barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Coutinho + Pjanic za Jorginho i możemy grac sezon
0
@Foton nie każdy piłkarz potrafi strzelać
0
Grubo w hejt parku hahahaha
0
Stoper trafia 11, a kolejnych trzech ofensywnych graczy nie, jak, jak ?
0
Zastanawiam się po co wszedł Saka.
Ktoś ma pomysł?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Palacio
.
0
Do fanów kanału sportowego.
Dlaczego IL FENOMENO ?
0
Wyszedłem właśnie z kina " Kosmiczny mecz 2 " z Lebronem .
Fajna zozrywka, polecam. To tak w skrócie.
Chyba każda kontynuacja swojej poprzedniczki, która odniosła wielki sukces skazana jest na nieco chłodniejszy odzew.
Liczyłem na więcej od postaci Lillarda, Davisa czy Thompsona, ponieważ cała ta trójka głowinie występowała jako kreskowi gracze ciężko było poczuć klimat NBA.
Generalnie sama fabuła spoko jak i gra LBJ
0
Znacie jakieś strony z butami oprócz zalando, sizzer, sneakers.
Konkretnie chodzi mi o air max 720
0
Czytam, że Szpakowski może nie skomentować finału, decyzja w piątek.
Fajnie byłoby jakby skomentował zarówno Borek jak i on, a może i cała trójka.
Do czego zmierzam. W TVP nikt nie ma jaj aby odsunac Szpaka na drugi plan.
Wystarczy zrobić równoległa transmisje z Borkiem, następnego dnia pokazać wyniki oglądalności i po sprawie.
Denerwuje mnie najbardziej jeden fakt.
Sam Szpakowski myśli, że jest najwyżej, ale zaznacza, że mamy wielu młodych utalentowanych komentatorów takich jak m.in. Borek czy Pełka.
Facet jest oderwany od rzeczywistości
0
Argentyna przypomina w końcu drużynę chociażby na miarę tej z 2014 roku.
Życzę aby Messi w końcu dostał wygrał puchar z Argentyna, aczkolwiek boję się tego, że jeżeli Neymar będzie miał swój dzień, to Argentyna będzie beż szans.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maniak33333 nie pasuje taktycznie
2
@MesQueUnClub96 to nie oglądaj
1
@dmcteam kogo to obchodzi?
Ogarnij się
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Alba to leszcz w pojedynku z Chiellinim ?
2
@l0Messini po prostu świrował gwiazdę jak w każdym meczu Barcelony i co z tego wyszło?
Baty z Bayernem, Roma, Liverpoolem...
Cwaniaczek !
Wczoraj Chiellini go po prostu nakrył czapka, zwykły leszcz
0
@Deviler przeciez Alba był kapitanem w pewnym fragmencie tego meczu, to jak jako kapitan można zejść na liscia ?
Nie ogarniam.
Puyol, Ramos, Ferdinand, Terry, Canavaro śmieją się z tego
5
@adambądkowski93 dobrze, że nie zaczął symulować jak w pape dostał
0
Cały Twitter pisze, że Chiellini ma Albe na liścia. O co tu chodzi ? XD
0
@AlexDark00 272p
0
Pomoże ktoś.
Szukam filmu Ruiny z 2008 roku i nigdzie nie mogę znaleźć. Wykupiłem na zalukaj premium i dalej dupa
17
@rafalonso1 nawet nie był zapisany
0
@takisobiektos
Lukaku mistrz Włoch
De Bruyne mistrz Angli
+ reprezentacja Belgii
Do wczoraj Kante, wysoko jest Foden.
Messi wiadomo
0
@Allbi
Lewandowski to pokazał swój cały kunszt w meczu ze Słowacja jak biegł 1 na 1
30 metrów od bramki pprzeciwnika, przewrócił i zrobił faul
0
Czytam właśnie, że Messi kolejny raz jest faworytem do zdobycia Złotej Piłki.
Lewandowski poza top 3, gitara
0
Ruud van Nistelrooy vs Milan Baros ?