0

FIFA 23 Edycja Ultimate
Czy jeżeli kupię te edycję z 10% rabatem EA Play, to żeby później grac zawsze będę musiał mieć wykupiona subskrybcje EA Play.
Ktoś się orietuje ?

0

@MaŁolat nieprawda, Depay gra okej

0

Gdzie znalazłbym statystykę pojedynków hiszpańskich klubów z angielskimi ?
Czy to w ogóle możliwe?

Chodzi mi o ogólna statystykę wygranych i remisów, La Liga cs Premier League

0

Przydałby się z ławki ktoś taki jak Richarlison Arsenalowi, bo przód mają słabo obstawiony na ławce.

0

Najbardziej intryguje mnie jaki plan na Ferrana ma Xavi.
Ferran jest tak zamulony na skrzydle, że nie ma czego szukać przy Dembele, Fatim czy Raphinhii, a tym bardziej gdzie mu do skuteczności Roberta

1

Wiadomo już kiedy Pique będzie kosił kolejnych obrońców z podstawowej jedynastki Barcy ?

0

Znowu Gavi w pierwszym składzie, mimo słabszych meczów Xavi go nie oszczędza.

Fajnie byłoby zobaczyć Kessiego czy De Jonga od 1'

5

Mam nadzieję, że Alba po tym jak Xavi posadził go na ławce, a także przyjściu Alonso zacznie po prostu ostro zapi3rdalać, bo to wciąż świetny LO jeżeli mu się chce.

Nasuwa się tylko pytanie, czy Xavi już nie zdecydował o jego przyszłości.

0

@MesQueUnClub_87 dla mnie ten piłkarz to kompletna niewiadoma, szczególnie w grze obronnej

0

Myślicie, że Bellerin będzie dla Xaviego pierwszą opcja na PO w niedalekiej przyszłości?

3

@barcelonaLM trzeba być Krecidlo żeby mieć żonę i fajna pracę? XD

12

Kręcidlo mowi, że Puig zachowuje się jak dorosłe dziecko, wygląd itp.

A on kurw@ sam ma głos jak pikuś, koper nie zarost, wygląda jak typowy leszcz.

25

Gerard Romero: Aby mogło dojść do transferu "niespodzianki", musiałby odejść Memphis Depay.

Czyli zapowiedź była z dupy wzięta. Można się rozejść

0

@peetwithbarca Liverpool jest tylko porównaniem do wyniku. Chodziło mi że rywal na deskach a na tablicy tylko 1:0 do 40 minuty

2

Ale ten Dembele cieszy, kto by pomyślał 2 lata temu

1

Dominacja, dominacja ale jakoś mało z niej wynika.
Liverpool do tego momentu miał chyba czwórkę

5

Co tu się stało?
Marta miała obalenie i wydaje mi się, że na plus 3 runda też jej
Aniela biła po czasie 2 ciosy

Ale przekręt

2

Ile znaczy druga linia w futbolu.
Liverpool kompletny chaos w środku beż Thiago. Do momentu kiedy skrzydła wygrywają pojedynki jest okej, kiedy Liverpool potrzebuje zagrać inaczej jest tragedia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Może Ferran powinien grac na SPD albo PO przecież i tak nie ma dla niego pozycji

6

Neymar na chwilę obecną to najlepszy piłkarz na świecie.

0

Druga linia fatalna, ciężko to widzę aby odwrócić gre.
Ten mecz i poprzedni idealnie pokazuje, że mlodzi tak jak Gavi piękna sprawa, ale to nie są piłkarze na to aby przez cały sezon jechać od 1 do 90 i ciągnąć gre.

Mam nadzieję, że De Jong zostanie, bo pp prostu będzie potrzebny na przestrzeni całego sezonu.

Na ławce Kessie, Pjanic
Jeden nowy, drugi niechciany, ciężko dzisiaj


0

Kompletnie nie rozumiem postawienia na Ferrana.
Ciężki teren, Ferran bez rytmu meczowego (...)

0

@MesQueUnClub96 Ty tak serio z tym ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gavi z Rayo był niewidoczny, w nagrodę dostał pierwszy skład.

Fati dal dobra zmianę w nagrodę dostał lawke

15

Araujo może być jednym z najlepszych stoperów na świecie, predyspozycje aby zapisać się w kartach historii, ale oczywiście trener wymyślił mu pozycje bocznego obrońcy. Masakra nie mogę na niego patrzeć jak się męczy. Mam nadzieję, że będzie cierpliwy

0

@fcb710 1,75 chyba

0

Ferran w pierwszym, sabotaż

0

De Jong rozważa w ogóle obniżenie wynagrodzenia, coś wiadomo w tej sprawie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?