barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Już można rozliczyć te transfery z wyprzedaży aktyw klubu ?
Dla mnie jedyny sensowny transfer to Kounde.
Zaakceptował w końcu pozycję PO i jest mega kozakiem.
Lewandowski - na plus połowa poprzedniego sezonu
Raphinha - w niczym nie przypomina zawodnika z Premier League
Ferran - od początku nie rozumiałem tego transferu
Reasumując to wyj3bane 150+ mln.
Można było zostawić Aubameyanga
Za Ferrana zaproponować kontrakt Firmino
Z pozycją skrzydłowego już dużo ciężej, trzeba było wydać, a 50 mln szału nie robi żeby wyciągnąć kozaka.
Bądź co bądź chodzi mi o to, że te 3 transfery nie miały prawa podnieść jakości o kilka półek tak jak chcieli to Xavi z Laporta.
Poprzedni sezon w lidze wygrała głównie obrona.
A te pieniądze można było zostawić i zaakceptować obecna pozycję w świeci piłki i z rozwagą robić ruchy transferowe.
Wiadomo mądry po fakcie, ale od początku to wszystko miało wielki znak zapytania.
0
Xavi omija tego Felixa, dlaczego ?
Lewandowski od 1 minuty spóźniony, źle ustawiony i tak większość sezonu i praktycznie grał wszystko.
Felixowi przypisano łatkę i od samego początku komentatorzy wyciągają mu każde zle zagranie (...)
Abstrahując, że rzucanie po pozycjach i minutach nie wpływa na niego korzystnie ?
Potencjał Gundogana zmarnowany również w tym sezonie.
Bardziej niż brak czegokolwiek w tym sezonie, boli mocno ten brak stylu i brak szatni.
0
@michal199500hehe a Barcelona zagrała tak ekstra
1
Już chyba wolałbym oglądać mecz z napisami, ten komentarz Polsatu przyprawia o bóle głowy i zmęczenie
0
A gdyby tak Ferrana wysłać do Atletico za Felixa ?
0
@Sulimo w punkt !
2
@macio_944
Dobrze by było, bo to niemal pewny hicior.
Ja ubolewam cały czas, że nie ma kontynuacji Days Gone.
0
Czy kina są otwarte w Wielki Piątek?
4
Jakie pojeban3 zakończenie hahahha nawet się z widzami nie pożegnano XD
2
@Bartek1817 no i dobrze, po co się oszukiwać na okrągło
0
Kto najlepszy z ofensywy ?
1
Barcelona gra notorycznie prawa strona, tymczasem znawcy piszą, że nie ma Felixa, bo w sumie nie dostaje piłek. Ja pi3rdole to jest niepojęte jakich Barcelona ma kibiców
0
@tbas to już nie pierwszy tak kiedy coś takiego mówi, wystarczy się wstrzymać z wyrokiem, a nie świrować wszechwiedzącego
0
Cwiakala jaka chorągiewka z tym karnym
0
Rudy z redbulla ma mistrzostwo w kieszeni.
Mercedes w tempie wyścigowym + 0.700 na kółko.
Ferrari chyba jest bliżej, ale jako drużyna nie potrafi dojechać na przestrzeni całego sezonu od czasów Alonso i chwilę jednego sezonu Vettela.
Obie ekipy w czystych wyścigach nie mają szans.
1
Chyba tylko Mateusz Borek dalej twierdzi, że Tuchel to super trener.
Mam nadzieję, że Barcelona się nie nabierze (...)
0
Jak zagrał dzisiaj Felix ?
0
Jakie odczucia generalnie ma Klopp do samej Barcelony ?
Bo jakoś nie pamiętam nic z przeszłości żeby wypowiadał się pochlebnie.
Przypomina mi się, że TIKI TAKA jest dla niego nudna i preferuje HEAVY METAL (...)
0
Do osób, które interesują się NBA.
Czy był kiedykolwiek pomysł aby zorganizować mecz emerytowanych gwiazd NBA z okazji All Star Weekend ?
0
@Oskar28 Lewy jest piłkarzem nie do odbudowania, nie na tym poziomie.
Po prostu jest po drugiej stronie rzeki.
0
@Gall w tym rzecz.
Krytyka kibiców to też skandal.
0
@Herato
Mi najbliżej do tego, że Xavi nie ma szatni, a tym bardziej nie ma rzemiosła rozwijania młodych piłkarzy.
Wg mnie najlepszym przykładem jest Pedri, który od roku jest, bo jest.
0
@Safrani chodzi mi o wartość dodania do ofensywy, bo wciąż nie mogę przeboleć, że pozbyli się go lekką ręką.
0
Czy gdyby Aubameyang został, a Lewandowski nie przyszedł, Barcelona zdobyłaby mistrza w tamtym sezonie?
0
Pedri to najbardziej przehajpowany zawodnik na pozycji nr 10.
Cała reszta gra i robi liczby, a on po prostu dobrze wygląda dla kibiców Barcy.
3
Dobrze, że Felix nie grał od początku, bo byłby winien wszystkiemu co w ofensywie
2
@Herato Bundesliga mu pasuje. Po prostu
1
@Herato X.A. .
0
Wiadomo jaka kwota wchodzi w grę aby definitywnie wykupić Felixa ?
0
Jokic jest lepszy w ataku czy defensywie ?