0

Co myślicie o Sane ?
Leszczy czy topka ?

1

@dembabejlen 36 zł

0

Arsenal jest w stanie ktokolwiek uratować w tym meczu ?

1

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/kyjbf6

Zapraszam wszystkich do rywalizacji w Fantasy Premier League, mamy już 12 drużyn

Kod: kyjbf6

0

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/kyjbf6

Zapraszam do Fantasy Premier League

Haslo: kyjbf6

1

Zapraszamwszystkich do rywalizacji w FANTASY PREMIER LEAGUE
://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/kyjbf6

Hasło: kyjbf6

0

@Bykunn
Po pierwsze ta druzyna progresuje
Po drugie ma zwyczajnie lepszą kadrę
Po trzecie i przede wszystkim mają graczy którzy robią przewagę na połowie przeciwnika.


0

@Ricc
Nie rozumiem ?

0

Waszym zdaniem Barcelona to obecnie który numer w Europie ?

Bayern, PSG, United, City, Liverpool, Chelsea te zestawienie chyba nie ulega dyskusji.

A takie kluby jak BVB, Tottenham, Atletico, Real, Inter ?

15

W przerażającym tempie La Liga z ligi która konkurowała o miano najmocniejszej staje się przeciętniakiem.


1

@Phoenixx jednak w BVB był graczem bardzo dobrym jeżeli chodzi o skrzydło

1

@Senyer słaby pomysł, bo i tak miałby ławke

0

Fati Depay Dembele tak bym sobie życzył żeby wyglądał atak Barcy, aczkolwiek Fati po kontuzji to wielka niewiadoma, a Dembele to Dembele....

Szybkie skrzydła z dryblingiem podparte mobilnością Depaya to jakby wypisz wymaluj tercet Liverpoolu.
W obwodzie Aguerro, to byłaby super sprawa.

Griezmann do drugiej linii i zaczynamy walkę.

Zastanawia mnie jakby Barca zagrała w systemie Valverde z 4 pomocnikami.

Pedri, De Jong, Busquets, Griezmann
W takiej linii pomocy można spróbować zagrać zarówno Destem, Emersonem, Alba jak i Roberto.

Jakie wy macie pomysły na skład?

1

Złodzieje! Złodzieje! aleeeee aleeeee aleeeee aoooooo !

0

@fart gra lepiej w piłkę o Ciebie.
Więcej szacunku

0

Fati od kiedy będzie do dyspozycji ?

0

Puig czy Coutinho który z nich będzie grał więcej?

0

@Survier wcześniej nie było aż takiego wydźwięku

0

Mam problem z autem.
Mianowicie kiedy zwalniam na biegu auto zaczyna zgrzytać.
Dzieje się to w okolicy 1500 obrotów.
Puszcze na luz, halas znika

Jakieś pomysły?

11

Z Messim czy bez Barca z tym składem ma szansę na ligowy tytuł.
Koeman będzie mógł w 100 procentach wprowadzić swoje zasady jak i taktykę, bo wiemy że Leo miał swoje przywileje.
Patrzymy też na piłkarza który ma 34 lata więc nie dramatyzujmy.
Ten dzień musiał w końcu nadejść.

Real i Atletico nie są obecnie jakieś super mocne, to będzie do zrobienia.

20

A cała Polska dalej myśli, że to naciski na LaLige ...

3

Dajcie już spokój z tym Laporta!

Messi również się nie popisał, bo gdyby po prostu przedłużył kontrakt jak należy nie byłoby problemu.

Kiedyś musiał nadejść ten dzień, po prostu


2

@kampe a Ty co robisz w życiu?

1

Ludzie mogliście głosować na Fonta.
Byłby projekt byłby Messi
Byłby Messi bylby Xavi

Pompa xd

0

Mam problem od jakiegoś czasu zauważyłem, że podczas zwalniania auta na biegu bez udziału biegu pojawia się hałas jakby zgrzytanie.
Wysprzeglam nic
Wrzucam na luz również nic

Silnik benzynowy BMW E90

2

@GeneralXavi
Dokładnie !
Brak klasowego stopera
Brak środkowego pomocnika w obwodzie

0

Od kilku dni zauważyłem że jeżeli puszcze gaz zbliżając się do hamowania badz redukcji biegów samochod wydaje dziwny dźwięk.

Dodam, że jest to silnik benzynowy wolnossacy, macie jakieś pomysły?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Waszym zdaniem Barca pozyska jakiegoś środkowego pomocnika ?
Podstawa:
De Jong
Pedri
Busquets

Rezerwowi:
Puiq ( bez zaufania )
Pjanic ( na wylocie )
Moriba ( wielka niewiadoma )

Mnie to trochę martwi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?