barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Waszym zdaniem Pedri zaliczy 10 w punktacji kanadyjskiej w tym sezonie ?
0
@Vebrol oglądaj od 32
0
Borek w dzisiejszym programie życzył sobie aby Halland trafił do Barcelony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlexDark00 pominąłeś Neymara
2
Jeszcze chwila i niechciany Coutinho będzie miał lepsze liczby niż cały środek pomocy.
Dramat
1
Rudy z Realem zagra pewnie trójką stoperów, nieorzypadkowa zmiana Minguezy.
3
Zmieniam zdanie w kwestii pozycji numer 2 dla muła.
Garcia wskakuje na to miejsce zaraz za Lukiem
0
Obojętnie kto grą, a kto nie gramy te samą padake
0
@Coutinho007 dokładnie
0
Ranking największych mułów w drużynie
L. De Jong
Busquets
Pedri
Garcia
Coutinho
1
Busquets vs Sobolewski ?
4
Rudy rozkurvił te drużynę
0
No i dobrze.
Po co się łudzić
0
Mam nadzieję, że Roberto nie zarabia więcej niż 2 mln na sezon
Rudy ma w kadrze Puiga, a gra obrońcą w ataku, pajac
0
@rayan_7 z Mourinho jest 50/50
0
@rayan_7 mało bramek dzisiaj padało na stadionach. Myślę, że powyżej 3 bramek na Camp Nou.
Zostaw
0
Sahin, Kagawa,Mychitarian, Dembele, Werner, Havertz, Dembele (...)
A teraz Sancho ?
Na plus jeden sezon Aubameyanga
Zawodnicy Bundesligi wypadają blado.
Nie ogarniam tej ligi...
2
@czosnekfcb nie ma szans, Michniewicz nie puści tego meczu
0
Sancho ... co z nim ?
0
@AmigoBlancos nie mam żalu zarówno do jednego jak i drugiego. Tak musiało być.
Mam nadzieję, że Laporta się nie skurwi...
Oby miał plan, oby te obniżki pensji miały cel
0
Gomez, Konate dlaczego tak rzadko grają, to świetna fotma Matipa czy jej brak tej dwójki?
1
Kto faworytem do zdobycia mistrzostwa NBA ?
3
Fury jest najlepszym bokserem na tym świecie pod względem technicznym.
Jego kombinacje są tak szybkie, ciężko je uchwycić.
Czasami wygląda to na boks z podwórka.
Brakuje mu jednego, twardego nokautu, jednego ciosu.
Myślę, że w takiej formie nie da szansy nikomu
0
@Przemek2323 a co go tak długo nie było?
0
@Dojaar sprawdził numery z których w teorii powinni zadzwonić i takowych w historii nie miał
0
@Dojaar okej a co jeżeli przegapił telefon?
Naczytał się, że z automatu leci 5 tys kary.
0
@Roni/VEB nie wie, wiecie jak to jest w tych czasach bombardują telefonami z każdej strony Internet, TV, telefon itp.
Możliwe że tak aczkolwiek z nikim nie rozmawiał
0
Mój znajomy zapomniał się spisać w SPISIE POWSZECHNYM.
Czy jest jakakolwiek możliwość zapisania się jeżeli się spóźnił ?
Czy po prostu nie musi tego robić i wlepią mu karę?
0
@Neutral gra za prawie 3 stówki zawierająca tylko multiplayer.
Zdzierstwo !