barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Busquets, Pique, Alba to trupy!
1
Dlaczego nie mamy komentatorów, którzy nie potrafią komentować konstruktywnie, neutralnie?
Gra polak, a Feddek się spuszcza....
Przecież ten strzał w pierwszej połowie Kędziory był po prostu oddany w bramkę, a nie piękny.
1
@QuaReL wystarczy, że strzeliłby dziś i w weekend bramkę i ta strona go pokocha
2
Puig za Busquetsa, Braithwaite za Griezmanna i jedziemy z drugą połowa
1
Pjanic nakłada czapka Busquetsa masakra!
3
Pamiętacie jak wszyscy drwili, że Ronaldo ładuje tylko z 11? xD
2
@kamilop Roberto :)
0
Z De Jonga za chwilę wyrośnie drugi Mascherano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pogba jest masakryczny, zwalnia grę, jakieś kiwki w miejscu, które nic nie wnoszą oprócz tego, że rywal zdąży podwoić i ustawić linie obrony.
Przypomina mi się Ronaldinho u schyłku, który też wymachiwał w miejscu noga i robił wrzutki na okrągło.
1
@Suzu połóż sie dziecko
0
@Ojciec5tkidzieci chyba tak zrobię
0
Zniknęło mi pół składu w FUT 21 plus monety, o co tu chodzi. Co mogę zrobić?
0
@ksobi chodzi mi o piłkarzy, którzy siedzą w tej edycji.
Tak jak np Mendy, Militao w poprzedniej odsłonie
0
Kogo polecacie w FUT21 Premier League budżet do 100k?
61
Bardzo podoba mi się Pjanic mimo strat. Facet ma inne patrzenie na boisko, zmysł, podanie, przerzut świetnie wygląda bośniak.
Mam nadzieję, że Koeman kosztem Busquetsa da mu pierwsza jedynastke.
3
@Ronnie1992 ogarnij się, pójdź na protesty
0
@Melon10 stary jak Ty ten mecz oglądałeś? Wyluzuj xd
1
Trincao jest strasznie jednowymiarowy.
Co akcja ten sam zwód do lewej nogi, nie wiem co o nim myśleć..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba to rozruszać, Puig konieczny
2
Wyjeb.... tego Busquetsa. Niech grra wszystko Pjanic
2
Messi jak Ronaldinho z sezonu 2007/08 wolny, nie biega, strata za strata, brak sytuacji bramkowych i brak dryblingu!
0
Laporta czy Font?
5
Mam nadzieję, że Griezmann po tym meczu zacznie swoją odbudowę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Messiemu to nawet kilka osób na tej stronie zabrałoby piłkę dzisiaj xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@aligator ogarnij się, bo nie było ani jednego świetnego zagrania
0
@aligator po czym to stwierdzasz?