0

Z jednej strony cieszy Kiwior w Arsenalu, bo to duży krok i szansa, ale na ile ta szansa jest realna z tak mocna para stoperów?
Niemniej szacun za podjęte wyzwanie

0

Myślicie, że słowa Tebasa o niemożliwości przeprowadzenia latem transferów do Barcy, to tzw. " koniec kropka " i nie ma na co liczyć latem ?

1

@FcPortoFan1999 Liverpool zapewne odpanie, także ja np nie będę oglądał nic.

0

Z czym tu powalczyć za rok ?

W ataku nie ma lidera
Pomoc oparta na młodzieży

Na transfery się nie zapowiada
Generalnie transfery zweryfikowała Europa.

1

Mówiło się o głębi składu i jak brutalnie zweryfikował to sezon ?

Fati - kompletny brak formy

Raphinha - na początku dużo szumu, później duży zjazd

Torres - osobiście dla mnie przepłacony transfer, 50 baniek. Piłkarz nawet nie ma zaufania u trenera, nawet nie ma konkretnej pozycji dla niego

Aubameyang - odejście z klubu, słaba decyzją

Dembele - najlepszy od czasu przyjścia, ale w ważnych momentach (...) ?

Lewandowski - na plus

Depay - nieporozumienie, choć piłkarsko nic mu nie brakuje

O środku pomocy nawet nie będę myślał, bo czasami po tym sezonie zostaniemy tylko z trzema, w tym z dwoma młokosami

Obrona ? Okej, ale wciąż bez prawej obrony, cieszy Balde, smuci kontrakt dla Alonso, bo po cholere

Oby dowieźli te ligę do końca.

1

Panowie jeżeli pada dzis remis 0:0 to jest dogrywka ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Graham Potter zamiast ustabilizować " 11 " i tworzyć kolektyw, to eksperymentuje co mecz. Co najmniej jakby miał 10 pkt zapasu nad wiceliderem tabeli.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

50 baniek za skrzydłowego, który cofa i ewentualnie coś wrzuci w pole karne.
Raphinha obudź się!

0

@MichalZZZ nie ma szans na to

0

Latem możemy zostać z trójka środkowych pomocników.
Jednym środkowym napastnikiem w takim a nie innym wieku.
Bez klasycznego prawego obrońcy na wysokim poziomie.

Czy naprawdę to okno transferowe było takie woow ?
Oby latem przeprowadzili ruchy na spokoju, bo perspektywa nie jest jakaś super pewna.
Piotr Laboga już w trakcie transferów Barcy poddawał to w wątpliwość.

2

O co chodzi w Lakers? Czy to kwestia mentalności ludzi, którzy wyłączają się przy Lebronie ?
Czy na pewno on jest główna przeszkoda ?
Czy to może trener ?
Czy nieodpowiednio dobrani gracze ?
Z drużyny która zdobyła mistrzostwo, miała mocna obronę, wygrywała seriami została druzyna, która jest szalenie nierówna.

Lebron James w wieku 38 lat kręci takie liczby, że nie znając tabeli można byłoby założyć, że siedzą minimum w pierwszej 6, a tu zbierają ochłapy.
Nie ogarniam kompletnie tej przypadłości.

Jako fan Lakers życzę sobie aby awansowali chociażby do Play In.
A z drugiej strony myślę sobie, po co ?

Proszę o merytpryczna opinie, piona

1

Z tego Balde może być fajny obrońca. Widać też, że popracował na siłowni mocniej.

3

Przydałby się Rakitić

0

Gudjohnsen też by to strzelił

1

Panowie mija już znaczący czas Lewego w Barcelonie. Jak oceniacie ten transfer ? Dla mnie 5.5/10. Brakowało stempla w ważnych meczach plus ostatnie mecze poniżej oczekiwań.

1

@Sulimo obejrz sobie Zejście albo ciche miejsce 1 i 2

3

@Sulimo


nie.


0

WWE 2K22 ma być dostępne w PS Plus od 3 stycznia, czy to znaczy, że pobrać będzie ja można od razu po północy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 co oznacza " xd " ?

1

@macio_944 niestety ma trochę racji w kwestii Selekcjoner vs Lewandowski

0

@macio_944 czemu ? Stano jest mocny w tym świecie

0

@MESSIah16 po prostu denerwuje mnie fakt, że nikt nie potrafi walnąć pieścią w stół i docenić tego Messiego.
Wszyscy eksperci, okej większość wyraża się w taki sposób, " nie możemy porównywać tych epok ".

7

Czy mógłby ktoś rzetelnie ocenić jak długo Maradona grał na światowym poziomie ?

Zmierzam do tego, że Messi od sezonu 2008/09 wszedł na taki poziom i może przez 2 lata łącznie miał wyraźnie gorszy czas.

Dla mnie jest niepojęte jak Boniek bez zawahania może powiedzieć, że Maradona był tym najwspanialszym.
Chciałbym mieć materiały aby móc rzetelnie ocenić Diego kontra Messi, ale wiele ekspertów mowi, że Diego był piłkarzem wybitnym, ale był to piłkarz momentów, a Messi od dekady jest ma samej górze, co świadczą o tym indywidualne osiągnięcia, rekordy, tytuły klubowe i te narodowe

3

Nie mogę słuchać Bońka na temat Messiego, ciągle go coś boli

1

" coś tam kopiesz " co ten Janikowski wygaduje o Diego

0

@Mns21 tak bo biega za dwóch

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?