barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ta gra Guardioli bez napastnika jest żałosna. Nie uczy się na błędach.
0
Jest i portugalski kozak. Brawo!
1
@kryhaa chyba Reus z tej trójki jest najbardziej kompletny
0
Transfer Aguerro to bzdura, czy faktycznie realna opcja ?
Myślę, że dałby radę u nas pograć z 2 sezony i byłby odpowiedni.
0
@busquets5 dokładnie. Poza tym za Enrique ta druzyna grała bardziej bezpośrednio, grali szybki atak i przede wszystkim potrafili grac z kontry.
0
@AlexDark00 jacy byli piłkarze w drugiej linii, a jakich można teraz pozyskać?
2
Te stereotypy, ze stoper Barcelony przede wszystkim musi dobrze wyprowadzać piłkę, defensywny pomocnik nie ma priorytetu odebrać piłki, napastnik na szpicy musi być mobilny i grac na pozycji fałszywego.
Doprowadziły do tego co widzimy
0
@Maker0 Araujo również nikt nie bral na poważnie
1
Mam mieszane odczucia co do Garcii.
W sumie nie grał za wiele w City, warunki fizyczne porównując z obecnymi stoperami Barcy ma najgorsze.
Nie wiem dlaczego klub uparl się tak na niego. Mam nadzieje, ze jedynym powodem nie jest to, ze jest wychowankiem tego klubu.
Jak definiujecie tego stopera, osobiście widziałem go może 3 razy w meczu City
1
Tak sobie porównuje wejście do kadry Realu Varana za czasów Mourinho jeszcze do naszego Araujo. Zawodnicy są bardzo zbliżeni do siebie profilem, aczkolwiek u Araujo bije mocno cecha przywódcy w drużynie czego nie ma francuz na pewno.
Piekny okaz nam spadł z nieba.
0
@Janas11224 w tej chwili mam ps5 od listopada,ale nie mam już w co grać.
Sprzęt kupiony i stoi
0
Warto kupić xbox series x ?
5
Odbijając od Barcelony, to Sevilla zrobiła mega dobry transfer Gomeza
0
@Arnold1234 kto miałby nim być ?
1
@saczers438 opel astra H 1.7 CDTI ZDTH
0
Mam sobie pożyczkę.
Chciałbym właśnie wpłacić 1/3 kwoty, która oscyluje na 12 rat do przodu i czy jeżeli wpłacę taką kwotę, to policzy mi to jako kolejne raty w przód, czy mimo to będę musiał płacić w kolejnych miesiącach ratę jak do tej pory?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pomyśleć, że ma Trincao było wydane tyle pieniędzy, a nie ma na wzmocnienie obrony nawet 8 mln
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stasiuburza zadzwoń do Bońka i go popraw, to Cię pocisnie jak chłopca.
1
Wolelibyście na pozycji nr 6 typowego defensywnego pomocnika jakim był Toure, a przed nim De Jonga z Pedrim, czy bardziej system Bayernu Monachium?
Ja odnoszę czasami wrażenia, że w drugiej linii po prostu brakuje takiej chamskiej i brutalnej siły.
Jeżeli naszym pomocnikom nie wyjdzie odbiór na raz bądź przechwyt, to często i gęsto odpuszczają i w ogóle nie biegną do rywala
2
Myślicie, że w dniu powrotu Pique to Araujo będzie grał u jego boku?
0
Co się w tym meczu wczoraj stało bo, nie oglądałem?
4
Masakra, Harden w Nets...
Nash będzie miał nie lada wyzwanie żeby to poukładać, trzech All Starów w składzie, każdy z osobna potrafi rzucić każdemu po 30+ punktów, ale tylko Durant z tej trójki to gość który zaciska zęby jak nie idzie o gra bez piłki.
Irving to taki znany piłkarz o imieniu Mario, gdzie kariera jest z tyłu głowy, ale oczy mówią imprezy i kobiety.
Harden zaś myśli, że ziemia jest płaska, a na świecie liczą się tylko Amerykanie.
Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pojedyncze mecze w których Nets będą deklasować przeciwników, to jest maks.
Potencjał ogromny, ale czy te charaktery idzie pogodzić no i fundament NBA, gdzie jest obrona?
BTW. Houston zrobił słaby deal na tu i teraz, ale mają przyszłościowe picki.
Jakie są wasze opinie?
2
@Coutinho007 w punkt!
0
Mam pytanie
Położyłem wczoraj płyty betonu architektonicznego. Płyty leżały w garażu i dostały trochę wilgoci, mają wokół mokre plamy.
Mija doba odkąd są położone i dalej ta plama występuje, czy to wyschnie?
3
Araujo bardzo przypomina mi Varana, który wchodził do składu Realu jeszcze za czasów Mourinho.
Co myślicie, będzie z niego kawał stopera?
0
Została mi Valencia z golem na kuponie, ogarną?
5
Jeszcze miesiąc temu przez wszystkich Barcelona była skreślana na czele z Wojtkiem Kowalczykiem, który mówił, że jeżeli Barca awansuje do Ligi Europy to będzie wszystko.
Na dzień dzisiejszy Barca traci 3 punkty do drugiego Realu (...)
Trochę śmieszne są te prognozy ekspertów.
Widać, że nowy rok dobrze zrobił tej drużynie choć to stereotyp, ale Barca wygląda jakby najgorsze zostawiła daleko z tyłu.
39
Naprawdę trzeba być ślepym żeby nie widzieć jak Puig w każdym kontakcie z piłką wyróżnia się na boisku, chłopak ciągle jest w ruchu, pokazuje się na pozycję i chce!
Moim zdaniem Puig wygląda lepiej od Busquetsa, Pjanica, Trincao, Griezmanna ( choć dziś zagrał dobre zawody ), czy wcześniej od Aleny.