58

Barca gra o mistrzostwo i z realna szansa na remis, a Messi stoi na boisku i czeka aż piłkę pod nogi ktoś mu poda.

Tego meczu nie mamy prawa nawet zremisować.

1

Mam nadzieję, że Koeman w przerwie pokaże im jak Sevilla strzela karnego Atletico o 3 punkty bądź ich ostro zj3bie

10

Pedri za mocno, Griezman za wysoko, Messi z Dembele za bardzo to tyle odnośnie tej pięknej akcji.

0

Podczas zmiany biegów od 2 w górę podczas puszczania sprzęgła w połowie słychać taki jakby szum.
Silnik benzynowy wolnossacy.

Ktos się spotkał z czym takim, bo na forach nie mogę doczytać

2

@natanvip jego ostatni sezon ma miejsce już od 3 lat

1

Waszym zdaniem jak długo będą jeszcze gadać o Zielińskim ?
Kadra vs Napoli

1

W Kanale Sportowym dwa grzyby. Kowal oraz Iwan

1

@idol4 wez rozbieg i uderz w ścianę koniu

3

@idol4 zapytałem o zarobki w latach 2005-2008, a nie o Twoje mądrości

0

Ktos wie ile zarabiali piłkarze w czasach 2005/2008.
Głównie chodzi mi o Ronaldinho, Henrego czy Eto'o.

Czytam o kontrakcie dla Wijnalduma w wysokości 8 mln to mnie zalewa

0

Szkoda, ze trener nie spróbował ustawienia z dwojka napastników. Lewandowski, Grosicki w którym Kamil pełniłby podobną rolę do tej z Jagielloni u boku Frankowskiego.

Milik w obu meczach nie zrobił nic!

61

Tęsknie za Camp No, które oddaje hołd " Messi, Messi, Messi, Messi (...) "

6

@FCBeSeM Stanowski jako nieliczny mowi prawdę i niewygodną prawdę.
Ja go cenię, bo patrzy trzezwo na wszystko

1

@MarFan kolego czy Ty w ogóle oglądałeś Schumachera na żywo, ze się wypowiadasz?
Czy w normalnych okolicznościach jutro poszedłbyś na wagary z matmy i angielskiego ?

3

@MarFan pierdzielenie starego piernika ;)

13

Hamilton powinien raz na zawsze zamknąć wszystkim mordy. To nie jest celebryta tylko arcymistrz!

0

@Emhyr moze i tak, ale tak powinno być.
Pjanic nie zapomnial nagle jak gra się w piłkę na wysokim poziomie, potrzebuje minut, zaufania i po prostu kilku meczów pod rząd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zniesienie spalonych w polu karnym przeciwnika miałoby sens ?

Według mnie te spalone w erze VARU na centymetry w polu karnym psują widowisko.
Jaka korzyść ma napastnik będąc na wysokości 3-10 metrów od bramki, aczkolwiek wysunięty przed obrońcą o pół stopy, czy też tułowiem ?

Czytałem pomysły o tolerancji na korzyść drużyny atakującej o 0,5 metra, ale wydaje mi się, że wprowadziłoby to więcej haosu niż jest teraz.

Co myślicie na ten temat ?

0

Jak tam Lewandowski na tle Węgrów, bo nie mam przyjemności obejrzeć meczu?

2

A wy dalej wierzycie w ten COVID czy po roku doswiadczen coś się zmieniło?

0

@Yoshi94 wyciągnij kija z dupy

1

Jak mnie ten Wojtek Piela z Weszło wkurwiq.
Typowy polaczek gburaczek.

0

@Yoshi94 kto jest kim ?

0

@masq żadna, ale za brak ubezpieczenia jest grubo

2

@SinMistico nie przesadzaj

3

Patrze ma Araujo tak jak fan Liverpoolu na Van Dijka.
Odnoszę wrażenie, że gra juz 10.

Wygląda jak gladiator !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Wczorajszy mecz pokazał jaka robotę zrobił Koeman z ta druzyna w ostatnim okresie.

Według mnie Koeman zjadł wczoraj taktycznie Pochettino.

Mam nadzieje, ze nowy prezydent obdarzy go zaufaniem, bonwidac ze druzyna robi choć małe, ale są to kroki w przód.
Reasumując wprowadzanie młodych piłkarzy rewelacja!, otwarcie po długim czasie na nowe systemy taktyczne również super, wyciąganie wniosków po porażkach działa, aczkolwiek niestety brakuje szybszych zmian w trakcie meczu.


0

Pedri to mega talent, dobry zawodnik, aczkolwiek na ten moment jest mało konkretnym graczem.
Nie szuka uderzeń na bramkę, ma dosyć średnie ostatnie podanie i wydaje mi się, że im bliżej bramki tym gorzej wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?