barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nasza druga linia to dno i wiadro mułu !
0
@xL4sTx z takim gościem Neymar nigdy niemiałby takiej klauzuli, a zawodnicy tacy jak Villa czy Suarez nie odeszliby za drobne.
Piszę tu o tym jak trzymać w ryzach kadrę.
A Ty wyjeżdżasz z poziomem sportowym, czytaj ze zrozumieniem
1
Daniel Levy to jest niedoceniany gość.
Chciałbym aby ktoś taki sterował klubem.
Tottenham to klub, który poza Balem i Eriksenem ( tutaj nie mogę się pogodzić ) utrzymuje swoje największe gwiazdy w drużynie.
Son, Kane, Dele, Lloris można byłoby wspomnieć wcześniej o Sissoko,czy stoperach.
Rewelacja!
0
Waszym zdaniem Ronaldo to istotne wzmocnienie United ?
Czy jesteście zdania, że jeszcze bardziej uwypukli to jego zjazd formy ?
0
Ford Mondeo mk5 2015 vs Opel Insignia lift 2015 rok ?
Kombi, 2 litry 160 KM diesel
1
@Unique ja nie ograłem gry na ps4, zapłaciłem za całą gre z dodatkiem 329 zł.
Gry od Sony sa warte swojej ceny, są piękne, ciekawe i dają satysfakcje
2
Ghost of tsushima director's cut na PS5, cudo!
0
Jak kadra Lakers na przyszły sezon ?
0
@Emhyr zagra Coutinho na DYSZCE
1
@xxbartxx uszanowanie kierowniku.
2
@xxbartxx
Wróć do budy i się doucz.
Czytaj ze zrozumieniem, nie bój się myśleć, pytaj to Cie nie zgubi.
0
@KrwawiaceoczyVEB
Ty jesteś glupi czy udajesz ?
Zadałem pytanie bar@nie, nie stwierdziłem.
0
@KrwawiaceoczyVEB no Umtiti też podpisywał w tych okolicach
2
Barcelona ma grubo ponad 300 milionów kibiców na całym świecie.
Czy jeżeli fani chcieliby oficjalnie wesprzeć finansowo klub, to prawnie mogłoby to przejść w formie darowizny na taką skale ?
Załóżmy, że każdy z nich przelałby 1EURO.
3
@Peszko07 w poprzednim sezonie zaczal swietnie z Elche i Villarreal.
Szkoda tej kontuzji.
Liczę na niego !
0
@KrwawiaceoczyVEB będziesz mądrzejszy
0
@Vebrol ola amigo senior.
Ile on zarabia ?
0
Jak to było, że piłkarze typu Umtiti, Rakitic w Barcelonie otrzymywali gaże na poziomie 10+ mln euro, a Real płacił Krossowi ok 5 mln ?
0
Hazard biega za akcja jakby przed meczem ktoś mu powiedzial nie biegaj szybko, bo dostaniesz kule w łeb
0
@masa11 to przestań narzekać, ja piszę jak jest.
Masz za mało luzu
0
@Worny odpowiedziałeś sobie sam, bo w z klubu nie wymieniłeś ani jednego...
3
W porównaniu do Realu czy Atletico Barcelona ma żałosna linie pomocy.
Wypada któryś z dwójki De Jong, Pedri i trener jest osr@ny.
Jestem ciekawy jak na dłuższą metę będzie to wyglądało ...
1
@Worny a ma jakąkolwiek konkurencję?
0
Na transfermarkt Pedri jest wyceniony na 80mln, co ciekawe Bruno Fernandes tylko o 5 mln więcej.
Wydaje mi się, że trochę fantazja poniosła, bo Pedri nie ma ani liczb ani jakiegos dużego wpływu na grę swojej drużyny nie ma.
0
@Kondziubarca a na ligę?
0
Nasza druga linia jest aż tak beznadziejna ?
Nie mamy ławki na wszystkie trzy pozycje aby móc rywalizować o trofea ?
9
Chciałbym zobaczyć Emersona w kilku meczach pod rząd, bo Dest to wielka sinusoida, potrafi zagrać fajnie do przodu, ale również dobrze wdać się w jakieś dryblingi z trzema przeciwnikami i głupio stracić piłkę.
13
Kurw@ Puig siedzi na ławie drugi sezon, a Roberto notorycznie dostaje minuty
2
Wiśniowski tak to skomentował jakby Depay z pika kopnął i bramki nie było.
Zero emocji
0
Dlaczego ten klub musi ściągać samych Gomesów ?