0

Patrzę na te karty FIFA 19 i nie dowierzam...
Mane = Perisić ?
Varane skrzywdzony, to stoper na miarę 90!
Alexis powinien mieć downgrade do niemal 80, chłop od 3 sezonów nie gra nic, a taki Firmino na odwrót i ma gorszą kartę.

Cieszy Umtiti, Rakitic, Alba i Coutinho, którego widziałem na poziomie 88.

Reasumując te oceny to jeden wielki piach, Messi od kilku lat powinien mieć podanie na poziomie 94, to co on wyprawia na boiskach co weekend jest genialne, masa wykreowanych sytuacji po podabuach prostopadłych nie wspominając o 30 metrowych krosach za linie obrony do Alby.

0

Po czym wnosisz ?
Brazylijczyk rozegrał 29' w lidze.

0

To nic nie znaczy.

Dużo czynników ma wpływ na to, gdzie dzisiaj jest Lacazette...

Rzucanie po pozycjach, kontuzja, słaba gra Arsenalu itd.
Oczywiście mam na myśli poprzedni sezon

0

Kupując latem Pogbe w ramach konkurencji bądź następcy dla 31 letniego Rakitica i napastnika za Suareza wg mnie Icardi, Lacazette byłbym spełniony.

0

Jak na boisku wyglądał Zieliński ?
Chodzi mi nie tylko o grę, ale i o pozycję.
Tyle się mówiło w Misji Futbol o tym, że na pewno zagra Milik i jakieś minuty Piątek za udany start sezonu...

5

Nienawidzę przerwy na reprezentacje !

0

Kiedy kolejna odsłona kart FIFA 19 ?

0

Dzisiaj usłyszałem, że kibuc Barcy nie ma co się podniecać transferami Malcoma, Arthura i Vidala.
Bo ten pierwszy potrafi tylko szybko biegać i oddać mocny strzał zamykając oczy, porównując go do poziomu Pedro.
Arthura określono memem i youtubem, a Vidala gościem który w tym wieku dałby radę w klubie takim jak Inter.

Reasumując mój znajomy stwierdził, że te transfery nie pomogą w Champions League.

1

W ogóle tego nie kupuje, bo skoro drużyna gra w 4 dr grupie w systemie mecz - rewanż, to zagra przynajmniej 6 razy, a jeżeli awansuje ?

A co do meczów towarzyskich, to bezsensu ograniczać się do starć z drużynami ze starego kontynentu.
Później wychodzą na Senegal i dostają po gaciach, a z Jaoonczykami nie dają rady kondycyjnie...

0

Tak naprawdę, to o co chodzi w tej Lidze Narodów ?
Czy są to zwyczajnie dołożone mecze dla piłkarzy aby UEFA brała kolejna kasę ?
Nienawidzę przerw w piłce klubowej na rzecz reprezentacji.

Może ktoś mi wytłumaczyć, czy ma to jakieś zastosowanie do eliminacji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Jeżeli Messi chwali Arthura, to musi być to piłkarz, który ma nieprzeciętne umiejętności.
Pamiętam jak Leo po dołączeniu Busquetsa do pierwszej drużyny zażyczył sobie aby ten grał u jego boku w " mini grach " na każdym treningi.
Oczywiście słowo każdym jest pewnie naciągane, ale jak gra Busquets z piłką wszyscy wiemy.

A jeżeli Leo już chwali, to pozostało tylko się przyglądać.

7

Przeczytałem w internecie, że Szpakowski powinien mieć odrębny program o nazwie " Archiwum Misja Futbol ".

Coś w tym jest, bo trochę nie ogarnia tempa w tym programie...
Notorycznie przerywa, dopowiada albo przekręca.
Mimo, iż komentatorek jest świetnym, to jako osoba w studio w takim programie jak ten nie dotrzymuje kroku osobą takim jak Twarowski, Rudzki, Borek, Smokowski czy nawet Pol.

0

O której Misja Futbol na Onecie ?

6

Coutinho jeden z najlepszych transferów Barcelony w historii zaraz obok Suareza, Neymara czy Alvesa.

Tak na marginesie każdy zawodnik ściągnięty z Liverpoolu na Camp Nou prezentuje się wyśmienicie.

2

To nie pierwszy raz, kiedy Pique na początku sezonu ma wszystko w nosie.
Powinien dostać ławkę

0

Po czym wnosisz ?

0

Słaby to on nie jest, ale po co zakłamywać rzeczywistość.

3

Ile razy Ćwiąkała powie o dryblingach Dembele w Bundeslidze ?
I te hasła " kosmiczne liczby ", żenada!
Niech obejrzy sobie mecz Premier League co wyprawia Hazard z obrońcami, to można nazwać dryblingiem.
Jak to powiedział Twaro " Eden Hazard to zaraz weźmie mikrofon do ręki i zapyta, czy jest jeszcze jakaś osoba na tym stadionie której nie okiwał... "
Bo ja jakoś specjalnie nie jestem ppdniecony dryblingami Dembele.

0

Różnica jest zasadnicza.
Valverde zdobył dublet więc nie widzę analogii

2

Jaka piękna jest ta murawa w porównaniu do tej z przed tygodnia

12

Roberto pokazał, że jest lepszy w defensywie od Semedo !

1

Aguerro = Firmino
Alisson > Ederson
Moim zdaniem.

0

Zestawiając obie 11 obok siebie Liverpoolu i City, to kto ma lepszych piłkarzy na poszczególnych pozycjach ?

7

Liga Francuska jest tak słaba, że nikt jej w Polsce nie transmituje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jest. Trener Legii Warszawa i wielu, wielu innych trenerów Ekstraklasy.

1

Widzę, że PSG dalej robi co chce.
Po co UEFA pajacuje z rzekomym rozpatrywaniem FFP Paryżan...
Wałek za wałkiem jak u nas w Sejmie.

0

Kto ma większą wiedzę piłkarską Borek czy Mourinho ?

1

Co myślicie o transferze Lacazetta do Barcy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?