0

Nasza druga linia to dno i wiadro mułu !

0

@xL4sTx z takim gościem Neymar nigdy niemiałby takiej klauzuli, a zawodnicy tacy jak Villa czy Suarez nie odeszliby za drobne.

Piszę tu o tym jak trzymać w ryzach kadrę.
A Ty wyjeżdżasz z poziomem sportowym, czytaj ze zrozumieniem

1

Daniel Levy to jest niedoceniany gość.
Chciałbym aby ktoś taki sterował klubem.

Tottenham to klub, który poza Balem i Eriksenem ( tutaj nie mogę się pogodzić ) utrzymuje swoje największe gwiazdy w drużynie.
Son, Kane, Dele, Lloris można byłoby wspomnieć wcześniej o Sissoko,czy stoperach.

Rewelacja!

0

Waszym zdaniem Ronaldo to istotne wzmocnienie United ?
Czy jesteście zdania, że jeszcze bardziej uwypukli to jego zjazd formy ?

0

Ford Mondeo mk5 2015 vs Opel Insignia lift 2015 rok ?

Kombi, 2 litry 160 KM diesel

1

@Unique ja nie ograłem gry na ps4, zapłaciłem za całą gre z dodatkiem 329 zł.
Gry od Sony sa warte swojej ceny, są piękne, ciekawe i dają satysfakcje

2

Ghost of tsushima director's cut na PS5, cudo!

0

Jak kadra Lakers na przyszły sezon ?

0

@Emhyr zagra Coutinho na DYSZCE

1

@xxbartxx uszanowanie kierowniku.

2

@xxbartxx
Wróć do budy i się doucz.
Czytaj ze zrozumieniem, nie bój się myśleć, pytaj to Cie nie zgubi.

0

@KrwawiaceoczyVEB
Ty jesteś glupi czy udajesz ?
Zadałem pytanie bar@nie, nie stwierdziłem.

0

@KrwawiaceoczyVEB no Umtiti też podpisywał w tych okolicach

2

Barcelona ma grubo ponad 300 milionów kibiców na całym świecie.
Czy jeżeli fani chcieliby oficjalnie wesprzeć finansowo klub, to prawnie mogłoby to przejść w formie darowizny na taką skale ?

Załóżmy, że każdy z nich przelałby 1EURO.


3

@Peszko07 w poprzednim sezonie zaczal swietnie z Elche i Villarreal.
Szkoda tej kontuzji.

Liczę na niego !

0

@KrwawiaceoczyVEB będziesz mądrzejszy

0

@Vebrol ola amigo senior.
Ile on zarabia ?

0

Jak to było, że piłkarze typu Umtiti, Rakitic w Barcelonie otrzymywali gaże na poziomie 10+ mln euro, a Real płacił Krossowi ok 5 mln ?

0

Hazard biega za akcja jakby przed meczem ktoś mu powiedzial nie biegaj szybko, bo dostaniesz kule w łeb

0

@masa11 to przestań narzekać, ja piszę jak jest.
Masz za mało luzu

0

@Worny odpowiedziałeś sobie sam, bo w z klubu nie wymieniłeś ani jednego...

3

W porównaniu do Realu czy Atletico Barcelona ma żałosna linie pomocy.

Wypada któryś z dwójki De Jong, Pedri i trener jest osr@ny.
Jestem ciekawy jak na dłuższą metę będzie to wyglądało ...

1

@Worny a ma jakąkolwiek konkurencję?

0

Na transfermarkt Pedri jest wyceniony na 80mln, co ciekawe Bruno Fernandes tylko o 5 mln więcej.

Wydaje mi się, że trochę fantazja poniosła, bo Pedri nie ma ani liczb ani jakiegos dużego wpływu na grę swojej drużyny nie ma.

0

@Kondziubarca a na ligę?

0

Nasza druga linia jest aż tak beznadziejna ?
Nie mamy ławki na wszystkie trzy pozycje aby móc rywalizować o trofea ?

9

Chciałbym zobaczyć Emersona w kilku meczach pod rząd, bo Dest to wielka sinusoida, potrafi zagrać fajnie do przodu, ale również dobrze wdać się w jakieś dryblingi z trzema przeciwnikami i głupio stracić piłkę.

13

Kurw@ Puig siedzi na ławie drugi sezon, a Roberto notorycznie dostaje minuty

2

Wiśniowski tak to skomentował jakby Depay z pika kopnął i bramki nie było.

Zero emocji

0

Dlaczego ten klub musi ściągać samych Gomesów ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?