2

@Pertezm połóż sie proszę

1

Chciałbym zobaczyć druga linie złożona z Dembele, Puiga, Griezmanna za nimi Pjanic + Alena

0

Messi przypomina Ronaldinho.

1

Co z Umtitim nadal jest kontuzjowany?

1

Co z Puigem, bo nie miałem okazji oglądać meczu z Dynamo, a widziałem że dostał minuty

10

@BarcaInfo takie rzeczy robiliśmy z kumplami na orliku mając 14 lat.
Nic nadzwyczajnego

0

Według włoskich gazet Ronaldo jest wyraźnym faworytem do zdobycia nagrody FIFA THE BEST.

0

Czy w punkcie plusa kupię kartę z internetem np 20 GB.
Oczywiście mam router na kartę w PLUSIE, aczkolwiek skończył mi się limit, a odnowa dopiero 5 grudnia

2

Dest is the Best!

3

Trincao to taki jest leszcz, masakra

0

Kto to Trinsao?

0

Plus ma stały termin odnowy pakietu internetowego?

0

@SteuerFreiMoney dzięki o to właśnie chodziło

0

Mam problem z podłączeniem soundbar. Dostałem 1 HDMi oraz 2x zasilający.
Pokazuje, że wykryto aczkolwiek nie ma głosu

1

@student97r jeżeli dojdzie do LAL to będą jeszcze mocniejsi niż sezon temu, jeżeli już teraz nie są

0

Tottenham i Chelsea ma świetna kadrę aby powalczyć o mistrzostwo premier league.
Do tego wszystkiego dochodzą : kontuzje Liverpoolu
nierówna forma City, a może i nawet zmęczenie materiałem Guardioli.

Co myślicie?

0

@Fawrf niektórzy lubią Szpaku.
Ja osobiście uważam, że Peja z tej trójki jest zdecydowanie najlepszy. Paluch swoimi bitami wprowadził rap na inną ścieżkę, a Szpaku jeszcze bardziej ja rozbudował.
Nie lubię dzisiejszego rapu w którym artyści operacja swój wokal na autotune

0

Peja, Paluch czy Szpaku?

0

Czy ktoś z was zamawiał przedpremierowo PS5 w Media Markt i dostał jakakolwiek informacje. Pisałem maila, dzwoniłem zero odzewu..

W sieci pojawiła się informacja, że użytkownicy mogą być spokojni, bo konsole trafiły na magazyny, ale jak one będę, ale co dalej?

0

Co się dzieje z Firmino?
Jeszcze niedawno był dobra alternatywa dla wielu 9 na świecie.

2

Założę się, że Martin da zajebista zmianę

0

@BarcaInfo przecież to leszcz, jest sztywny, nie ma prawej nogi.
Tak naprawdę nie ma nic, co mogłoby go cechować na wysokie granie

0

@patryk355 chodzi o minuty mózgu

3

Czym urzeka Koemana Trincao czego nie ma Puig?
Przecież to jest leszcz, który każda akcje chce kończyć tak samo

0

No i leszcz Trincao wchodzi, a Puig na ławce

1

Nie możemy grać tymi amigosami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico no tak xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawno nie słyszałem tak gównianego komentarza w meczu.
Feddek przed chwilą stwierdził, że Pedri po zejściu Pjanica przeniesie się do drugiej linii, co on pierdo...?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?