barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Dobrze słyszałem, " ściągnął piłkę z buta KOLEGOWI " ??
1
Depay pięknie przeniósł piłkę z własnej połowy. Jego asysta !
3
Zawsze śmieszyła mnie gadka o adaptacji zawodnika w klubie, a zwłaszcza w Barcelonie.
Depay przyszedł i wszystko gra i buczy, a to zaledwie drugi mecz.
0
@barney21 było już
0
Obawiam się sezonu w którym nasza linia pomocy to Busquets, De Jong, Pedri " 365 dni "
0
@LeoMessiah Miczek albo kikus
0
@TheCaptainVeB Lebron go ogarnie tak jak Rondo, Irvinga
4
Russell Westbrook w Lakers !
0
@Wilczeq ktoś musi go mieć żeby inny mógł mieć szczęście
0
Opłaca się zainwestować w konsole od Xboxa?
Konkretnie chodzi o Series S, bo czytam, że oprócz Forzy nie ma gier AAA, a raczej są słabe tak jak Halo czy Gears.
O game passie tez nieprzychylnie się wypowiadają, bo rzekomo tam jest wszystko i nic
0
Barcelona z Busquetsem i Pique w pierwszej 11 czy nie. Obiektywnie.
Ja z jednej strony chciałbym zobaczyć świeżość i zmianę na stałe, ale czy dziadzia Pique to nie jest konieczność na dzień dzisiejszy?
3
@Serek mundial 2014
1
@haryveb944 będzie wyraźny WIN
0
@zmiter912576 nie ogarniasz Stary.
Czasami chciałbym być tak ubrany jak Ty
0
@football123 jeżeli Ty piszesz " xd " to ja mam wątpliwości czy Ty w ogóle szkole skończyłeś.
Może warto o tym pomyśleć?
0
@zmiter912576 jakie wartości wynosisz z obecnych tekstów?
7
Nie mogę przełamać się do nowego nurtu raperow, którzy robią HIP HOP, a brzmi jak POP.
Artyści typu Żabson, Sarius, Tomek czy Bedoes w żaden sposób nie kupują mnie.
Teksty są mało wartościowe, refreny do darcie japy, a przede wszystkim komputerowy głos mnie odrzucą.
Wcześniej zakładało się słuchawki ze swojej MP3 czy Discmena i słuchało się co wieczór Grammatika, Fenomena czy Peje i człowiek wynosił z tego pewne przekazy, mape w którą stronę iść jak się jest ma skraju załamania, to było coś co trafiało do każdego, bo Ci ludzie byli prawdziwi, znali problemy zarówno nasze jak i swoje, opowiadali o tym nie mając do nikogo pretensji.
Dzisiejszy system jest oparty na wyświetleniach, drogich ciuchach w teledyskach i szybkich autach.
3
Coraz mniej czerwonych bizonów bez kabiny na polach.
Teraz już wówczas Classy badz Johny.
Piękny sentyment z dzieciństwa został
0
Ktoś mi potrafi o czym jest piosenka z gatunku pop Quebo 'Madagaskar ' ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co tam w ogóle ze Szpakowskim, odzywał się coś?
0
@Katalonbar a co z Fatim ?
0
@KrzysiekM słabe
1
Z kim ewentualnie kadra Barcelony mogłaby przegrać w ustawce za blokami ?
0
Który z amigosów odejdzie latem ?
1
@fart hahhaha xd
0
I jak tam nasi amigosi dzisiaj?
0
@escarabajo no właśnie o to chodzi, że oglądają i widzą co to za typ piłkarza.
Wręcz mają pompeczke z takich kibiców jakich mamy na tej stronie, że sie podniecają byle jakim nazwiskiem z rezerw.
Dopytuje po prostu, bo dziś usłyszałem, że dla trenera taki piłkarz ro strata czasu.
Brak ikry, miłości do piłki, liczb jak i konkretów na boisku.
0
@ptrx zmieniają system na free to play i w ogóle nazewnictwo ma E Football
0
@ptrx PES właśnie to zmienia