barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Puig kolejna wyśmienita piłka do przodu na kilka metrów, która napędza akcje.
Gdyby tak zagrał Pedri, to Koeman dałby mu 2 mecze zaufania od 1 minuty
2
Copa America zostanie rozegrana w tym roku normalnie?
Irytuje mnie fakt, że w roku w którym są oba turnieje razem z Mistrzostwami Europy dziennikarze wróżą z fusów, że to piłkarz europejski ma największe szanse na złota piłkę, ponieważ jest wielka impreza,czy ta w Ameryce to co?
Ja rozumiem, że poziom w Europie jest wyższy, ale tam w końcu gra Brazylia, Argentyna, Urugwaj czy Chile.
46
Barcelona może być znowu piekielnie mocna jeżeli tylko będzie mądrze poprowadzona.
Pedri wygląda jakby miał 28 lat i był czołowym pomocnikiem na świecie, Fati równie dobry, Araujo z meczu na mecz rośnie, Dest również idzie w górę, De Jong, Ter Stegen.
Ta drużyna ma kręgosłup na przyszłość.
Nowy prezydent będzie miał pełne ręce roboty!
0
Nie wiem po co Barca kupiła tego Pjanica, cały czas siedzi. Masakra....
0
To chyba pierwszy bądź nieliczny mecz kiedy Leo jest w swojej dyspozycji
0
@GeraltzKatalonii gdybym mieszkał w Barcelonie i zobaczył go na mieście, to chyba bym ruszył w niego
1
System i ten cały styl Barcelony jest żałosny. Gdybym był piłkarzem i któryś z dziennikarzy zapytał by mnie czy dam radę dostosować się do systemu gry Barcy, to śmiało bym odparł, że nie chce tam grać, bo zrobię 2 kroki w tył w swojej karierze. Ta drużyna gra na stojąco, a historie o wielkim stylu wymarły 10 lat temu razem z reprezentacja hiszpanii.
Ta drużyna nie potrafi grać najprościej jak się da i to jest prawdziwa katastrofa.
Athletic i wszystkie inny drużyny biorą piłkę, biegną, robią max 4 podania są pod bramka i oddają strzał. A tu?
Stoper pajacuje z jakimiś kółkami, obrońcy podają jakby grali na lekcji WF przeciwko nastoletnim dziewczyna, jak już piłka dojdzie do pomocy to krąży tam pół dnia od prawej do lewej gdzie przeciwnik nawet się nie męczy, a jak już dotrze do nogi "maga" Busquetsa to zaczyna się jeszcze gorsze gów.., bo zazwyczaj jest to strata, strata i jeszcze raz strata, ale cofnijmy się. Piłkę jest z przodu i co dalej na stojąco klepią i szukają Messiego mimo, że ten ma 3 rywali na plecach, ale przecież to Messi wygra sam, ale szkoda, że to było kilka grubych lat temu, kiedy Leo był nie do zatrzymania.
Reasumujac ten styl się skończył i szkoda, że klub Sportowo nie poszedł w kierunku wizji Enrique.
5
Oglądacie QUIZ WESZŁO Pawła Paczula?
2
Jakieś wieści odnośnie Garcii bądź Depaya?
1
Dest to płuca chyba ma ze stali, 37 minuta, a on cały czas od bramki do bramki.
Szkoda, że Messi go nie widzi tak jak Alby.
2
Dest i Pedri mają tak piękne czucie gry, coś co dla wielu było Himalajami w tym klubie.
5
Busquets do tej piłki biegłby 2 mecze.
Brawo Frankie złoty chłopaku
11
Tak mi szkoda Gregora Schlierenzauera w mojej opinii był arcymistrzem.
Jak mówił W. Szaranowicz zaprzeczał granicą możliwości.
1
@clyde za 700 zł sprzedasz od razu, granicą 800 zł ewentualnie
9
Oby Laporta z Tobą wygrał!
1
Kiedy zima znowu zaskoczy kierowców jak Stanowski El Testosterona?
0
Nowy rok vs Bartomeu?
0
Trincao vs Przemysław Płacheta?
1
@BulaKG nie jest tym samym zawodnikiem co w United. Znacząco urósł jako piłkarz.
Nie spodziewam się po nim wysokich lotów, ale tu trzeba gościa do ataku, który chociaż spróbuję
0
Depay musi przyjść obowiązkowo w styczniu.
Nie ma Fatiego, nie ma Coutinho, Dembele też co chwilę nie ma, nie ma kim grać!
Trincao to dramat.
Griezmann jest przeciętny.
2
@LuisSalvano i dobrze @Konias4318 powninen tyle razy to napisać ile Ty razy napisałeś o Neymarze
1
@Coutinho007 myślę, że w niektórych askeptach jest już lepszy np. drybling i sposób porusza się na małej przestrzeni.
Arnold ma duży repertuar: dośrodkowaniu, stały fragment, wydolność, ale sama gra w obronie, która jest najważniejsza dla obrońcy jest na porównywalnym poziomie.
7
Przecież gdyby Messi teraz wyjawił, że odejdzie z klubu to zabiłby tym drużynę jeszcze bardziej.
Leo nie jest głupi, ale myślę że po sezonie odejdzie.
Sam widzi co się dzieje, mówi o finansach o zawodnikach, którzy musieliby przyjść aby odzyskać dawna moc.
Jego odejście dużo ułatwi niestety.
2
Dallas prowadzi z La Clippers 77 do 27 co tam się dzieje?!!
1
Nathan Ake, John Stones, Aymeric Laporte, Ruben Dias, Eric Garcia.
Piątka stoperów Manchesteru City żaden z nich nawet blisko 30stki nie jest, każdy z nich miałby skład w Barcelonie.
Przykre to, że taki klub jak Barca nie ma w ogóle konkurencji w linii obrony.
2
@kubix05 Ludzie byli bardziej uśmiechnięci.
Wszystko smakowało potrójnie, bo nie było to na wyciągnięcie ręki tak jak jest teraz
0
Którego piłkarza najbardziej żałujecie że względu na to, że nie zaistniał w Barcelonie.
Ja zawsze byłem podekscytowany transferem Alexa Songa tym bardziej, że miał stosunkowo niska cenę, bo chyba coś w granicach 20 mln euro.
W Arsenalu grał świetne partie, jego crossy bądź prostopadle do Van Persiego. W defensywie był skała, ale czar prysł w LaLidze.
0
@tomono Lakers na pewno na + po porażce w derbach
2
Durant w formie to obok Jamsa i Leonarda najlepsi gracze na świecie.
1
Brooklyn Nets to tej drużyny najbardziej jestem ciekaw w tym sezonie.
Mogą poważnie zagrozić Heat na wschodzie o nr 1