barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudy mowi, że byliśmy lepsi, o co tu chodzi ?
0
Rudy powinien z własnej kieszeni płacić kasę L.De Jongowi
0
89 minuta i jeden strzał w światło bramki, kpina i zenada.
Wydaje mi się, że jakby grali w Niecieczy byłoby podobnie
1
Po tym meczu Lapprta nie będzie miał wyboru...
0
Gavi, Puig co myślicie o takiej zmianie ?
3
Fati Depay Dembele Aguerro
De Jong Gavi Pedri Nico Puig Coutinho
Wielu trenerów chciałoby mieć taki potencjał w ofensywie.
Nie rozumiem rudego
1
Zastanawiam się czy widziałem gorzej grające drużyny klasy światowej.
Pierwsza na myśl przychodzi mi Argentyna w fazie grupowej MŚ 2018r.
Manchester United po odejściu Sir Alexa przez pierwsze 2 sezony również był fatalny.
0
A rudy mówił otwarcie o co gramy w tym sezonie w lidze ?
2
Od kiedy ma Depay zjazd formy ?
Od momentu, kiedy jego trener zaczął rzucać na konferencji prasowej, że nie ma w składzie zawodnika, który robi przewagę, drybluje i strzela otwierające bramki.
Wówczas trener, który przez rok go namawiał, trener, który w niego wierzył.
Efekt, dzisiaj Depay gra przeciętnie.
W sumie to większość piłkarzy ma zepsutą głowę przez rudego.
Z F. De Jongiem na czele !
0
Aguerro dzis z hat trickiem
0
Kanał Sportowy:
Aplikacja Player ( bezpłatna ) na SmartTV
Aplikacja mobilna na Smartfony
Bar/Pub
Wieczorne Hejt Parki w ( PPV )
Co myślicie o dotychczasowej działalności chlopakow i kolejnych planów na przyszłość?
2
@arasz1819 taaa pokazał to z reprezentacja Argentyny
1
Ile Barcelona dostałaby w pizd3 na stadionie Marsylii ?
34 letni Payet wygląda lepiej niż nasza gwiazda DeJong
0
Gdybyście awansowali z drugiej ligi do najwyżej klasy rozgrywkowej, to do waszego klubu sciagnelibyście Salaha czy Lewandowskigo ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatriBarca już jest
.
0
Ronaldo i Bruno też łaskawie z tymi faulami widzę...
0
@debu1989 nie, Ty powinieneś grac z niego zza TV. Żałosny komemtarz
1
Alez Memphis przepchnął Militao, pięknie
3
Kroos i Vazquez dlaczego żaden z nich nie dostał żółtej?
1
Myślicie, że Neymar zdobędzie Złota Piłkę kiedykolwiek ?
7
Dla piłkarzy takich jak Messi, Neymar, Mbappe czy Ronaldo ogląda się mecze przeciwnych drużyn, przychodzi na stadiony.
To bardzo wąska grupa piłkarzy i nie ma w niej Lewandowskigo, poza kibicami z Polski, Bayernu wątpię, że ogląda ktoś na YouTube " Lewandowski vs (...) " z danego meczu żeby zobaczyć co zagrał.
Co najwyżej flashscore i suche statystyki.
0
@masq chciał odpocząć
0
@SinMistico ech szkoda.
3
@monsterrize stwierdzasz to po czym?
Oni nawet nie mieli kilku meczów pod rząd aby to zgrać ze sobą
0
@SinMistico czy rozprawa Benzemy jest w tym samym okresie co gala ZP ? (...)
0
A co w ogóle się odpierd@la z Ramosem
3
@Herato Balotelli ?
1
Pedri, Gavi, De Jong to system pomocy w którym klub powinien podążać w tym sezonie, czy jest to wariant zbyt ofensywny?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika