barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto po konferencji Xboxa ?
Na mnie osobiście wrażenie zrobił Stalker 2.
Forza to marka sama w sobie, ale reszta ? Dla mnie piach.
W gry Bethesdy w obecnych czasach nie gra się przyjemnie, grafika i to studio stanęło w czasach Skyrima.
Mam zarówno Xboxa SX oraz PS5, Xbox leży nie ma w co grac ,game pass jakoś też nie zachęca.
Jak wasze opinie ?
0
@Mns21 sam gol jak i komentarz do bramki Del Pieroooooo dwa dwa !
Nie dało się tego lepiej zrobić.
11
Przestańcie pisać, że Hamilton to dziecko szczęścia!
Jak przegrał tytułów z Rosbergem przez wybuch silnika, to też miał szczęście?
Polacy to chyba najwięksi hipokryci, leniwe cebulaki, po prostu ludzie zazdrośni.
Wszystkim wielkim się odejmuje:
Lewis Hamilton
Cristiano Ronaldo
Lebron James
Michael Philips
Według większości na tej stronie każdy z nich zawdzięcza wszystko szczęściu i przypadkowi dlatego trzeba ich ganić a nie chwalić czy podziwiać.
Gown_ prawda. Każdy z nich jest mistrem, tytanem pracy ,profesjonalista przede wszystkim.
A komentarze w ich stronę, że są chujo.. bo prowadzą swoje życie poza sportem tak jak im się podoba, a wam nie wołają o pomstę do nieba.
Proponowałbym doceniać takich ludzi, bo dzięki nim sport jest piękny!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak się ma zdrowie Aniu Fatiego, będzie dostępny w przygotowaniach, czy dopiero w trakcie sezonu ?
0
Panowie jest jakaś darmowa weryfikacja VIN?
0
Baterie feilbie volvo v60 czy ktoś miał z tym do czynienia?
5
Według mnie Dembele nie ma żadnych zasad moralnych.
Facet przez dwa sezony był w szpitalu brał gruba kase w sumie nic nie wniósł do klubu, a teraz muchy w nosie jeżeli chodzi o przedłużenie kontraktu...
0
@LeoMessi1994 wiemy ile będzie zarabiał?
2
Statystyki Aguerro
2018/19 46 meczów 32 gole
2019/20 32 mecze 23 gole
2020/21 20 meczów 6 goli
Napastnik, który potrafi strzelać aczkolwiek martwi temu ostatni sezon.
Widzę dwa pozytywy.
Wykurował się pod koniec sezonu gdzie nie był eksploatowany prze Guardiole, zostaje Copa. Aczkolwiek w nowy sezon powinien wejść świeżo.
LaLiga jest w obecnych czasach dużo słabsza od Premier League także jeżeli zdrówko dopisze widzę w nim napadziora na poziomie 20 bramek w lidze i przede wszystkim realne zagrożenie dla obrony i bramkarzy.
3
Jakie macie odczucia co do transferów Aguerro i Garcii ?
0
Oglądał ktoś Ciche miejsce 2 ?
1
@Konrad1997 tak mogli być, faktycznie.
Dzięki za czujność
3
" które wygrał trzy razy z Barceloną, a od tamtego czasu nie sięgnął po żaden tytuł w Europie." Sport
Halo! Wygrał 2 razy. Rzym oraz Londyn
1
Najwiekszy absurd tego meczu to te trybuny.
Mogli po prostu wypełnić cały stadion skoro gołym okiem widać, że siedzą krzesełko w krzesełko, po co ta ściema.
0
@Rysiu o ile jeden z nich łapie się do top 3, to ten drugi w sumie znak zapytania na dłuższą metę
0
Po waszych komentarzach na temat Wernera można stwierdzić, że macie większą wiedzę niż Tuchel. Trochę słabe, poziom Jasia Kapeli.
0
Dla wszystkich prześmiewczych widzów OKAZJI P. D. SZPAKOWSKIEGO po prostu przełączcie na Polsat Sport Premium
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie
0
@MesQueUnClub_87 tylko spoko bo dostałem za nią 309 zwrotu, a koszula kosztowała 400 zł więc pomyślałem, że może uda się z tego wybrnąć
0
Witam.
Mam czarna koszule na której fabrycznie widnieje delikatne brazowe przebarwienie. Widzę, że są różne wybarwiacze, czy ktoś używał i może polecić czy zwrócić koszule ?
10
strasznie manipuluje dzisiaj Stano
0
@MaziFCB dzwoniłem, nie wiedzą
0
Czy znajdę ogniwo do bransolety zegarka w stacjonarnym sklepie, czy tylko allegro?
0
Mam problem. Kiedy są ciepłe dni samochód ciężko odpala, a nawet potrafi po 2 sekundach zgasnąć.
Natomiast kiedy jest zimno wszystko gra i buczy, dziwne...
Silnik benzynowy BMW e90 2l. Wymieniałem w na zimę akumulator, cewki oraz świece.
0
Zgubiłem fizyczny paragon z MEDIA EXPERT.
Mam zdjęcie tego paragonu czy to coś daje?
0
@DaPidejpi on jest kapitanem !
1
Nie wiem na co czeka Messi, aż włożą nam 3 bramkę. Brakuje mi Leo, który miał zacięcie, brał piłkę i jechał, motywował do ataku, starał się zamknąć wynik meczu.
0
Panowie jak dzisiejszy wyścig F1 ?
Widzę, że ferrari całkiem dobrze
0
@Nazio87 był, ale poza Forza nic do mnie nie przemawia