1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co jest z Mbappe, widzę ławkę ?

0

@Seledynowy w finale Copa z Chile również nie wyszło

0

W roku 2012 w półfinale ligi mistrzów Messi miał karnego ma 3:0

1

Lenglet na rybach, Pedri na grzybach w tym polu karnym

0

Jak dzisiejsze GP Portugalii?

2

Benzyna to chyba najbardziej niedoceniany napastnik z całej czołówki ostatniego 10 lecia

0

Co jest z Havertzem ?

0

Co według was najbardziej cechuje Pedriego?

4

Wcale nie cieszy mnie, że Granadzie wypadło kilku piłkarzy. Dużo juz było meczów w których na papierze rywal był osłabiony, a na murawie orali do 90.
Ilekroć rywal grał drugim bramkarzem, który okazywał się bohaterem, bo grał mecz życia.

Oby podeszli do tego meczu na maksymalnej koncentracji

1

Polecam obejrzeć Hejt Park z Michałem Wiśniewskim, świetny gość.
Szczery, samokrytyczny i przede wszystkim prawdziwy.

0

Mateusz Borek mógłby zawalczyć na FAMA MMA. Myślę, że nie jeden by się zdziwił

0

@AllBundy ja bym poprosił Kimmicha, kogoś na szpice i jestem w niebie

1

Mam nadzieję, że przyjście Aguerro nie zamkniętych drzwi na klucz Depayowi.

0

@DanielOOL myślę, że problem tkwi w tym, że jest zwyczajnie zajechany meczami.
To samo Pedri

1

Dobrze, że żyjemy w czasach gdzie mamy telefon oraz internet, bo nie byłoby co robić od 21:30

5

Za kolejne 10 lat Williams znowu dostanie dluga piłkę, wyprzedzi wszystkich i odda groźny strzał.

0

Oby w przerwie meczu ktoś wjechał tam ZETOREM z czteroskibowym pługiem i zaorał to boisko w piz6u.

Może wówczas tych 22 piłkarzy doceniłoby range tego meczu.

3

Na 11 piłkarzy na boisku mamy aż 1 ofensywnego

3

Dla Griezmana najlepszą pozycją w tym klubie to bylaby lewa obrona.
Waleczny jest, lewa noga też jest.

0

Żółta łódź to ogarnie ?

3

@Matelel na pewno tu nie zagra

0

@dafik85 obecny Liverpool, to drużyna o kilka pięter słabsza

1

Facet w czerwonej koszulce z numerem 7 na plecach, najlepszy na boisku!

2

Powinien wypier tego prosiaka z pyska odwzorowanego

0

Bayern wygląda świetnie jako drużyna.

Jak odpadać, to tak jak Bayern, po walce.

Neymar to świetny gracz, ale najgroźniejszy ustawiony wyżej.

PSG i ich druga linia, to dwa ciała obce.

Przepis z bramkami teraz beż kibiców jest przynajmniej pod znak zapytania, Bayern w tym dwumeczu zasłużył na dogrywkę.

Navas cichy MVP tego dwumeczu.

23

Niestety, ale Barcelona po przerwie reprezentacyjnej jest bardzo rozregulowana.
Już w pierwszym meczu nie było jakby zrozumienia, chęci czy sił na boisku.

Oby w sobotę stanęli na wysokości zadania

0

@Aqualitek a powiedzcie mi analiza takiego problemu wiąże się ze ściągnięciem silnika czy jak to wygląda i sam koszt takiego zabiegu?

0

@Joe_Pesci jeżeli jest chłodniej to kopci na biało, ale zauważyłem, że końcówka jest osmolona

0

Zauważyłem, że auto zaczyna brać mi olej na 10 tys km ponad 1litr.

Czym to może być spowodowane i co z tym fantem dalej zrobić, próbować samemu czy odrazu warsztat ?

BMW E90 2litry benzyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?