barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@dv_7 bądź wystawiłby cała 11 złożoną z Pedrich
0
@Murazor brakuje Ci luzu stary
0
Ludzie grający w ligę weekendową FUT mają swojego gamechangera na drugie połowy, zazwyczaj jest to zawodnik szybki, z dobrym uderzeniem np Werner, Jesus, Rashford.
Tymczasem w prawdziwym życiu, Barcelona wpuszcza Roberto
1
@Avser z Messim byłoby to samo
0
@hayek no i po co, jak gość nie strzela, nie podaje, nie drybluje...
Gość biega i zmienia pozycje
1
Żenada
Teoretycznie, bo na papierze nasz lider Griezman ile może być warty ?
Wątpię, że gdyby został wystawiony na listę transferowa za 20 mln ktos by się skusił...
0
Wiśniowski to komentator bez wyrażania emocji.
Węgrzyna się pozbyli a YouTubera zatrudnili.
2
Nie mogę patrzeć na tę drugą linie, zero przewagi, kreatywności.
Nie wiem po co gra Pedri może żeby pobić rekord Lebrona Jemsa 82 meczów...
2
Wasza ulubiona okładka FIFA ?
Moja to ta z FIFA 06.
Jest dla mnie emocjonalna, piękna, powoduje chęć powrotu do tamtych czasów gdy życie było po prostu proste.
0
@LeoMessiah Ty to wszystko robisz (...)
0
Coutinho, Depay, Griezman
Co myślicie o tej trójce z przodu ?
0
@VenoM właśnie w punkt !
Osobiście nie mam żadnego żalu ani ale do Laporty o Messiego, ale wkurza mnie fakt, że w klubie zostaje szrot, który po prostu będzie ciągnął kasę i nic z tym się nie dzieje.
Mówimy o gigantycznym długu, o chujow3j perspektywie na przyszłość, a klub nie potrafi zrealizować podstawowego kroku
0
Piwo vs Pepsi ?
0
@socha United bo Bruno walnął 3 bramki czy Pogba bo 4 asysty ?
Ja liczę na Liverpool, PSG, City wiadomo.
Kto rok temu powiedziałby, że Chelsea wygra
3
@MesQueUnClub96 przeciez on nawet w piłkę nie trafił
0
Waszym zdaniem Koeman bedzie stawiał na Puiga i Coutinho ?
1
Halland za rok ma klauzule 75 baniek.
Przeciez to jest pilkarz na lata, piłkarz który odmienia gre z marszu, piłkarz który przybliża klub z top 10 do tytułu ligowego, czy w Europie.
Pomyśleć, że Barca nie ma na niego szans ...
Masakra
0
Największy minus Koemana to zmiany...
Ostatnim trenerem który dobrze rotował w trakcie meczu był pewnie Pep
2
Dawać Emersona, Puiga i Demira
Dest, Martin, Pedri do boksu
0
Zastanawiam się skoro Pique to numer 1.
Jak poukłada Koeman Araujo, Garcię, Lengleta i Mingueze...
0
@PlsNotAtletico łatwo wleciało
0
@kowal3 a Twoja siedzenie na kanapie i marudzenie
1
@FCB24 nie weźcie, bo postawiłem 100, ze j3bnie bramkę, 400 do wyjecia
0
@AllBundy a co Ty masz do niego ?
1
@oskaritto co Ty za mecz oglądasz?
0
Postawiłem 100 na bramkę Martina, nie żartuje! Vamos
0
Życzę wszystkim wspaniałego meczu i kilku bramek Memphisa !
0
Koeman mowi, że z Coutinho będą silniejsi i liczą na niego, a media piszą, że dni brazylijczyka są policzone. Heee ?
0
Jak u was Fantasy Premier League u mnie 49 oczek.
Zazdroszczę tym którzy mieli Bruno w dodatku z kapitanem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika