barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki okres gwarancji obejmuje ps5 ?
0
Czy miał ktoś problem z PS5 a mianowicie problem z włączeniem konsoli ?
0
Gdzie znajdę wszystkie sezony dr House ?
0
@bartekvisca 180, 230, 270 tak plasują się ostatnie 3lata w kujawsko pomorskie
0
@KrystianR e90 318i 2011r
0
Witam czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi jaki jest koszt wymiany pełnego rozrządu na łańcuchu ?
Patrząc na ceny zestawu wąchają się od 800 zł do 4 tys
Mam BMW w benzynie
0
Zibi Top Boniek mówił, jesteśmy faworytem tego meczu. Tak mówił
0
Robert Pattinson
Jak waszym zdaniem zagrał rolę Batmana?
0
Na chwilę obecną kto jest głównym faworytem do zdobycia Misitrzostwa Świata ?
Patrząc na przypadek Włochów, nie zdziwiłbym się jakby Ameryka Południowa namieszała
3
Masakra jakie Mercedes ma problemy z aerodynamika bolidu. Na prostych ten bolid skacze jakby jechał po polskich drogach, a nie torze
0
@Coutinho007 z całym szacunkiem dla niego, ale przy obecnej dyspozycji Dembele ? Wydaje mi się, że jest gorszy
0
Myślicie, że Dembele pod wpływem tej eksplozji wydarzeń w drużynie zdecyduje się zostać?
1
Barcelona musi mieć napadziora z prawdziwego zdarzenia.
Aubameyang to czyste złoto, szkoda że te 120 mln poszło wtedy na Griezmanna
4
Ciekawe czy Borek doceni jutro występ Barcelony, czy będzie udawal, że nie było meczu i skupi się się Idę Świątek.
Swoja droga wielki poklask dla experta Dominika Krecidlo, który mówił po pierwszym występie Aubameyanga, że strzeli 5 bramek w lidze.
1
Pięknie się patrzy na takie obrazki w których druzyna prowadzi 4 bramkami, a trener wariuje na linii i rzucą kurw@mi
12
Kurw@ czemu VAR nie dał na ucho znać, że Vinicius się położył?
3
Za takie coś Vinicius powinien dostać kartkę!
1
Busquets mógł odpuścić
0
Macie na dzisiaj jakieś grubasy postawione STS w meczu Real vs Barca
2
Nie mogę patrzeć na te bolidy, jedyny element który mi się podoba to przednie skrzydło, jest bardziej agresywne.
0
Trzy wzmocnienia, które chcielibyście w Barcelonie ?
U mnie:
Alphonso Davis
Erling Halland
T. Alexander Arnold
0
Messi rozmawia cos już w języku francuskim bądź angielskim ?
1
Kessie
1) darmowy transfer
2) bardzo ułożona glowa
3) młody piłkarz
4) ograniy w Europie
5) ciekawa alternatywa i opcja w drugiej linii, widzę analogię do Keity, Paulinho czy Vidala
6) większe możliwości konstruowania taktyki badz zmiana jej w trakcie meczu Xaviego
U mnie wszystko jest na tak, dziwią mnie negatywne komentarze odnośnie tego ruchu
2
Co ten Kowal tak powariował w laliga bonita ?
0
Kessiemu kończy się kontrakt z Milanem w lecie, czy Barca chce go po prostu kupić?
0
@Alex66 nie musisz dopłacać za gry z PS4, bo są kompatybilne.
Dopłata wiąże się z wersja ulepszona, która nie stanowi musu, a to znacząca różnica !
Przy każdej zakupie konsoli pad jest w zestawie, czy dokupisz drugiego Twój wybór.
Dualsense to nowy sprzęt i zupełnie nowe doznania także czy tęsknię za dualshockiem 4, nie !
Twoje uwagi są nietrafione
2
@Pawel13sz lepiej zatrzymać Dembele, Salah za chwilę będzie po drugiej stronie rzeki, a już widoczny jest regres szybkości u niego.
0
@ObiektywnyKibic121 posiadam obie, aczkolwiek Xboxa kupiłem pierwszy raz w życiu.
W sumie fla Forzy Horizon 4 i 5, było warto w to zagrać. Pomęczyłem Gearsy 4 i 5 i koniec. Leży od dwóch miesięcy
2
@Malkey95 stalker wyjdzie najprawdopodobniej również na ps5
3
Playstation 5
Spider Man Milles Morales, Returnal, Ratchet Clank Rift Apart, Horizon Forbidden West, GT 7 oraz odświeżone Demon Souls, Ghost of Tsushima.
Kontra Xbox Series S/X
Swietna a wręcz idealna Forza Horizon 5 i tylko dobre Halo Infinite.
Bardzo mocno zawiódł mnie Microsoft, obietnice, obietnice i tylko obietnice.