0

Rudy mowi, że byliśmy lepsi, o co tu chodzi ?

0

Rudy powinien z własnej kieszeni płacić kasę L.De Jongowi

0

89 minuta i jeden strzał w światło bramki, kpina i zenada.

Wydaje mi się, że jakby grali w Niecieczy byłoby podobnie

1

Po tym meczu Lapprta nie będzie miał wyboru...

0

Gavi, Puig co myślicie o takiej zmianie ?

3

Fati Depay Dembele Aguerro
De Jong Gavi Pedri Nico Puig Coutinho

Wielu trenerów chciałoby mieć taki potencjał w ofensywie.
Nie rozumiem rudego

1

Zastanawiam się czy widziałem gorzej grające drużyny klasy światowej.

Pierwsza na myśl przychodzi mi Argentyna w fazie grupowej MŚ 2018r.
Manchester United po odejściu Sir Alexa przez pierwsze 2 sezony również był fatalny.

0

A rudy mówił otwarcie o co gramy w tym sezonie w lidze ?

2

Od kiedy ma Depay zjazd formy ?
Od momentu, kiedy jego trener zaczął rzucać na konferencji prasowej, że nie ma w składzie zawodnika, który robi przewagę, drybluje i strzela otwierające bramki.
Wówczas trener, który przez rok go namawiał, trener, który w niego wierzył.

Efekt, dzisiaj Depay gra przeciętnie.
W sumie to większość piłkarzy ma zepsutą głowę przez rudego.
Z F. De Jongiem na czele !

0

Aguerro dzis z hat trickiem

0

Kanał Sportowy:

Aplikacja Player ( bezpłatna ) na SmartTV
Aplikacja mobilna na Smartfony
Bar/Pub
Wieczorne Hejt Parki w ( PPV )

Co myślicie o dotychczasowej działalności chlopakow i kolejnych planów na przyszłość?

2

@arasz1819 taaa pokazał to z reprezentacja Argentyny

1

Ile Barcelona dostałaby w pizd3 na stadionie Marsylii ?
34 letni Payet wygląda lepiej niż nasza gwiazda DeJong

0

Gdybyście awansowali z drugiej ligi do najwyżej klasy rozgrywkowej, to do waszego klubu sciagnelibyście Salaha czy Lewandowskigo ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatriBarca już jest

.

0

Ronaldo i Bruno też łaskawie z tymi faulami widzę...

0

@debu1989 nie, Ty powinieneś grac z niego zza TV. Żałosny komemtarz

1

Alez Memphis przepchnął Militao, pięknie

3

Kroos i Vazquez dlaczego żaden z nich nie dostał żółtej?

1

Myślicie, że Neymar zdobędzie Złota Piłkę kiedykolwiek ?

7

Dla piłkarzy takich jak Messi, Neymar, Mbappe czy Ronaldo ogląda się mecze przeciwnych drużyn, przychodzi na stadiony.

To bardzo wąska grupa piłkarzy i nie ma w niej Lewandowskigo, poza kibicami z Polski, Bayernu wątpię, że ogląda ktoś na YouTube " Lewandowski vs (...) " z danego meczu żeby zobaczyć co zagrał.
Co najwyżej flashscore i suche statystyki.

0

@masq chciał odpocząć

0

@SinMistico ech szkoda.


3

@monsterrize stwierdzasz to po czym?

Oni nawet nie mieli kilku meczów pod rząd aby to zgrać ze sobą

0

@SinMistico czy rozprawa Benzemy jest w tym samym okresie co gala ZP ? (...)

0

A co w ogóle się odpierd@la z Ramosem

3

@Herato Balotelli ?

1

Pedri, Gavi, De Jong to system pomocy w którym klub powinien podążać w tym sezonie, czy jest to wariant zbyt ofensywny?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?