0

@pauletaa badania krwi były robione po czym.lekarz uznał, że jest okej.
Psycha w porządku

1

@NaFazieHitman zapomniałem dodać, jeżeli jestem aktywny to czuję się rewelacyjnie, ale następuje mocny zjazd po kilku godzinach.

Na pytanie odpowiadam zdarza mi się

0

Siema
Czy ktoś z Was stosuje suplementacje, witaminy które mają wpływ na samopoczucie ?

Od pewnego czasu atakuje mnie senność i zmęczenie wszystko pasuje do niedoczynności tarczycy, bo o waga wzrosła, a wyniki dla pani lekarz rodzinnej są okej.
Czekam na wizytę u endokrynolog, ale tak nie da się funkcjonować. 3/4 godz od momentu przebudzenia rano dodam, że po 8 godzinnym śnie, a ja padnięty. Masakra

Ps pierwsze o co zapytała mnie lekarz, to czy biorę narkotyki (...)
No ja pier...

1

@MesQueUnClub96 słabe
.

0

Wiadomo co z Hamiltonem??

0

@Transu96 to napisz coś od siebie jak Ty to widzisz i wrócimy do tematu na wiosnę

1

W ogóle do czego Alves może się przydac w klubie?
Z atmosferą w szatni strasznie bym uważał, bo jest dużo młodych graczy, a ja zapamiętałem Daniego pod tym względem słabo.
Jego filmy w mediach społecznościowych w peruce kobiecej wbijające szpilki w kibiców nie były smaczne...

Sportowo nie uważam aby był na wyższym poziomie choćby od Minquezy

0

@FanBarcy22 jak czasowo wypada ?

0

Call of Duty Vangard ?
Właśnie instaluje na PS5, czy ma ktoś te gre za sobą bądź aktualnie gra ?

1

@Pawel13sz wrócimy do tematu w maju

1

@tristan87 wydaje mi się, że to będzie prawdziwa weryfikacja, jeżeli chodzi o trenera.

Przeciez Setien był pogubiony, a Koeman to katastrofa

2

Jestem przeogromnie ciekawy podejścia Xaviego do Puiga.
Mam przeczucie, że to on będzie największym wygranym, a jego cierpliwość w końcu zostanie nagrodzona.

Osobiście cenie go wyżej od Pedriego.
Pedri oprócz boiskowej odpowiedzialności nie nakrywa niczym innym czapka Puiga, śmiem twierdzić, że Puig jest bardziej dynamicznym, przede wszystkim z lepszym dryblingiem piłkarzem.
Liczę na to, że Maestro postawi mu konkretne zadania z których bedzie się wywiązywał, bo do tej pory Puig chciałbym wszystkim w pomocy.

Pytanie czy zarówno Pedri i Puig mogą być jednocześnie na boisku, bo każdy z nich chce mieć piłkę, a no i Pan Gavi jest jeszcze.

1

@MesQueUnClub96 załóżmy, że United, Chelsea, Atletico bądź Real

0

Bayern bez Lewandowskigo czy Lewy bez Bayernu ?
Kto by stracił najwięcej na takim rozwiązaniu?

0

Jak Legia dzis ?

0

0

Co z ta ZŁOTA PIŁKA?
Bo czytam, że Leo jest faworytem i coraz więcej źródeł podaję, że wygrał.


0

@zadafcb najważniejsze?
Facet nie dojeżdża w tych czasach, razem z Sokołem zamulaja każde jedno wydarzenie !

4

0

@takisobiektos typowe zachowanie gwiazdy, która nie jest skoncentrowana na swojej robocie.

0

To co się dzieje w tym klubie jeżeli chodzi o urazy jest katastrofą.

Za czasów Enrique, stosunkowo nie tak dawno wszystko grało jak należy.
Ten klub na każdej płaszczyźnie jest cienki jak baton

0

@trolownik fajnie byłoby posłuchać tego w piątek jako odskocznia po ciężkim tygodniu, wypić kilka piw, pośmiać się z tego cepa i zacząć dobrze week

1

Jestem bardzo ciekawy jak Xavi ustawi środek pomocy.
To jeden z najlepszych pomocników w historii na swojej pozycji, a więc spojrzenie w tym aspekcie pewnie bardzo dobre.

Puig, Pedri, Gavi, Nico, De Jong i weteran Busquets .
Z jednej strony chciałbym aby Busquets zasiadł na ławce i był kolejnym wyborem w drugiej linii.

0

Co z Aguerro ?
.

4

Xavi " dzisiaj murawa nam nie sprzyjała, mogliśmy to wygrać "

0

Zmiana Messiego spowodowana kontuzja, czy po prostu słaby mecz?

3

Pochettino wykręcał ze Spurs świetne wyniki.
W Paryżu jak narazie przeciętnie to wygląda, czy to brutalna weryfikacja trenera, czy może ten klub od środka jest zepsuty.

Tuchel (...)

1

Stano pokazał jak i co można by było wygrać w 1 z 10 gdyby emitował to polsat. Niezła pompa

5

Mam nadzieję, że jeżeli Xavi obejmie te drużynę, to piłkarze typu Gavi, Pedri, Puig, Nico czy De Jong pójdą bardzo w górę pod jego okiem.

1

Mam nadzieję, że w końcu zobaczymy stabilizację w składzie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?