0

Waszym zdaniem Pedri zaliczy 10 w punktacji kanadyjskiej w tym sezonie ?

0

@Vebrol oglądaj od 32

0

Borek w dzisiejszym programie życzył sobie aby Halland trafił do Barcelony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlexDark00 pominąłeś Neymara

2

Jeszcze chwila i niechciany Coutinho będzie miał lepsze liczby niż cały środek pomocy.

Dramat

1

Rudy z Realem zagra pewnie trójką stoperów, nieorzypadkowa zmiana Minguezy.

3

Zmieniam zdanie w kwestii pozycji numer 2 dla muła.
Garcia wskakuje na to miejsce zaraz za Lukiem

0

Obojętnie kto grą, a kto nie gramy te samą padake

0

@Coutinho007 dokładnie

0

Ranking największych mułów w drużynie

L. De Jong
Busquets
Pedri
Garcia
Coutinho

1

Busquets vs Sobolewski ?

4

Rudy rozkurvił te drużynę

0

No i dobrze.
Po co się łudzić

0

Mam nadzieję, że Roberto nie zarabia więcej niż 2 mln na sezon

Rudy ma w kadrze Puiga, a gra obrońcą w ataku, pajac

0

@rayan_7 z Mourinho jest 50/50

0

@rayan_7 mało bramek dzisiaj padało na stadionach. Myślę, że powyżej 3 bramek na Camp Nou.
Zostaw

0

Sahin, Kagawa,Mychitarian, Dembele, Werner, Havertz, Dembele (...)
A teraz Sancho ?

Na plus jeden sezon Aubameyanga
Zawodnicy Bundesligi wypadają blado.
Nie ogarniam tej ligi...


2

@czosnekfcb nie ma szans, Michniewicz nie puści tego meczu

0

Sancho ... co z nim ?

0

@AmigoBlancos nie mam żalu zarówno do jednego jak i drugiego. Tak musiało być.
Mam nadzieję, że Laporta się nie skurwi...
Oby miał plan, oby te obniżki pensji miały cel

0

Gomez, Konate dlaczego tak rzadko grają, to świetna fotma Matipa czy jej brak tej dwójki?

1

Kto faworytem do zdobycia mistrzostwa NBA ?

3

Fury jest najlepszym bokserem na tym świecie pod względem technicznym.
Jego kombinacje są tak szybkie, ciężko je uchwycić.
Czasami wygląda to na boks z podwórka.

Brakuje mu jednego, twardego nokautu, jednego ciosu.
Myślę, że w takiej formie nie da szansy nikomu

0

@Przemek2323 a co go tak długo nie było?

0

@Dojaar sprawdził numery z których w teorii powinni zadzwonić i takowych w historii nie miał

0

@Dojaar okej a co jeżeli przegapił telefon?
Naczytał się, że z automatu leci 5 tys kary.

0

@Roni/VEB nie wie, wiecie jak to jest w tych czasach bombardują telefonami z każdej strony Internet, TV, telefon itp.

Możliwe że tak aczkolwiek z nikim nie rozmawiał

0

Mój znajomy zapomniał się spisać w SPISIE POWSZECHNYM.
Czy jest jakakolwiek możliwość zapisania się jeżeli się spóźnił ?
Czy po prostu nie musi tego robić i wlepią mu karę?

0

@Neutral gra za prawie 3 stówki zawierająca tylko multiplayer.

Zdzierstwo !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?