0

Witam. Odkleja mi się wyświetlacz w telefonie do tego równiez pojawiła się linia wzdłuż ekranu, a sam tel zaczyna wariowac. Jjak wygląda gwarancja w takiej sytuacji?

0

@Messibestplayerintheworld Ty nie kumasz. Przyjście napastnika nie odwróci beznadziejnej sytuacji. W skrócie ten klub jest skazany na kolejne lanie

1

Poniekąd nie rozumiem tego parcia na napastnika, bo i tak nie mamy prawego obrońcy, stopera i defensywnego pomocnika.

Wróciła najlepsza wersja Busquetsa?
Przyjdzie mecz w pucharach i pierwszy lepszy klub go wyjaśni. Nie odbierze żadnej piłki, a przy tym da 10 strat

18

Najlepiej by było gdyby ten sezon już się skończył...

1

Bartomeu to i może wyniki ekonomiczne robi, ale obraz sportowy tego klubu z każdym sezonem jest coraz gorszy.
Jest zwykłym kłamca i manipulantem...
Przypomina mi Darka Miodulskiego. Obaj nie znają się na tym sporcie.


0

Wolałbym nie ściągać Rodrigo, a pójść mocno w Fernandesa i zagrać systemem 4 4 2 z Messim i Griezmannem z przodu. Co myślicie?
Rodrigo to drugi Paco jak dla mnie...

9

Wstyd i wielkie pośmiewisko, bo jak można nazwać ostatnie lata na rynku transferowym ?

Pieniądze za Neymara w błoto, wielu graczy oddanych za darmo bądź drobne, bezsensowne transfery typu Boateng, nieudolność zarządu przy przekazywaniu ciężkich tematów, nieudolność w negocjacjach dużych nazwisk, brak zaangażowania w okazję transferowe.

Reasumując jesteśmy bez napastnika, defensywnego pomocnika, pomocnika ofensywnego, środkowego obrońcy, prawego obrońcy i za chwilę lewego.
Ciągle nie wiadomo co z Dembele, czyli wyliczyć można skrzydło, a w przyszłym sezonie nie widzę Suareza po tej kontuzji na wymaganym poziomie.

Co tam się dzieje? Historia Milanu, Interu czy United niczego nie uczy?

0

Jak tam info na temat ewentualnego napastnika?

0

Pojawiły się dzisiaj jakieś wiarygodne informacje o ewentualnym pozyskaniu napastnika?

0

@Pewex Real w tej chwili jest na fali wznoszącej

3

Prawda jest taka, że nasza kadra jest przeciętna.
Żyjemy w czasach post Xavi, Iniesta. Zarząd kompletnie się do tego nie przygotował, co prawda mamy De Jonga, ale to trochę za późno, bo zaraz ze sceny zejdzie Busquets, a zamiennika nie widać.
Arthur nie dojeżdża do 90 minuty i gra asekuracyjnie, Paulinho i Vidal to zadaniowcy, Rakitic nigdy nie był skrojony pod Barce, Coutinho również nie był środkowym pomocnikiem. Więc zostajemy z De Jongiem, a pozycje są 3.
Za chwilę będzie większa luka, bo Pique, Suarez czy Messi są już po drugiej stronie. Gra bez dziewiątki była już przerabiana za czasow Tito czy Taty i jakie były efekty ?
Za chwilę możemy spaść z wysokiego drzewa i obudzić się drugim Milanem czy United.

Dlaczego zarząd nie ściągnie Eriksena kiedy jest okazja ?
Dlaczego BVB potrafi zima ściągnąć takiego kozaka na szpice, a Barca inwestuje w Boatengow ?
Ktoś bierze za to grubą kasę przecież!
Ale co tam jak najłatwiej cała odpowiedzialność zrzucić na trenera. Dobrej nocy wszystkim.

0

@Messibestplayerintheworld Cavaniemu wygasa kontrakt w czerwcu. Ten zarząd nie potrafi robić transferów. Bez Suareza ciężko będzie o ligę z mocnym Realem, a co dopiero mówić o pucharach

0

@myscooter Borussia nie miała z tym problemu. Lautaro ma klauzulę, Aubameyang woła aż miło żeby odejść z Arsenalu

0

@LuisSalvano bez dziesiątki nie da się grać. Na chwilę obecną nasza formacja to 4-6-0

0

Dlaczego oni nie kupują napastnika?
Idealny moment dla nowego gracza aby przyszedł. Duże pole do popisu, bo jest to pół sezonu i przede wszystkim brak Suareza.
Później zarząd latem zrobi transfer, a i tak większość będzie grał Suarez

0

Waszym zdaniem ściągnięcie napastnika teraz w miejsce Suareza jest dobra decyzja?

0

Jest coś na rzeczy z Cavanim?

2

Po co wszedł Alba ? Co on może odmienić w tej grze.
Jak dla mnie jest to najbardziej przereklamowany lewy obrońca w europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Rozumiem, że można przegrać mecz z niżej notowanym przeciwnikiem, ale jak można grać tak słabo ?
Piłkarze Barcelony podając piłkę do kolegi wrzucają ich na minę, dosłownie.
Piłkarze tacy jak Griezmann i Fati powinni grać swój solowy utwór.
Semedo który stracił pierwszy skład powinien zapier...
Rakitic wygląda jakby po tym meczu kończył karierę

2

Osobiście uważam, że na grę w tym klubie w podstawowej 11 zasługuje : Messi, De Jong, Vidal, Ter Stegen, Alba, Pique, Suarez...
Reszta to bardzo przeciętny poziom.

Zapraszam do merytorycznej opinii

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Umtiti wraca na stałe do składu, co myślicie?

0

Swoją drogą United gra dobry mecz.
Jeżeli przegrywać to w taki sposób!

3

Jaki piłkarz mógłby wejść do 11 Liverpoolu .
Messi, De Jong i Ter Stegen przychodzi mi tylko na myśl

0

Dobra.
Czy ktoś potrafi racjonalnie wytłumaczyć te kartkę na Umtitim w polu karnym i brak 11 w zamian za rzut różny?

0

@Pawlak1992 być może to co dał Zidane wchodząc za Beniteza. Pół roku to dużo dla nowego trenera pod kątem przygotowania drużyny pod następny sezon

0

Oby ten wynik poszedł w świat!
Może ten mecz sprawi, że Valverde wyleci

0

Kogo tam jeszcze mamy na ławce? Mam nadzieję, że jest jakiś CRACK który odmieni grę

0

Nie jedzcie tylko trenera, bo piłkarze zarabiają taka kasę o której żołnierz czy lekarz mogą pomarzyć, a lecą w chu... lekko mówiąc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?