwarte w Wielki Piątek?

4

Jakie pojeban3 zakończenie hahahha nawet się z widzami nie pożegnano XD

2

@Bartek1817 no i dobrze, po co się oszukiwać na okrągło

0

Kto najlepszy z ofensywy ?

1

Barcelona gra notorycznie prawa strona, tymczasem znawcy piszą, że nie ma Felixa, bo w sumie nie dostaje piłek. Ja pi3rdole to jest niepojęte jakich Barcelona ma kibiców

0

@tbas to już nie pierwszy tak kiedy coś takiego mówi, wystarczy się wstrzymać z wyrokiem, a nie świrować wszechwiedzącego

0

Cwiakala jaka chorągiewka z tym karnym

0

Rudy z redbulla ma mistrzostwo w kieszeni.

Mercedes w tempie wyścigowym + 0.700 na kółko.
Ferrari chyba jest bliżej, ale jako drużyna nie potrafi dojechać na przestrzeni całego sezonu od czasów Alonso i chwilę jednego sezonu Vettela.

Obie ekipy w czystych wyścigach nie mają szans.

1

Chyba tylko Mateusz Borek dalej twierdzi, że Tuchel to super trener.
Mam nadzieję, że Barcelona się nie nabierze (...)

0

Jak zagrał dzisiaj Felix ?

0

Jakie odczucia generalnie ma Klopp do samej Barcelony ?
Bo jakoś nie pamiętam nic z przeszłości żeby wypowiadał się pochlebnie.
Przypomina mi się, że TIKI TAKA jest dla niego nudna i preferuje HEAVY METAL (...)

0

Do osób, które interesują się NBA.

Czy był kiedykolwiek pomysł aby zorganizować mecz emerytowanych gwiazd NBA z okazji All Star Weekend ?

0

@Oskar28 Lewy jest piłkarzem nie do odbudowania, nie na tym poziomie.
Po prostu jest po drugiej stronie rzeki.

0

@Gall w tym rzecz.
Krytyka kibiców to też skandal.

0

@Herato
Mi najbliżej do tego, że Xavi nie ma szatni, a tym bardziej nie ma rzemiosła rozwijania młodych piłkarzy.

Wg mnie najlepszym przykładem jest Pedri, który od roku jest, bo jest.

0

@Safrani chodzi mi o wartość dodania do ofensywy, bo wciąż nie mogę przeboleć, że pozbyli się go lekką ręką.

0

Czy gdyby Aubameyang został, a Lewandowski nie przyszedł, Barcelona zdobyłaby mistrza w tamtym sezonie?

0

Pedri to najbardziej przehajpowany zawodnik na pozycji nr 10.
Cała reszta gra i robi liczby, a on po prostu dobrze wygląda dla kibiców Barcy.

3

Dobrze, że Felix nie grał od początku, bo byłby winien wszystkiemu co w ofensywie

2

@Herato Bundesliga mu pasuje. Po prostu

1

@Herato X.A. .


0

Wiadomo jaka kwota wchodzi w grę aby definitywnie wykupić Felixa ?

0

Jokic jest lepszy w ataku czy defensywie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?