barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakie jest wasze zdanie na temat Dembele? Mi się wydaje z każdym kolejnym meczem, że to nie jest zawodnik dla Barcelony, mimo bramek i asyst jest strasznie chaotyczny...
Dla porównania Suarez może mieć nadwagę, nie mieć formy, ale ma to coś co czyni go piłkarzem z topu.
0
Za wizytę prywatną zapłacę tyle co za lekarstwa, a opakowanie wystarcza na miesiąc z tym, że kuracja potrwa z 6 miesięcy
0
Witam czy lekarz ogólny przepisze mi tabletki na receptę z dziedziny dermatologa?
0
W Juve grał na lewej stronie.
Chodzi mi bardziej o sposób interpretowania gry na skrzydle tak jak robi to Coutinho.
0
Jeżeli mamy grać czwórką pomocników, a to funkcjonuje najlepiej u Ernesto, to ja bym poważnie pomyślał nad sprzedażą Dembele i szukał pomocnika ofensywnego, który gra dobrze na małej przestrzeni, jako skrzydłowy i dyska za napastnikiem. Dla mnie najlepszym wzmocnieniem byłby De Bruyne bądź Pogba.
Warto spojrzeć też na napad, bo sprowadzenie napastnika, to konieczność.
1
W tym roku, to Ferrari miało lepszy bolid przez większość sezonu
0
Eleven w porównaniu do NC ma opóźnienie kilku sekund hahaha
5
Zaczynam nie rozumieć tego trenera naprawdę.
Semedo zagrał kilka meczów na bardzo dobrym poziomie, a w zamian dostaje ławkę z kolei Rafinha, który oprócz bramki z Interem, bo trzeba się umówić, że grał zachowawczo dostaje podstawę.
Czyli grmy dzisiaj football slow motion!
0
Czuję w kościach od pierwszej minuty Vidala
1
Boję się, że Real po serii niepowodzeń dzisiaj będzie bardzo groźny. Oby obrona od pierwszych minut była skoncentrowana.
Ciekawe czy wyjdziemy zachowawczo tylko z Suarez em z przodu, a w drugiej linii z pięcioma pomocnika i z najwyżej ustawionym Cou, czy Valverde będzie chciał strzelać stawiając na 4:4:2 z Dembele.
Wydaję mi się, że pierwszy wariant z Coutinho, Rakitic, Busquets, Arthur, Roberto jest bardziej prawdopodobna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Polsat tak promował ta Ligę Mistrzów, a poza efektownym studio w którym siedzą tacy amatorzy jak Dziekanowski czy Paolo Cozza nie mają jakości w ich mniemaniu " super HD" i najważniejszego, komentatorów!
4
United gra taką padake, że aż mnie głowa rozbolała...
3
Nikt nie mówi o starciu Pogby z Juve
0
No i co teraz ?
Kto wyjdzie na Real na pozycji PO ?
Wydaje mi się, że mecz z Interem będzie nagrodą pocieszenia dla Semedo...
3
Tyle wam powiem, że nie macie nic do powiedzenia w sprawie ewentualnego powrotu Neymara.
Potrzeba nam go, bo ja nie widzę ataku za 2 sezony...
3
Dembele nigdy nie będzie klasą Neymara.
6
Nienawidzę przerwy na kadrę!
0
Jeżeli szpital A nie kwalifikuje pacjenta do operacji biodra z powodu chorób pobocznych, to warto starać się o operacje w innym szpitalu ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak wczoraj Adamek ogarnął ?
12
Ciekawe co Borek powie w poniedziałkowej misji futbol na temat Bayernu (...)
Zapewne będzie bronił Lewandowskiego twierdząc, że Robert spokojnie zdobędzie korone króla strzelców, a Bayern jest faworytem do wygrajia Champions League.
Ten sam makaron nawija na uszy już ładnych parę lat...
0
Daj sobie spokój
1
Jak można było zaufać grze Mourinho po dwóch słabych sezonach ?
To szósty sezon dla fanów United do zapomnienia
0
FIFA 19 ULTIMATE jaki bramkarz z PL ?
Mam Edersona, ale nie broni mi się nim najlepiej
24
No jak trudno ?
1) Pique bez formy, powinien dostać wolne na kilka spotkań
2) Busquets to samo
3) Kupiliśmy Arthura, który w ogóle nie gra
4) Kiedy teoretycznie możemy zagrać rezerwą gramy once de gala, a na Sociedad wychodzimy z Roberto w pomocy
5) zmiany dokonywane w 80 minucie, to tak jakby ich nie było
3
Na tę chwilę nie widzę drużyny !
W dużej mierze gra opiera się na prostszych środkach, które przestały zdawać sprawdziany z przeciwnikami typu Leganes, Girona a co dalej ?
Nasza pomoc jest koszmarna, a Rakitic w ofensywie jest jej kropką nad i !
Nigdy nie był i nie będzie rozgrywającym rozmiaru Barcelony.
W tym sezonie jeżeli Arthur nie wyrośnie jak grzyby po deszczu, to wszystko będzie zależało od faceta z 7 na placach.
Od czasów Martino nie widziałem tak słabej drugiej linii, ale co się dziwić skoro mamy jednego kreatywnego gracza.
Dzisiaj jestem przekonany, że jedyny zawodnik z pola któremu się chcę, to Coutinho. Brazylijczyk to prawdziwy skarb !
Messi co drugi mecz zostaje w szatni, a Suarez ? No cóż chyba czas przejrzeć na oczy. Zawsze na początku sezonu człapał, ale później się podnosił, w tym sezonie nie widzę jego reaktywacji.
Trzeba też sobie jasno powiedzieć, że ławka jest przeciętna, bo nie wiem jak wy, ale ja z ławki dającego impuls widziałem tylko Coutinho.
0
Z Semedo będzie tak jak z Yaya Toure.
Niestety tylko odejście jest równoznaczne z dalszym rozwojem.
Jestem przekonany, że gdyby trafił do Liverpoolu czy Tottenhamu rok temu dzisiaj byłby uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji.
A tak na marginesie nie rozumiem dlaczego w takim meczu nie można postawić na Cilessena
0
Komentarz usunięty przez użytkownika