barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@P33ck jaka kaczka ta bramka, dużo szczęścia.
0
Barca zamyka się na Marcosa Alonso jako wzmocnienie LO czy padały inne nazwiska ?
0
Dla mnie do momentu wejścia De Jonga druga linia wyglądała miernie.
Dużo chaosu, przede wszystkim brak spokoju I przytrzymania piłki, miałem wrażenie, że zbyt szybko i łatwo chcieli przenosić piłkę do ataku.
0
Na duży plus !
Ter Stegen
F. De Jong
0
Miało nie być amigosów w tym sezonie, o co tu chodzi teraz ?
0
Fajne wejście De Jonga. Na plus
1
No i co w meczu Champions League z mocnym rywalem taki błąd Alby kończy się zazwyczaj golem.
Niestety od przynajmniej dwóch sezonów nie mamy boków obrony do walki z czołówka.
0
Środek pomocy bardzo słabo dzisiaj
0
https://strawpoll.com/polls/YVyP2xQP3gN
Proszę o głos, to bardzo ważne w uświadomieniu mojego szwagra xD
10
No kurw@ mam nadzieje, ze Aubameyang w żadnym pakiecie z De Jongiem nigdzie nie odejdzie.
Auba włożył dużo sił i zaufania w ten transfer, wszyscy są z niego zadowoleni, on sam świetnie się czuje, a tu takie jaja ?
Trochę lipka jak go oddadza
3
Trochę mam mieszane uczucia do transferu Bernardo.
Bo z jednej strony potrzeba wzmocnić boki obrony i to konkretnie, ale patrząc na te presezon widać jak na dłoni, że Eric Garcia bardzo zyskał u Xaviego. Nie napisze, że będzie miał fory, ale myślę, że będzie miał dużo minut, tym samym rosną szanse na to aby Kounde badz Araujo grali na boku, co mi się nie podoba, no trudno.
Druga sprawa, to ścisk w linii pomocy.
Nie wiem gdzie Xavi widziałby Bernardo, ale najprawdopodobniej w roli Pedriego, bądź Gaviego badz co bądź na tym ruchu najbardziej może ucierpieć Gavi.
Jest jeszcze Kessie i nie wiadomo co z F. De Jongiem (...)
Kolejna sytuacja to Roberto, tego ruchu z przedłużeniem kontraktu trochę nie rozumiem, bo zarówno nie jest pierwszą opcja na bok obrony, a tym samym środek piła, najprawdopodobniej dostał podwyżkę i 3 kapitana.
Pjanic/ Nico - wielki znak zapytania.
Reasumując boję się, że przez przyjście Bernardo ucierpi młodzież, zabraknie pieniędzy na wzmocnienie boku obrony, a tym samym zmuszeny do tej roli będzie Kounde.
Pozostało życzyć szczęścia i zaufać.
0
Na numer swojego tel mam pakiet internetu 500 GB 5G.
Pytanie czy będę mógł zrobić dubla karty SIM aby korzystac z niej w Routerze ?
2
Foden pięknie wygląda z piłką przy nodze.
0
W ogóle co tak cicho na trybunach ?
2
@Ptasior mam przeczucie, że to będzie ciężki sezon dla City.
Odejście trójki ofensywnych graczy do tego Fernandinho o którym mówiło się, że trzymał szatnie.
Ale przede wszystkim mała konkurencyjność z przodu
1
@Piernikowy spokojnie anulowali bramkę Fulham z rzutu karnego, po analizie ustalono, że Van Dijk trafił w pierwszym kontakcie w piłkę.
Także Liverpool inkasuje 3pkt dzisiaj
1
1.Liverpool
2.
3.City/ Tottenham
4.
5.Arsenal/ Chelsea
6.
7.United/ West Ham
8. Newcastle
W mojej ocenie pierwsza ÓSEMKA Premier League.
A jak u Was ?
0
Ciekawe iloma bramkami dzisiejsze Fulham rozjechało by Barcelonę Koemana ...
2
Messi z Neymarem będą dużo lepsi w tym sezonie. Leo zaadaptowany, a dla Neymara to sezon w którym będzie chciał udowodnic swoją wartość i pojednać kibiców
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Nie pamiętam w F1 aby ktoś tak jak ferrari się kompromitowało. Alpine zjechał na twarde i to dwóch kierowców, zaczęli być odjeżdżani, a ferrari za kilka, kilkanaście kolek robi to samo z kierowcą który prowadzi w wyścigu przed drugim kierowca o ponad 3 sekundy. Mogli zrobić wszystko wtedy
Pamiętam sezon bodajże 2017 badz 2018 gdzie Vettel szedł ramię w ramię z Hamiltonem, a po przerwie wakacyjnej wszystko odwróciło się o 180 stopni.
Przed sezonem zgodnie ze znajomym mówiliśmy, że ta ekipa nie jest gotowa na mistrza, bo albo nie rozwija bolidu tak jak konkurencja w tym wypadku lata Alonso, Vettel bądź zarządza nieudolnie wyścigiem.
0
@tbas tez mam obawy szczególnie do Kounde, Araujo
2
A co teraz z Pjanicem? Jednak zostaję?
2
Mam nadzieje, ze Kounde będzie stawiany jako stoper, a nie wynalazek na bokach, bo Pique się obrazi
6
90 minut to za mało na pierwsze oficjalne mecze Barcelony w lidze
0
Według Was kto będzie stoperem nr 3 przy założeniu, że podstawowa para stoperów to Araujo, Kounde?
6
Jakby co po meczu Barcy jest Hejt Park w Kanale Sportowym
53
Araujo to jest diament
0
Mecz Barcy tylko w Polsacie ?
1
Co z tym Kounde, ucieka nam ?