0

Kto po konferencji Xboxa ?

Na mnie osobiście wrażenie zrobił Stalker 2.
Forza to marka sama w sobie, ale reszta ? Dla mnie piach.
W gry Bethesdy w obecnych czasach nie gra się przyjemnie, grafika i to studio stanęło w czasach Skyrima.

Mam zarówno Xboxa SX oraz PS5, Xbox leży nie ma w co grac ,game pass jakoś też nie zachęca.
Jak wasze opinie ?

0

@Mns21 sam gol jak i komentarz do bramki Del Pieroooooo dwa dwa !
Nie dało się tego lepiej zrobić.

11

Przestańcie pisać, że Hamilton to dziecko szczęścia!
Jak przegrał tytułów z Rosbergem przez wybuch silnika, to też miał szczęście?

Polacy to chyba najwięksi hipokryci, leniwe cebulaki, po prostu ludzie zazdrośni.

Wszystkim wielkim się odejmuje:
Lewis Hamilton
Cristiano Ronaldo
Lebron James
Michael Philips

Według większości na tej stronie każdy z nich zawdzięcza wszystko szczęściu i przypadkowi dlatego trzeba ich ganić a nie chwalić czy podziwiać.
Gown_ prawda. Każdy z nich jest mistrem, tytanem pracy ,profesjonalista przede wszystkim.

A komentarze w ich stronę, że są chujo.. bo prowadzą swoje życie poza sportem tak jak im się podoba, a wam nie wołają o pomstę do nieba.
Proponowałbym doceniać takich ludzi, bo dzięki nim sport jest piękny!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak się ma zdrowie Aniu Fatiego, będzie dostępny w przygotowaniach, czy dopiero w trakcie sezonu ?

0

Panowie jest jakaś darmowa weryfikacja VIN?

0

Baterie feilbie volvo v60 czy ktoś miał z tym do czynienia?

5

Według mnie Dembele nie ma żadnych zasad moralnych.
Facet przez dwa sezony był w szpitalu brał gruba kase w sumie nic nie wniósł do klubu, a teraz muchy w nosie jeżeli chodzi o przedłużenie kontraktu...

0

@LeoMessi1994 wiemy ile będzie zarabiał?

2

Statystyki Aguerro

2018/19 46 meczów 32 gole
2019/20 32 mecze 23 gole
2020/21 20 meczów 6 goli

Napastnik, który potrafi strzelać aczkolwiek martwi temu ostatni sezon.

Widzę dwa pozytywy.
Wykurował się pod koniec sezonu gdzie nie był eksploatowany prze Guardiole, zostaje Copa. Aczkolwiek w nowy sezon powinien wejść świeżo.

LaLiga jest w obecnych czasach dużo słabsza od Premier League także jeżeli zdrówko dopisze widzę w nim napadziora na poziomie 20 bramek w lidze i przede wszystkim realne zagrożenie dla obrony i bramkarzy.


3

Jakie macie odczucia co do transferów Aguerro i Garcii ?

0

Oglądał ktoś Ciche miejsce 2 ?

1

@Konrad1997 tak mogli być, faktycznie.
Dzięki za czujność

3

" które wygrał trzy razy z Barceloną, a od tamtego czasu nie sięgnął po żaden tytuł w Europie." Sport

Halo! Wygrał 2 razy. Rzym oraz Londyn

1

Najwiekszy absurd tego meczu to te trybuny.
Mogli po prostu wypełnić cały stadion skoro gołym okiem widać, że siedzą krzesełko w krzesełko, po co ta ściema.

0

@Rysiu o ile jeden z nich łapie się do top 3, to ten drugi w sumie znak zapytania na dłuższą metę

0

Po waszych komentarzach na temat Wernera można stwierdzić, że macie większą wiedzę niż Tuchel. Trochę słabe, poziom Jasia Kapeli.

0

Dla wszystkich prześmiewczych widzów OKAZJI P. D. SZPAKOWSKIEGO po prostu przełączcie na Polsat Sport Premium

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie

0

@MesQueUnClub_87 tylko spoko bo dostałem za nią 309 zwrotu, a koszula kosztowała 400 zł więc pomyślałem, że może uda się z tego wybrnąć

0

Witam.
Mam czarna koszule na której fabrycznie widnieje delikatne brazowe przebarwienie. Widzę, że są różne wybarwiacze, czy ktoś używał i może polecić czy zwrócić koszule ?

10

strasznie manipuluje dzisiaj Stano

0

@MaziFCB dzwoniłem, nie wiedzą

0

Czy znajdę ogniwo do bransolety zegarka w stacjonarnym sklepie, czy tylko allegro?


0

Mam problem. Kiedy są ciepłe dni samochód ciężko odpala, a nawet potrafi po 2 sekundach zgasnąć.
Natomiast kiedy jest zimno wszystko gra i buczy, dziwne...

Silnik benzynowy BMW e90 2l. Wymieniałem w na zimę akumulator, cewki oraz świece.

0

Zgubiłem fizyczny paragon z MEDIA EXPERT.
Mam zdjęcie tego paragonu czy to coś daje?

0

@DaPidejpi on jest kapitanem !

1

Nie wiem na co czeka Messi, aż włożą nam 3 bramkę. Brakuje mi Leo, który miał zacięcie, brał piłkę i jechał, motywował do ataku, starał się zamknąć wynik meczu.

0

Panowie jak dzisiejszy wyścig F1 ?
Widzę, że ferrari całkiem dobrze

0

@Nazio87 był, ale poza Forza nic do mnie nie przemawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?