barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pertezm połóż sie proszę
1
Chciałbym zobaczyć druga linie złożona z Dembele, Puiga, Griezmanna za nimi Pjanic + Alena
0
Messi przypomina Ronaldinho.
1
Co z Umtitim nadal jest kontuzjowany?
1
Co z Puigem, bo nie miałem okazji oglądać meczu z Dynamo, a widziałem że dostał minuty
10
@BarcaInfo takie rzeczy robiliśmy z kumplami na orliku mając 14 lat.
Nic nadzwyczajnego
0
Według włoskich gazet Ronaldo jest wyraźnym faworytem do zdobycia nagrody FIFA THE BEST.
0
Czy w punkcie plusa kupię kartę z internetem np 20 GB.
Oczywiście mam router na kartę w PLUSIE, aczkolwiek skończył mi się limit, a odnowa dopiero 5 grudnia
2
Dest is the Best!
3
Trincao to taki jest leszcz, masakra
0
Kto to Trinsao?
0
Plus ma stały termin odnowy pakietu internetowego?
0
@SteuerFreiMoney dzięki o to właśnie chodziło
0
Mam problem z podłączeniem soundbar. Dostałem 1 HDMi oraz 2x zasilający.
Pokazuje, że wykryto aczkolwiek nie ma głosu
1
@student97r jeżeli dojdzie do LAL to będą jeszcze mocniejsi niż sezon temu, jeżeli już teraz nie są
0
Tottenham i Chelsea ma świetna kadrę aby powalczyć o mistrzostwo premier league.
Do tego wszystkiego dochodzą : kontuzje Liverpoolu
nierówna forma City, a może i nawet zmęczenie materiałem Guardioli.
Co myślicie?
0
@Fawrf niektórzy lubią Szpaku.
Ja osobiście uważam, że Peja z tej trójki jest zdecydowanie najlepszy. Paluch swoimi bitami wprowadził rap na inną ścieżkę, a Szpaku jeszcze bardziej ja rozbudował.
Nie lubię dzisiejszego rapu w którym artyści operacja swój wokal na autotune
0
Peja, Paluch czy Szpaku?
0
Czy ktoś z was zamawiał przedpremierowo PS5 w Media Markt i dostał jakakolwiek informacje. Pisałem maila, dzwoniłem zero odzewu..
W sieci pojawiła się informacja, że użytkownicy mogą być spokojni, bo konsole trafiły na magazyny, ale jak one będę, ale co dalej?
0
Co się dzieje z Firmino?
Jeszcze niedawno był dobra alternatywa dla wielu 9 na świecie.
2
Założę się, że Martin da zajebista zmianę
0
@BarcaInfo przecież to leszcz, jest sztywny, nie ma prawej nogi.
Tak naprawdę nie ma nic, co mogłoby go cechować na wysokie granie
0
@patryk355 chodzi o minuty mózgu
3
Czym urzeka Koemana Trincao czego nie ma Puig?
Przecież to jest leszcz, który każda akcje chce kończyć tak samo
0
No i leszcz Trincao wchodzi, a Puig na ławce
1
Nie możemy grać tymi amigosami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SinMistico no tak xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawno nie słyszałem tak gównianego komentarza w meczu.
Feddek przed chwilą stwierdził, że Pedri po zejściu Pjanica przeniesie się do drugiej linii, co on pierdo...?