0

R.D.T z Espanyolu pokazałby tym gwiazdeczka jak się strzela.

4

Vinicius pokręcił sambę xddd

1

PSG ma Real na talerzu i co ? I nic
Jak oni chcą wygrać Champions League

1

Messi zaraz podkręci tempo.
Zejdzie ze skrzydła + jakiś branzel

0

@Uukasz_93 odniosłem się do dynamiki

0

@kamilop przeciez ten strzał był w środek xd

0

@Uukasz_93 okej a Di Maria ile ma lat?
Ronaldo, wcześniej Robben

0

@Guess więcej jest leszczy na boisku dzisiaj

0

Pamiętam taki wywiad z Messim, który miał wskazać swoją największą wadę piłkarska.
( około 10 lat temu )

Messi stwierdził, że ustawianie się na boisku.

3

Gdyby nie Messi, to PSG już byłoby na prowadzeniu

0

Hiszpanie chyba już tak mają, mentalnie i fizycznie to zwykłe cieniasy.
Patrząc na Carvajala przypomina mi się Alba i Busquets i ich pajacowanie

8

Po co Bożydar gada, że wiadomo kogo ma Carletto na ławce, jak tam nic nie ma XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BulaKG wiadomo, że nie wygrywa już meczów od dawna.

0

Jak gra Messi ?

0

Żeby Messiemu chciało się tak jak Mbappe (...)

Porównanie jest brutalne.
Mbappe aż nie może się opanować żeby ruszać na Real i ich nokautować.

2

Adama to skrzydłowy starych czasów.
Ma gaz, drybling, umie się ustawiać i jest zafokusowany na bramkę przeciwnika.

Porównajmy go do Ferrana, który ani jest skrzydłowym, ani dziewiątką. Nie ma stałej pozycji, bo w sumie nie ma żadnej dominujacej cechy, ale wart jest 3 razy tyle.

Dla mnie to drugie Griezmann, oby Xavi to ogarnął, bo 50 baniek poszło


2

Wspaniały deal Manchesteru City

3

Kto następnym trenerem United ?

0

@kolomen2 Brooklyn Nets

1

Dziadek Alves czasami nie ma już więcej asyst niż Dest od początku swojej kariery w Barcelonie ?

0

@Hanok wieśniaki to ludzie, którzy gwiżdżą!

1

@Transu96 to chyba nie masz PS5 albo jestes odcięty od rzeczywistości.

Ratchet, Returnal, Spider Man Milles Morales, a za chwilę nowy Horizon.

Do tego kolekcja Plus z Days Gone, Uncharted 4, Until Down i wiele innych.

Polecam PS5

0

Aubameyang to realna spekulacja czy wyssane z palca ?

1

Xavi mowi o wzmocnieniach w linii ataku jeszcze w tym okienku, jaki piłkarz mógłby realnie przyjść ?
O kim się pisze ostatnio ?

0

Kopacz pola karnego z nagroda.

2

@El dominatore a na czym opierasz tezę mentalności dziecka ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Alves przes 70 minut schował Viniciusa do kieszeni, a jeden błąd skreśla jego gre w defensywie.

Busquets po sezonie powinien odejść z klubu, po prostu jest za słaby i mentalnie i sportowo.
Patrząc na jego wymachiwania i ciągle pretensje ja jako piłkarz Barcelony byłbym zniechęcony do gry w takim meczu, po prostu.

12

Ferran w ogóle nie dostaje piłek, a po meczu będzie, że zagrał fatalnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?