17

Dobrze słyszałem, " ściągnął piłkę z buta KOLEGOWI " ??

1

Depay pięknie przeniósł piłkę z własnej połowy. Jego asysta !

3

Zawsze śmieszyła mnie gadka o adaptacji zawodnika w klubie, a zwłaszcza w Barcelonie.

Depay przyszedł i wszystko gra i buczy, a to zaledwie drugi mecz.

0

@barney21 było już

0

Obawiam się sezonu w którym nasza linia pomocy to Busquets, De Jong, Pedri " 365 dni "

0

@LeoMessiah Miczek albo kikus

0

@TheCaptainVeB Lebron go ogarnie tak jak Rondo, Irvinga

4

Russell Westbrook w Lakers !

0

@Wilczeq ktoś musi go mieć żeby inny mógł mieć szczęście

0

Opłaca się zainwestować w konsole od Xboxa?
Konkretnie chodzi o Series S, bo czytam, że oprócz Forzy nie ma gier AAA, a raczej są słabe tak jak Halo czy Gears.

O game passie tez nieprzychylnie się wypowiadają, bo rzekomo tam jest wszystko i nic

0

Barcelona z Busquetsem i Pique w pierwszej 11 czy nie. Obiektywnie.

Ja z jednej strony chciałbym zobaczyć świeżość i zmianę na stałe, ale czy dziadzia Pique to nie jest konieczność na dzień dzisiejszy?

3

@Serek mundial 2014

1

@haryveb944 będzie wyraźny WIN

0

@zmiter912576 nie ogarniasz Stary.
Czasami chciałbym być tak ubrany jak Ty

0

@football123 jeżeli Ty piszesz " xd " to ja mam wątpliwości czy Ty w ogóle szkole skończyłeś.
Może warto o tym pomyśleć?

0

@zmiter912576 jakie wartości wynosisz z obecnych tekstów?

7

Nie mogę przełamać się do nowego nurtu raperow, którzy robią HIP HOP, a brzmi jak POP.

Artyści typu Żabson, Sarius, Tomek czy Bedoes w żaden sposób nie kupują mnie.
Teksty są mało wartościowe, refreny do darcie japy, a przede wszystkim komputerowy głos mnie odrzucą.

Wcześniej zakładało się słuchawki ze swojej MP3 czy Discmena i słuchało się co wieczór Grammatika, Fenomena czy Peje i człowiek wynosił z tego pewne przekazy, mape w którą stronę iść jak się jest ma skraju załamania, to było coś co trafiało do każdego, bo Ci ludzie byli prawdziwi, znali problemy zarówno nasze jak i swoje, opowiadali o tym nie mając do nikogo pretensji.

Dzisiejszy system jest oparty na wyświetleniach, drogich ciuchach w teledyskach i szybkich autach.

3

Coraz mniej czerwonych bizonów bez kabiny na polach.
Teraz już wówczas Classy badz Johny.

Piękny sentyment z dzieciństwa został

0

Ktoś mi potrafi o czym jest piosenka z gatunku pop Quebo 'Madagaskar ' ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co tam w ogóle ze Szpakowskim, odzywał się coś?

0

@Katalonbar a co z Fatim ?

0

@KrzysiekM słabe

1

Z kim ewentualnie kadra Barcelony mogłaby przegrać w ustawce za blokami ?

0

Który z amigosów odejdzie latem ?

1

@fart hahhaha xd

0

I jak tam nasi amigosi dzisiaj?

0

@escarabajo no właśnie o to chodzi, że oglądają i widzą co to za typ piłkarza.
Wręcz mają pompeczke z takich kibiców jakich mamy na tej stronie, że sie podniecają byle jakim nazwiskiem z rezerw.

Dopytuje po prostu, bo dziś usłyszałem, że dla trenera taki piłkarz ro strata czasu.
Brak ikry, miłości do piłki, liczb jak i konkretów na boisku.

0

@ptrx zmieniają system na free to play i w ogóle nazewnictwo ma E Football

0

@ptrx PES właśnie to zmienia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?