0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Griezman przeszkadza Messiemu i na odwrót jpd

0

Ten hymn przy pustych trybunach to porażka.
Zero emocji na twarzach piłkarzy

2

Znowu czlowiek zaczyna się ludzic, ze jesteśmy w stanie odwrócić sytuacje, ale rozsądek podpowiada, ze PSG niemal na pewno strzeli u siebie bramkę i znowu do głowy przychodzi mecz z Monaco i mysl a może jednak.

Jak u was Panowie ?

0

Sprawiłem sobie Xboxa, pytanie do osób posiadających ten sprzęt jakie gry sa warte uwagi. Dużo słyszałem o Forzie H4 i to na tyle.
Dzięki za podpowiedź!

1

Komentarz usunięty

6

Sytuacja Liverpoolu przypomina mi te w ostatnim sezonie Kloppa w BVB.
Nie można wciąż mówić o kontuzjach, bo te przekreśliła walkę o tytuł, ale znowu nie zakazały wygrywać z przeciwnikami 2 półki słabszymi.

Wielki sprawdzian dla Niemca, mało jest trenerów ma świecie, którzy potrafią, potrafili odmienić taką sytuację.
Nasuwa mi się Ferguson, Guardiola, a także Simaone.
Jakie macie spostrzeżenia w tym temacie?


48

Jan Błachowicz to przede wszystkim świetny facet, bardzo skromny.
Wszyscy chcielibyśmy mieć takiego kumpla, bo widać, że to prosty chlopak z podwórka.

Brawo!
Należy mu się ten pas, bardzo mocno pracuje na swoje nazwisko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli do kontry wychodzi najwyżej Pedri, który boi się kopnąć piłkę na bramkę zza 16, to coś tu nie gra ewidentnie.

Za Enrique była to broń totalna teraz jakby wstyd.

0

Paulinho czy Vidal który z nich waszym zdaniem dał więcej Barcelonie ?

0

" partizado "


.

0

@clyde Ty to jesteś najwiekszy ekspert

0

@Rewolucja123 80 minuta 2 strzały celne, chyba inny mecz widzą

0

@clyde chyba w to uwierzyłeś co ? Brak słów

1

Mnie ten mecz nie cieszy.
Bramka po indywidualnej akcji i w sumie poza strzałem Busquetsa nic.
Gra szarpana, kiedy można uderzać podają, kiedy można podać kiwają. Dużo złych wyborów. Nie ma stempla na wyniku.

Presing na fajnym poziomie, ale ostatnie minuty zjazd...
Ciekawi mnie jak długo będą tak pracować i biegać na boisku, bo to nie wygląda naturalnie, mam odczucie, że gdyby wpadło ma 1:1 to by olali i wróciłby dawny mental.

Enrique tez probowal grac takim systemem, pomogło na pierwsze mecze i ten z PSG potem bylo różnie, kwadratowo i podłożnie.

2

@Coutinho007 Messi sam traci

9

Ludzie ogarnijcie się z tym Destem !
Chlopak nie ma z kim grac, bo nikt nie podąza jego stroną, stąd częstę wejścia 1 na 1.
Jako nieliczny z całej 6 grającej z przodu próbuje kiwać, bo musi. Stąd straty !


0

@Hosh zapewne chodzi mu o ostatnie 2 straty, ale juz podan z pierwszych 15 min w pole karne, które powodowały groźne sytuacje nie pamieta xd

0

@KacperVEB ale profilem pilkarza chyba najlbizej mu do niego.

0

Jakbyście scharakteryzowali Moribe. To bardziej profil Pogby czy Dembele, Sissoko ?

3

@ranger3120 każdy bank ma indywidualne godziny ksiegowań. Jeżeli dany bank ma 17:30 badz jeszcze później, to powinno dojść

3

Jak ja nie cierpię słuchać Jakuba Kręcidło w LaLiga Bonita....

22

@mat32 oby Canal +

0

@KapiFCB Kolejnemu na łeb siedło od braku normalnej lekcji w szkole.
Czytaj ze zrozumieniem.

5

@xBoMBoWiECx Nie, inny styl gry, inna specyfikacja ligi najwyraźniej odkryły tego pilkarza na nowo.
Aczkolwiek nie można powiedzieć, że na Barcelone byl za słaby, wielu piłkarzy w hiszpanii się nie odnajduje.

0

@Coutinho007 lepiej nic nie mówić

0

Jak juz czytam wypowiedz Laporty, że trzeba zobaczyć co mamy w klubie, przyjrzeć się i dać szansę tym piłkarzom, to już mi się odechciewa.
Widzę Busquetsa, Pique, Albe i Lengleta grających od deski do deski w podstawowym klubie.

Na dobitkę wypowiedzi o Messim, który jest najlepszy na świecie i to największe wzmocnienie.
Kiedyś taki bełkot czytało się o Puyolu, który leczył i leczył kontuzje, uporał się z nimi i na konferencji prasowej dyreltor sportowy wypowiada słowa, ze Puyol jest naszym zimowym wzmocnieniem choć w tamtym czasie Barca potrzebowała stopera jak nigdy wcześniej!

Reasumując. Mam nadzieję, że nie zapomnial o swoich kartach w rękawie.

12

Fati, Pedro, Araujo, Moriba " przecież to jest niepojęte " !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?