barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FIFA 23 Edycja Ultimate
Czy jeżeli kupię te edycję z 10% rabatem EA Play, to żeby później grac zawsze będę musiał mieć wykupiona subskrybcje EA Play.
Ktoś się orietuje ?
0
@MaŁolat nieprawda, Depay gra okej
0
Gdzie znalazłbym statystykę pojedynków hiszpańskich klubów z angielskimi ?
Czy to w ogóle możliwe?
Chodzi mi o ogólna statystykę wygranych i remisów, La Liga cs Premier League
0
Przydałby się z ławki ktoś taki jak Richarlison Arsenalowi, bo przód mają słabo obstawiony na ławce.
0
Najbardziej intryguje mnie jaki plan na Ferrana ma Xavi.
Ferran jest tak zamulony na skrzydle, że nie ma czego szukać przy Dembele, Fatim czy Raphinhii, a tym bardziej gdzie mu do skuteczności Roberta
1
Wiadomo już kiedy Pique będzie kosił kolejnych obrońców z podstawowej jedynastki Barcy ?
0
Znowu Gavi w pierwszym składzie, mimo słabszych meczów Xavi go nie oszczędza.
Fajnie byłoby zobaczyć Kessiego czy De Jonga od 1'
5
Mam nadzieję, że Alba po tym jak Xavi posadził go na ławce, a także przyjściu Alonso zacznie po prostu ostro zapi3rdalać, bo to wciąż świetny LO jeżeli mu się chce.
Nasuwa się tylko pytanie, czy Xavi już nie zdecydował o jego przyszłości.
0
@MesQueUnClub_87 dla mnie ten piłkarz to kompletna niewiadoma, szczególnie w grze obronnej
0
Myślicie, że Bellerin będzie dla Xaviego pierwszą opcja na PO w niedalekiej przyszłości?
3
@barcelonaLM trzeba być Krecidlo żeby mieć żonę i fajna pracę? XD
12
Kręcidlo mowi, że Puig zachowuje się jak dorosłe dziecko, wygląd itp.
A on kurw@ sam ma głos jak pikuś, koper nie zarost, wygląda jak typowy leszcz.
25
Gerard Romero: Aby mogło dojść do transferu "niespodzianki", musiałby odejść Memphis Depay.
Czyli zapowiedź była z dupy wzięta. Można się rozejść
0
@peetwithbarca Liverpool jest tylko porównaniem do wyniku. Chodziło mi że rywal na deskach a na tablicy tylko 1:0 do 40 minuty
2
Ale ten Dembele cieszy, kto by pomyślał 2 lata temu
1
Dominacja, dominacja ale jakoś mało z niej wynika.
Liverpool do tego momentu miał chyba czwórkę
5
Co tu się stało?
Marta miała obalenie i wydaje mi się, że na plus 3 runda też jej
Aniela biła po czasie 2 ciosy
Ale przekręt
2
Ile znaczy druga linia w futbolu.
Liverpool kompletny chaos w środku beż Thiago. Do momentu kiedy skrzydła wygrywają pojedynki jest okej, kiedy Liverpool potrzebuje zagrać inaczej jest tragedia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może Ferran powinien grac na SPD albo PO przecież i tak nie ma dla niego pozycji
6
Neymar na chwilę obecną to najlepszy piłkarz na świecie.
0
Druga linia fatalna, ciężko to widzę aby odwrócić gre.
Ten mecz i poprzedni idealnie pokazuje, że mlodzi tak jak Gavi piękna sprawa, ale to nie są piłkarze na to aby przez cały sezon jechać od 1 do 90 i ciągnąć gre.
Mam nadzieję, że De Jong zostanie, bo pp prostu będzie potrzebny na przestrzeni całego sezonu.
Na ławce Kessie, Pjanic
Jeden nowy, drugi niechciany, ciężko dzisiaj
0
Kompletnie nie rozumiem postawienia na Ferrana.
Ciężki teren, Ferran bez rytmu meczowego (...)
0
@MesQueUnClub96 Ty tak serio z tym ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Gavi z Rayo był niewidoczny, w nagrodę dostał pierwszy skład.
Fati dal dobra zmianę w nagrodę dostał lawke
15
Araujo może być jednym z najlepszych stoperów na świecie, predyspozycje aby zapisać się w kartach historii, ale oczywiście trener wymyślił mu pozycje bocznego obrońcy. Masakra nie mogę na niego patrzeć jak się męczy. Mam nadzieję, że będzie cierpliwy
0
@fcb710 1,75 chyba
0
Ferran w pierwszym, sabotaż
0
De Jong rozważa w ogóle obniżenie wynagrodzenia, coś wiadomo w tej sprawie?