1

Jakie jest wasze zdanie na temat Dembele? Mi się wydaje z każdym kolejnym meczem, że to nie jest zawodnik dla Barcelony, mimo bramek i asyst jest strasznie chaotyczny...
Dla porównania Suarez może mieć nadwagę, nie mieć formy, ale ma to coś co czyni go piłkarzem z topu.

0

Za wizytę prywatną zapłacę tyle co za lekarstwa, a opakowanie wystarcza na miesiąc z tym, że kuracja potrwa z 6 miesięcy

0

Witam czy lekarz ogólny przepisze mi tabletki na receptę z dziedziny dermatologa?

0

W Juve grał na lewej stronie.
Chodzi mi bardziej o sposób interpretowania gry na skrzydle tak jak robi to Coutinho.

0

Jeżeli mamy grać czwórką pomocników, a to funkcjonuje najlepiej u Ernesto, to ja bym poważnie pomyślał nad sprzedażą Dembele i szukał pomocnika ofensywnego, który gra dobrze na małej przestrzeni, jako skrzydłowy i dyska za napastnikiem. Dla mnie najlepszym wzmocnieniem byłby De Bruyne bądź Pogba.



Warto spojrzeć też na napad, bo sprowadzenie napastnika, to konieczność.

1

W tym roku, to Ferrari miało lepszy bolid przez większość sezonu

0

Eleven w porównaniu do NC ma opóźnienie kilku sekund hahaha

5

Zaczynam nie rozumieć tego trenera naprawdę.
Semedo zagrał kilka meczów na bardzo dobrym poziomie, a w zamian dostaje ławkę z kolei Rafinha, który oprócz bramki z Interem, bo trzeba się umówić, że grał zachowawczo dostaje podstawę.

Czyli grmy dzisiaj football slow motion!

0

Czuję w kościach od pierwszej minuty Vidala

1

Boję się, że Real po serii niepowodzeń dzisiaj będzie bardzo groźny. Oby obrona od pierwszych minut była skoncentrowana.
Ciekawe czy wyjdziemy zachowawczo tylko z Suarez em z przodu, a w drugiej linii z pięcioma pomocnika i z najwyżej ustawionym Cou, czy Valverde będzie chciał strzelać stawiając na 4:4:2 z Dembele.
Wydaję mi się, że pierwszy wariant z Coutinho, Rakitic, Busquets, Arthur, Roberto jest bardziej prawdopodobna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Polsat tak promował ta Ligę Mistrzów, a poza efektownym studio w którym siedzą tacy amatorzy jak Dziekanowski czy Paolo Cozza nie mają jakości w ich mniemaniu " super HD" i najważniejszego, komentatorów!

4

United gra taką padake, że aż mnie głowa rozbolała...

3

Nikt nie mówi o starciu Pogby z Juve

0

No i co teraz ?
Kto wyjdzie na Real na pozycji PO ?
Wydaje mi się, że mecz z Interem będzie nagrodą pocieszenia dla Semedo...

3

Tyle wam powiem, że nie macie nic do powiedzenia w sprawie ewentualnego powrotu Neymara.

Potrzeba nam go, bo ja nie widzę ataku za 2 sezony...

3

Dembele nigdy nie będzie klasą Neymara.

6

Nienawidzę przerwy na kadrę!

0

Jeżeli szpital A nie kwalifikuje pacjenta do operacji biodra z powodu chorób pobocznych, to warto starać się o operacje w innym szpitalu ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak wczoraj Adamek ogarnął ?

12

Ciekawe co Borek powie w poniedziałkowej misji futbol na temat Bayernu (...)
Zapewne będzie bronił Lewandowskiego twierdząc, że Robert spokojnie zdobędzie korone króla strzelców, a Bayern jest faworytem do wygrajia Champions League.
Ten sam makaron nawija na uszy już ładnych parę lat...

0

Daj sobie spokój

1

Jak można było zaufać grze Mourinho po dwóch słabych sezonach ?
To szósty sezon dla fanów United do zapomnienia

0

FIFA 19 ULTIMATE jaki bramkarz z PL ?
Mam Edersona, ale nie broni mi się nim najlepiej

24

No jak trudno ?

1) Pique bez formy, powinien dostać wolne na kilka spotkań
2) Busquets to samo
3) Kupiliśmy Arthura, który w ogóle nie gra
4) Kiedy teoretycznie możemy zagrać rezerwą gramy once de gala, a na Sociedad wychodzimy z Roberto w pomocy
5) zmiany dokonywane w 80 minucie, to tak jakby ich nie było

3

Na tę chwilę nie widzę drużyny !
W dużej mierze gra opiera się na prostszych środkach, które przestały zdawać sprawdziany z przeciwnikami typu Leganes, Girona a co dalej ?
Nasza pomoc jest koszmarna, a Rakitic w ofensywie jest jej kropką nad i !
Nigdy nie był i nie będzie rozgrywającym rozmiaru Barcelony.
W tym sezonie jeżeli Arthur nie wyrośnie jak grzyby po deszczu, to wszystko będzie zależało od faceta z 7 na placach.
Od czasów Martino nie widziałem tak słabej drugiej linii, ale co się dziwić skoro mamy jednego kreatywnego gracza.

Dzisiaj jestem przekonany, że jedyny zawodnik z pola któremu się chcę, to Coutinho. Brazylijczyk to prawdziwy skarb !
Messi co drugi mecz zostaje w szatni, a Suarez ? No cóż chyba czas przejrzeć na oczy. Zawsze na początku sezonu człapał, ale później się podnosił, w tym sezonie nie widzę jego reaktywacji.

Trzeba też sobie jasno powiedzieć, że ławka jest przeciętna, bo nie wiem jak wy, ale ja z ławki dającego impuls widziałem tylko Coutinho.

0

Z Semedo będzie tak jak z Yaya Toure.
Niestety tylko odejście jest równoznaczne z dalszym rozwojem.
Jestem przekonany, że gdyby trafił do Liverpoolu czy Tottenhamu rok temu dzisiaj byłby uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji.

A tak na marginesie nie rozumiem dlaczego w takim meczu nie można postawić na Cilessena

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?