barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi marnuję Felixa na skrzydle.
Dramat ...
1
@esem91 1:11:45 Magazyn Premier League Viaplay na YT
0
Ale Michał Zachodny skręcił beczkę z Borka xDD
0
Jak zagrał Lewandowski?
0
Barcelona ma takich piłkarzy, takie perły, na choryzoncie być może napastnik na dekadę, a gra takie gówn0.
Rozczarowanie
0
@Raovo nazywasz to patola, a chcesz link ?
Ja ooerdol3
1
@Ibarbo69 rozbudowa
5
@Hosh konfederacja jakby miała 15% to też by z nikim nimi nie weszła w koalicję. Przestańcie siać tę propagandę.
2
Nie mogę uwierzyć w to jacy ludzie są próżni twierdząc, że konferencja połączyłaby siły z PiS.
Warto przeanalizować ruchy opozycji i konfederacja jako jedyna nie sprzedała swoich posłów.
Konfederacja jako jedyna głosowala w większości przypadków przeciwko PiS.
Mentzen i Bosak w mediach wyraźnie zaznaczali ewentualną koalicję z PiS, że nie ma na to szans.
Od miesiąca ta partia była bombardowana z każdych ze stron, chyba tylko dziennikarze Polsatu i radio Zet byli wobec nic neutralni.
0
Naprawdę myślicie, że Konfederacja połączyłaby siły z PIS ?
8
Masakra jak konfederacja przepi3przyła te wybory...
3
Za chwilę ludzie będą wstawiać zdjęcia przed firmą jak idą do pracy.
Jakich czasów doczekaliśmy.
0
@ranger3120 w skrócie 2,3 lata temu Dawid mówił w swoich materiałach, że w 2023 roku " gwiazdy " YouTube będą miały problem, ma dowody, miał napisać książkę o tym co się działo od kulis, mówił też, że na backstage FAME działy się złe rzeczy.
W swoich postach oznaczał często takich ludzi jak boxdel, Wardega, medusa jak i również zaznaczał liczbę 23.
Cała swoją narrację opisał jako GRE.
Domniemana gra ma skończyc się właśnie w 2023 roku.
W jednym z live mówił, że jeżeli na kanale pojawi się 100k subów ujawni mocny film.
Generalnie jeżeli wejdziesz na jego kanał, to widać że systematycznie dodawał numerowane filmy od 23 w dół, licznik stanął na liczbie 4.
Wczoraj na drugim kanale " 5 wspaniałych " wstawiono film w którym jest SS jak Dawid pisze do kogoś, że mają wrzucić 3 filmy, bo ludzie im nie uwierzą.
W tej liście numerowanych filmów w pozycji 8 na miniaturze jest KONOP a film ma dokładnie 10 min.
Warto nadmienić że Konop dodał film 8 października, czyli 8.10.23r.
0
@FCB_dimiC możliwe, że na materiały które przekazał innym ludziom z instrukcjami do nich
0
Dawid Ozdoba właśnie przekroczył liczbe 100 tys subów. Czekamy...
0
@AdiKingu96 przez takie opinie jak ta, ta reszta dziewczyn może nigdy nie dać kolejnych dowodów, bo odzew społeczeństwa jest " eee tam "
0
Komentarz usunięty
1
Niewiele brakuje do 100k subow na kanale Dawida Ozdoby, ale to jest poj3bane
0
Salah z tą grupą dupa nikogo już nie przedrybluje
4
Ogarnijcie się ludzie, bo miłość do klubu zakrywa wam realne spojrzenie na tę sytuację.
Nikt nas nie dyma, taki kontakt nie ma prawa dać rzutu karnego.
Gdyby to było na 30 metrze Yamal pobiegłby dalej.
W Premier League młody dostałby jeszcze żółtą kartkę od niejednego arbitra za takie coś.
2
Właściwa decyzja takich karnych nie powinno się gwizdać
0
Mallorca na niewiele pozwala dzisiaj.
Martwi mnie Raphinha, on w ogóle nie przypomina tego zawodnika jakim był w Premier League.
W Barcelonie jest nijaki, jakby stracił ma szybkości i całkowicie przestał dryblować z sukcesem.
Przecież w drugiej części sezonu 21/22 to on ciągnął Leeds i uratował przed spadkiem.
Dziwne
0
Czy jeżeli pobrałem EA FC 24 w wersji testowej na 10h, to przy zakupie Ultimate będzie działała ta wersja pobrana, czy będę musiał na nowo pobierac inny plik ?
0
Jak to jest z cyberpunkiem 2077 ?
Kupuje wersję pudełkowa na PS4, a będę instalował na PS5 to z automatu dostanę patch w wersji na PS5 ?
0
Posiadacze X jak tam Starfield?
0
Zapowiada się dobry hejt park po meczu
4
Kto pozwolił wyj3bać tyle pieniędzy na kontrakt dla Santosa ?
Z kim bym nie gadał w momencie zatrudnienia tego faceta, to albo odnoszono się do stylu Portugalii, który był beznadziejny.
Przypomnę, że kiedy wygrali Euro w 2016r ledwo wyszli z grupy.
Druga sprawa to wiek, przecież patrząc na jego mowe ciała człowiekowi chce się spać albo zapalić peta z nudów.
Zmierzam do tego, że wszystkie te głowy w PZPN nie wiedziały, a zwyczajni ludzie, kibice mieli te wątpliwości.
Dramat.
0
@jaras121 i w aut xddd. .
0
@AlphaNumeric szkoda nawet myśleć nad tym.