barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co jest z Mbappe, widzę ławkę ?
0
@Seledynowy w finale Copa z Chile również nie wyszło
0
W roku 2012 w półfinale ligi mistrzów Messi miał karnego ma 3:0
1
Lenglet na rybach, Pedri na grzybach w tym polu karnym
0
Jak dzisiejsze GP Portugalii?
2
Benzyna to chyba najbardziej niedoceniany napastnik z całej czołówki ostatniego 10 lecia
0
Co jest z Havertzem ?
0
Co według was najbardziej cechuje Pedriego?
4
Wcale nie cieszy mnie, że Granadzie wypadło kilku piłkarzy. Dużo juz było meczów w których na papierze rywal był osłabiony, a na murawie orali do 90.
Ilekroć rywal grał drugim bramkarzem, który okazywał się bohaterem, bo grał mecz życia.
Oby podeszli do tego meczu na maksymalnej koncentracji
1
Polecam obejrzeć Hejt Park z Michałem Wiśniewskim, świetny gość.
Szczery, samokrytyczny i przede wszystkim prawdziwy.
0
Mateusz Borek mógłby zawalczyć na FAMA MMA. Myślę, że nie jeden by się zdziwił
0
@AllBundy ja bym poprosił Kimmicha, kogoś na szpice i jestem w niebie
1
Mam nadzieję, że przyjście Aguerro nie zamkniętych drzwi na klucz Depayowi.
0
@DanielOOL myślę, że problem tkwi w tym, że jest zwyczajnie zajechany meczami.
To samo Pedri
1
Dobrze, że żyjemy w czasach gdzie mamy telefon oraz internet, bo nie byłoby co robić od 21:30
5
Za kolejne 10 lat Williams znowu dostanie dluga piłkę, wyprzedzi wszystkich i odda groźny strzał.
0
Oby w przerwie meczu ktoś wjechał tam ZETOREM z czteroskibowym pługiem i zaorał to boisko w piz6u.
Może wówczas tych 22 piłkarzy doceniłoby range tego meczu.
3
Na 11 piłkarzy na boisku mamy aż 1 ofensywnego
3
Dla Griezmana najlepszą pozycją w tym klubie to bylaby lewa obrona.
Waleczny jest, lewa noga też jest.
0
Żółta łódź to ogarnie ?
3
@Matelel na pewno tu nie zagra
0
@dafik85 obecny Liverpool, to drużyna o kilka pięter słabsza
1
Facet w czerwonej koszulce z numerem 7 na plecach, najlepszy na boisku!
2
Powinien wypier tego prosiaka z pyska odwzorowanego
0
Bayern wygląda świetnie jako drużyna.
Jak odpadać, to tak jak Bayern, po walce.
Neymar to świetny gracz, ale najgroźniejszy ustawiony wyżej.
PSG i ich druga linia, to dwa ciała obce.
Przepis z bramkami teraz beż kibiców jest przynajmniej pod znak zapytania, Bayern w tym dwumeczu zasłużył na dogrywkę.
Navas cichy MVP tego dwumeczu.
23
Niestety, ale Barcelona po przerwie reprezentacyjnej jest bardzo rozregulowana.
Już w pierwszym meczu nie było jakby zrozumienia, chęci czy sił na boisku.
Oby w sobotę stanęli na wysokości zadania
0
@Aqualitek a powiedzcie mi analiza takiego problemu wiąże się ze ściągnięciem silnika czy jak to wygląda i sam koszt takiego zabiegu?
0
@Joe_Pesci jeżeli jest chłodniej to kopci na biało, ale zauważyłem, że końcówka jest osmolona
0
Zauważyłem, że auto zaczyna brać mi olej na 10 tys km ponad 1litr.
Czym to może być spowodowane i co z tym fantem dalej zrobić, próbować samemu czy odrazu warsztat ?
BMW E90 2litry benzyna