barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzieliście jak Trincao minął się z piłką w ostatnim rożnym? Uff
0
Gramy do remisu czy +3?
0
Co ten leszcz zrobił?
3
Komentatorzy zastanawiają się jak wymawiać Trincao, Trincą, Trinsao, Trinkau nie lepiej jakby wymawiali Gomes?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rev000 idź stary się połóż, a nie piszesz o tym meczu jakby innych nie było
3
Najlepszy transfer po odejściu Neymara, to Dest!
0
@neeed kogo masz na myśli, pisząc leszcz?
3
Jest nasz zbawiciel, krewny Andre Gomesa
0
Co ten Messi odpierd?
3
Koeman miej jaja i posadź Messiego z Busquetsem po przerwie od razu zaczną grać inaczej Ci piłkarze Cię zwolnią
0
@itmustbejoke Valverde i Setien też?
1
Messi psuje te drużynę.
Ludzie tacy jak Griezmann, Coutinho, Braithwaite nie grają na swoich pozycjach, bo jaśnie Pan by się obraził przecież. Wszystkie piłki do niego nadają jakby nikt nie potrafił grać w piłkę.
Akcja z Alba już w starym Rzymie była opisana.
Za jego stratami też już nikt nie biega, bo sam ma wyjebane w pressing
0
@hank_moody przecież to przez Messiego. Villa, Ibra też grali na skrzydle nawet Suarez na początku.
Dopóki Leo nie odejdzie ta drużyna będzie wyglądała jak szajs
1
Griezmann Coutinho Puig Messi Pjanic De Jong taki przód chciałbym zobaczyć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie jaki tv do PS5?
Czytam o sony bravia xh90 znajomy poleca brawie xg85 macie jakieś doświadczenie?
0
Kimmich vs F. De Jong?
2
Mam nadzieję, że piłkarze tacy jak Dest, Fati, Pedri, Puig, De Jong oraz Ter Stegen zostaną w tej drużynie choćby nie wiem co, bo to jest siła tego klubu na przyszłość.
Oby odpowiednio w przyszłym sezonie przeorganizowano te kadrę.
Pique, Busquets, Alba powinni zrezygnować sami tak jak niegdyś Puyol, Xavi czy Iniesta.
Ta drużyna nie ma lidera ( przez chwilę mogło się wydawać, że takim był Fati )
Nie ma kapitana, ta stara gwardia nie daje żadnego impulsu, nie ma mentalności i woli zwycięstwa, to smutne.
Wczorajsze wejście Puiga utwierdziło mnie w przekonaniu, że Ci piłkarze, potencjalni liderzy na papierze nic więcej z tym klubem nie osiągną.
0
Jak tam wczoraj Trincao poczarowal rywali lewa noga?
0
Na te chwile nie ma realnej osoby, która wyciągnie Barcelonę z tego bagna.
Sportowo jest dramat.
Mentalnie jeszcze większy.
Finansowo nie ma i czym mówić skoro klubu nie stać wyłożyć 12 mln na piłkarza
6
Nazwisko : Trincao
Zawód : Gomes
Status : przepłacony
2
Niestety ale nie tylko Bartomeu jest winien temu co się teraz dzieje.
Cała ta generacjacja piłkarzy jak Busquets, Pique, Alba powinna wiedzieć kiedy zejść ze sceny tak jak zrobili to Puyol, Xavi czy Iniesta.
Głęboko wierzę, że Koemanowi potrzeba czasu i niestety pieniędzy i o to martwię się najbardziej, bo na chwilę obecną ta drużyna nie ma kręgosłupa.
Mamy bramkarza, nie ma lidera obrony, środka pomocy, a nawet napastnika. Nie ma kapitana!
O czym my mówimy jak do tej pory najlepszym naszym piłkarzem był Ansu Fati 18 letni chłopak ?
1
Po cholere wchodzą tacy piłkarze jak Trincao?
3
Wchodzi gwiazda Trincao zamyka oczy i wrzuca w pole karne.
Szkoda, że mnie nie wpuścił też bym kopnął w pole karne za darmo
0
Griezmann przy Messim nigdy nie będzie Griezmannem z reprezentacji czy Atletico.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ekspert @BarcaInfo gdzie Twój Trincao i jego popisy na treningach?
Tak się przesmiewałeś jak Wichniarek z Braithwaita, że nigdy nie powinien trafić do Barcelony, a za chwilę się okaże, że trener bez niego nie będzie widział pierwszej 11.
4
@Mns21 zależy gdzie chcesz grać w piłkę :p
1
Denerwuje mnie, że Busquets jest wyżej w hierarchii od Pjanica.
Przez takich nierobów Barca dostaje baty od europejskich klubów.
Pjanic dostałby 3-4 meczów z rzędu od 1 minuty, a by pokazał Koemanowi