barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Barca gra o mistrzostwo i z realna szansa na remis, a Messi stoi na boisku i czeka aż piłkę pod nogi ktoś mu poda.
Tego meczu nie mamy prawa nawet zremisować.
1
Mam nadzieję, że Koeman w przerwie pokaże im jak Sevilla strzela karnego Atletico o 3 punkty bądź ich ostro zj3bie
10
Pedri za mocno, Griezman za wysoko, Messi z Dembele za bardzo to tyle odnośnie tej pięknej akcji.
0
Podczas zmiany biegów od 2 w górę podczas puszczania sprzęgła w połowie słychać taki jakby szum.
Silnik benzynowy wolnossacy.
Ktos się spotkał z czym takim, bo na forach nie mogę doczytać
2
@natanvip jego ostatni sezon ma miejsce już od 3 lat
1
Waszym zdaniem jak długo będą jeszcze gadać o Zielińskim ?
Kadra vs Napoli
1
W Kanale Sportowym dwa grzyby. Kowal oraz Iwan
1
@idol4 wez rozbieg i uderz w ścianę koniu
3
@idol4 zapytałem o zarobki w latach 2005-2008, a nie o Twoje mądrości
0
Ktos wie ile zarabiali piłkarze w czasach 2005/2008.
Głównie chodzi mi o Ronaldinho, Henrego czy Eto'o.
Czytam o kontrakcie dla Wijnalduma w wysokości 8 mln to mnie zalewa
0
Szkoda, ze trener nie spróbował ustawienia z dwojka napastników. Lewandowski, Grosicki w którym Kamil pełniłby podobną rolę do tej z Jagielloni u boku Frankowskiego.
Milik w obu meczach nie zrobił nic!
61
Tęsknie za Camp No, które oddaje hołd " Messi, Messi, Messi, Messi (...) "
6
@FCBeSeM Stanowski jako nieliczny mowi prawdę i niewygodną prawdę.
Ja go cenię, bo patrzy trzezwo na wszystko
1
@MarFan kolego czy Ty w ogóle oglądałeś Schumachera na żywo, ze się wypowiadasz?
Czy w normalnych okolicznościach jutro poszedłbyś na wagary z matmy i angielskiego ?
3
@MarFan pierdzielenie starego piernika ;)
13
Hamilton powinien raz na zawsze zamknąć wszystkim mordy. To nie jest celebryta tylko arcymistrz!
0
@Emhyr moze i tak, ale tak powinno być.
Pjanic nie zapomnial nagle jak gra się w piłkę na wysokim poziomie, potrzebuje minut, zaufania i po prostu kilku meczów pod rząd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zniesienie spalonych w polu karnym przeciwnika miałoby sens ?
Według mnie te spalone w erze VARU na centymetry w polu karnym psują widowisko.
Jaka korzyść ma napastnik będąc na wysokości 3-10 metrów od bramki, aczkolwiek wysunięty przed obrońcą o pół stopy, czy też tułowiem ?
Czytałem pomysły o tolerancji na korzyść drużyny atakującej o 0,5 metra, ale wydaje mi się, że wprowadziłoby to więcej haosu niż jest teraz.
Co myślicie na ten temat ?
0
Jak tam Lewandowski na tle Węgrów, bo nie mam przyjemności obejrzeć meczu?
2
A wy dalej wierzycie w ten COVID czy po roku doswiadczen coś się zmieniło?
0
@Yoshi94 wyciągnij kija z dupy
1
Jak mnie ten Wojtek Piela z Weszło wkurwiq.
Typowy polaczek gburaczek.
0
@Yoshi94 kto jest kim ?
0
@masq żadna, ale za brak ubezpieczenia jest grubo
2
@SinMistico nie przesadzaj
3
Patrze ma Araujo tak jak fan Liverpoolu na Van Dijka.
Odnoszę wrażenie, że gra juz 10.
Wygląda jak gladiator !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Wczorajszy mecz pokazał jaka robotę zrobił Koeman z ta druzyna w ostatnim okresie.
Według mnie Koeman zjadł wczoraj taktycznie Pochettino.
Mam nadzieje, ze nowy prezydent obdarzy go zaufaniem, bonwidac ze druzyna robi choć małe, ale są to kroki w przód.
Reasumując wprowadzanie młodych piłkarzy rewelacja!, otwarcie po długim czasie na nowe systemy taktyczne również super, wyciąganie wniosków po porażkach działa, aczkolwiek niestety brakuje szybszych zmian w trakcie meczu.
0
Pedri to mega talent, dobry zawodnik, aczkolwiek na ten moment jest mało konkretnym graczem.
Nie szuka uderzeń na bramkę, ma dosyć średnie ostatnie podanie i wydaje mi się, że im bliżej bramki tym gorzej wygląda.