0

Jak widzicie ten rok dla Fatiego ? Osobiście boję się, że kiedy Vakverde będzie miał kompletną kadrę nie będzie potrafił poukładać odpowiednio tego przodu. Drugą obawą natomiast jest to, że za szybko zostaną nałożone na niego oczekiwania i zawodnik zaliczy zjazd... Już na tej stronie dało się przeczytać, że z Fatim może w końcu wygramy Champions League. Bojan, Giovani Dos Santos czy Tello, który sadzal na ławce Ville też mieli super wejścia, a po dwóch miesiącach czar pryskal.


0

Z czym nasza reprezentacja chce jechać na Euro? Heeee?

0

Witam miłośników FIFA. Mam pytanie, zamówiłem edycję mistrzowska która będę miał 3 dni przed premierą, czyli wtorek. Czy w czwartek dostanę nagrody za DIVISION RIVALS w czwartek mimo, iż normalna edycja ma premierę w piątek, czy będą dostępne one dopiero na następny tydzień?

HALO ZIEMIA

0

Witam mam pytanie. Przedłuzalem umowę z nc+ w lutym tego roku. Opłata miesięczna wynosiła mnie 120 zł. Od maja przychodzi rachunek 140 zł i teraz patrzę w moim centrum abonenta, że w opcjach dodatkowych oprócz kanałów eleven sports 15 zł mam też " canal + (2) " 20 zł. Nie aktywowałem żadnej dodatkowej usługi, nikt do mnie nie dzwonił. O co tu chodzi?

1

Zastanawiam się od pewnego czasu dlaczego klub zrezygnował z herbów na murawie przy słupkach obu bramek. Ktoś wie?

0

Siema. Jak w praktyce wygląda ulga pit do lat 26. Jaki to procent od kwoty netto

0

Barca oddając Coutinho i Rafe zachowała się jak frajerzy

0

Fatalna ta druga linia, nikt nie potrafi zrobić przewagi 1 na 1. Tak to jest jak nie mamy w drużynie ofensywnego pomocnika od czasów Iniesty czy Deco.

0

@Salwik92 dziś jest ostatnia

0

O której zaczyna się liga weekendowa fut?

5

Mimo odwiecznej rywalizacji, wręcz wojny, obsesji, bo chyba tak to należy nazwać między Leo, a Cristiano to z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej szanuję Ronaldo i dziś już wiem, że będzie mi go brakowało choć jego fanem nie jestem. Bardzo chwyciło mnie za serce, to jak dzisiaj się zachował. Jest świetnym piłkarzem, ale także facetem.

0

Wiadomo coś na temat Rafinhii?

10

Właśnie obejrzałem Misję Futbol. Po pierwsze, to powinno nazywać się " Misja Bayern ". Nie wiem jak wy, ale ja już nie mogę słuchać w koło tego samego. Z całym szacunkiem do Szpakowskiego, ale ta podnieta nad Lewym i Bayernem jest już nudna. Borek też mówił by tylko o kadrze, a Rudzki wychwalał jaka to Premier League jest najlepsza. Jedynym skromnym i przede wszystkim neutralnym ekspertem jest Smoku.
Jakie wy macie stanowisko w tej sprawie? Do niedawna był to mój ulubiony program na YT.
Brakuje mi w nim odniesienia się do wszystkich najlepszych lig w europie, transferów, bo przecież sezon się dopiero zaczyna i przede wszystkim ładu. Czasami jest tak, że Michał zwyczajnie nie ma kontroli nad tym programem.

0

@bartekvisca Dembele na chwilę obecną nie jest wart nawet 80 mln. Nie oszukujmy się!

7

Zawsze uważałem, że Paco to świetny zamiennik dla Suareza, ale to nie miało prawa bycia. Po pierwsze wchodził na ogony gdzie zazwyczaj był już wynik ułożony, bądź mecz był na tyle ciężki, że nikomu nic nie wychodziło, ale największym błędem Enrique było rzucanie go po skrzydłach.

1

Coś czuję, że przy utracie Sane, Pep będzie chciał Sancho, to jego typ piłkarza + jest anglikiem.

0

Coś wiadomo o Neymarze? Czy to taka ściema jak z Verrattim?

0

@stradomek Ty nie grałeś przeciwko Alabie czy Boatengowi. Może dlatego nie pisali xD

3

Paradoksalnie statystyki Coutinho na 76 meczów, czyli 21 bramek oraz 11 asyst są bardzo zbliżone żeby nie powiedzieć lepsze aniżeli Iniesty. Owszem trochę inna pozycja, ale też warto zauważyć, że Coutinho wchodził do drużyny, ale do czego daze. Jak wielki wpływ miała gra Iniesty na Barce czy reprezentacje mimo małej liczby bramek, a także asyst w ostatnich latach, bo w swoim prime miał ich aż 22 sezon 12/13 bodajże.
Fenomenalny zawodnik! Niezastąpiony

0

Jeżeli Semedo w tym sezonie nie wypali, to jaka widzicie alternatywe na przyszłość ?
Dla mnie Roberto nigdy nie był bocznym obrońcą.

Mnie osobiście podoba się Dumfries i Arnold choć ta druga opcja jest nierealna.

0

@insp1re Gdzie to jest napisane po czym poznaję się trenera ? Żałosne!
Zawsze na końcu człowiek pamięta wynik i to co jest w gablocie. Kto za 50 lat będzie pamiętał, że Guardiola był lepszy na boisku z Interem Mourinho, czy Chelsea Di Mateo skoro definitywnie to ta dwójka wygrała Ligę Mistrzów.

Co do Sterlinga. Uważam, że Kevin de Bruyne ma większe możliwości i jest lepszym piłkarzem.

1

Liverpool wygląda jak zespół juniorów na tle seniora. Fatalne błędy

2

Jeżeli nie przyjdzie Neymar, to będzie to słaby ruch ze strony zarządu. Wiemy jak działa Bayern i jak potoczyła się sytuacja z Jamesem. Spójrzmy też prawdzie w oczy, ile na chwilę obecną wart jest Coutinho? 70-80 mln? Mam nadzieję, że Brazylijczyk czysto sportowo podniesie swój poziom w Bundeslidze i za sezon kluby z angli będą o niego zabiegać, bo nie wierzę, że wróci do nas, ale może być też tak, że zagra jak u nas i co wtedy? Sprzedamy go za te 50 mln czyli jak za darmo. Wolałbym aby został włączony w operacje " Neymar ". Wypożyczenia jakoś źle mi się kojarzą z Barca. Miejmy nadzieję, że będzie inaczej

0

@BarcaInfo wiadomo czy to będzie transfer definitywny?

3

@Hrzan przecież do poniedziałku trwa głosowanie

0

@Danger204 w sumie racja.

0

Moim zdaniem fajnie byłoby zobaczyć przepis idący w stronę widowiska , czyli spalony do 50 cm na korzyść drużyny strzelajacej bramkę. Nie oszukujmy się, ale jaka korzyść ma napastnik, kiedy jego ręką bądź pół stopy jest bliżej bilki aniżeli obrońca

0

Zapraszam gorąco do rywalizacji w fantasy premier league. LaRambla19 kod: px8gia

1

@leo_messi_10 px8gia

0

@leo_messi_10 nie, nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?