barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Roque to kot w worku, nie wiemy jak się wprowadzi.
9
@Comfortable_ i to nie jest wcale dobra wiadomość.
0
@FCBparasiempre można, ale większość ludzi postrzega go dobrze przez pryzmat tego gola.
2
@FCBparasiempre Federico Macheda też kiedyś strzelił pięknego gola dla United.
Cudowny gol nie oznacza, że ktoś jest wybitny.
0
Ciekawi mnie jak Haaland wyglądałby w tej Barcelonie.
W mojej ocenie byłby transferowym flopem.
Np taki Ben White w Arsenalu robi taką robotę na PO, a w Barcelonie i tak grałby Roberto.
2
@barcelonaLM i co wtedy zrobisz ?
0
Vilarreal vs Barcelona
Newcastle vs Liverpool
Co tu obejrzeć na głównym ?
0
Waszym zdaniem Pedri to który ofensywny pomocnik na świecie ?
1
Gavi już ma 72 mecze w La Liga.
Kiedy to strzeliło...
Minęło mi na FB w kontekście Juda, który ma 4 bramki w 3 meczach, zaś Gavi 5 w 72 meczach. Trochę szok
3
Co z tym Cancelo i Felixem ?
Myślałem, że jak wrócę z wakacji przynajmniej jeden z nich będzie podpisany.
0
@takisobiektos Guardiola wie, że opierać gry na młokosach nie można w stu procentach choćby nie wiadomo w jakiej dyspozycji byli.
Poza tym co to za porównanie. City gra o wszystko do końca i prawie co tydzień gra ciężki mecz w Premier League.
0
@gumaz nie, cały czas wierzę, że może być " drugim " Arteta.
W końcu zaskoczy na dobre.
0
@pioz123 po prostu gra na stabilnej pozycji, to było aż tyle.
6
Aż strach pomyśleć jak Guardiola rozwinąłby tych piłkarzy:
Balde
Gavi
Pedri
Fati
Yamal
* Roque
Niestety ale Xavi bardo słabo z punktu widzenia dwóch sezonów rozwinął kogokolwiek.
Przebłyski tych piłkarzy, to zasługa ich samych.
0
@SinMistico XDDD
2
Jak tam Panowie ?
Są płynne ataki i dużo okazji ?
0
To co odróżnia Bellinghama od Prdriego, to po prostu liczby.
0
@Coutinho007 wydaje mi się, że jest najlepszym skrzydłowym w Europie.
2
@Derean ja obejrzę choćby dla samego Juda i Viniego
1
@Dany9555 obowiązkowo
2
@Joe_Barbaro tak, to nietuzinkowy piłkarz.
Barca z przodu na skrzydłach wygląda przeciętnie, Cancelo może robić przewagę.
8
Dominik Szoboszlai świetny w drugiej połowie
1
Masakryczny zjazd zaliczył Arnold i Robertson.
1
@SuperPatsonFCB z Premier League to i 7 mogłoby grać w LM.
0
Cały czas wierzę, że Xavi może odpalić jak Arteta, ale fakty są takie, że najlepszy mecz w roli trenera zagrał ponad rok temu z Atletico.
To daje do myślenia,te wszystkie transfery też pod dużym znakiem zapytania.
Wydał ponad 200 mln.
Mam wrażenie, że młodzi piłkarze nie rozwijają się jakoś oszołamiająco.
Najlepszym przykładem chyba jest Gavi, który też trochę stanął w miejscu.
Ciekawi mnie bardzo sytuacja z Alemanym, czy czasami, to Xavi nie był kością niezgody w jego pracy.
Jakie macie odczucia do dotychczasowej pracy Xaviego ?
0
Myślicie, że Atletico realnie może zagrozić Barcelonie i Realowi w tym sezonie ?
0
@Emhyr z tego 100 za Juda xd
2
@Emhyr wydają, bo mają.
Telewizje chcą im płacić, bo jest ostry popyt na tę ligę.
Osobiście sam nie mogłem się doczekać startu ligi na przestrzeni dwóch, trzech tyg. Obejrzałem 5 meczów i mam niedosyt.
Dla porównania oglądając La Ligę szybko zasnąć można.
0
@JimMorrisonFCB Laporte z Man City, to chyba będzie ich cel.
1
@Encore warto przypomnieć, że wydatki amortyzują na długość kontraktu, czyli ok 5 lat.
Na chwilę obecną są chyba na plusie, bo każdy przychód wlicza się w 100%.
Także taki Caicedo kosztuje Chelsea obecnie 20 mln, nie 100mln +.
Generalnie sprzedać Mounta i Havertza za tyle kasy, szacunek.
Swoją drogą czy Depay jest o 50 mln gorszy od Mounta, a Griezman o 40 mln od Havertza ?
To dużo mówi.