2

@dv_7 bądź wystawiłby cała 11 złożoną z Pedrich

0

@Murazor brakuje Ci luzu stary

0

Ludzie grający w ligę weekendową FUT mają swojego gamechangera na drugie połowy, zazwyczaj jest to zawodnik szybki, z dobrym uderzeniem np Werner, Jesus, Rashford.

Tymczasem w prawdziwym życiu, Barcelona wpuszcza Roberto

1

@Avser z Messim byłoby to samo

0

@hayek no i po co, jak gość nie strzela, nie podaje, nie drybluje...

Gość biega i zmienia pozycje

1

Żenada
Teoretycznie, bo na papierze nasz lider Griezman ile może być warty ?
Wątpię, że gdyby został wystawiony na listę transferowa za 20 mln ktos by się skusił...

0

Wiśniowski to komentator bez wyrażania emocji.

Węgrzyna się pozbyli a YouTubera zatrudnili.

2

Nie mogę patrzeć na tę drugą linie, zero przewagi, kreatywności.
Nie wiem po co gra Pedri może żeby pobić rekord Lebrona Jemsa 82 meczów...

2

Wasza ulubiona okładka FIFA ?
Moja to ta z FIFA 06.
Jest dla mnie emocjonalna, piękna, powoduje chęć powrotu do tamtych czasów gdy życie było po prostu proste.

0

@LeoMessiah Ty to wszystko robisz (...)

0

Coutinho, Depay, Griezman

Co myślicie o tej trójce z przodu ?

0

@VenoM właśnie w punkt !
Osobiście nie mam żadnego żalu ani ale do Laporty o Messiego, ale wkurza mnie fakt, że w klubie zostaje szrot, który po prostu będzie ciągnął kasę i nic z tym się nie dzieje.

Mówimy o gigantycznym długu, o chujow3j perspektywie na przyszłość, a klub nie potrafi zrealizować podstawowego kroku

0

Piwo vs Pepsi ?

0

@socha United bo Bruno walnął 3 bramki czy Pogba bo 4 asysty ?

Ja liczę na Liverpool, PSG, City wiadomo.
Kto rok temu powiedziałby, że Chelsea wygra

3

@MesQueUnClub96 przeciez on nawet w piłkę nie trafił

0

Waszym zdaniem Koeman bedzie stawiał na Puiga i Coutinho ?

1

Halland za rok ma klauzule 75 baniek.

Przeciez to jest pilkarz na lata, piłkarz który odmienia gre z marszu, piłkarz który przybliża klub z top 10 do tytułu ligowego, czy w Europie.

Pomyśleć, że Barca nie ma na niego szans ...
Masakra

0

Największy minus Koemana to zmiany...

Ostatnim trenerem który dobrze rotował w trakcie meczu był pewnie Pep

2

Dawać Emersona, Puiga i Demira

Dest, Martin, Pedri do boksu

0

Zastanawiam się skoro Pique to numer 1.
Jak poukłada Koeman Araujo, Garcię, Lengleta i Mingueze...

0

@PlsNotAtletico łatwo wleciało

0

@kowal3 a Twoja siedzenie na kanapie i marudzenie

1

@FCB24 nie weźcie, bo postawiłem 100, ze j3bnie bramkę, 400 do wyjecia

0

@AllBundy a co Ty masz do niego ?

1

@oskaritto co Ty za mecz oglądasz?

0

Postawiłem 100 na bramkę Martina, nie żartuje! Vamos

0

Życzę wszystkim wspaniałego meczu i kilku bramek Memphisa !

0

Koeman mowi, że z Coutinho będą silniejsi i liczą na niego, a media piszą, że dni brazylijczyka są policzone. Heee ?

0

Jak u was Fantasy Premier League u mnie 49 oczek.
Zazdroszczę tym którzy mieli Bruno w dodatku z kapitanem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?