0

Czyli skład na przyszły sezon jak będzie wyglądał, bo zapomniałem.
Z każdym kolejnym dniem na tej stronie wiem mniej niż wiedziałem.

0

Z Pogbą czy bez i tak nic nie grają

1

Albo " Kukiz'15 "

34

To jak Juventus odbudował mądrością swoją potęgę jest czymś niebywałym.



Postawili na świetnego fachowca począwszy od Conte.

Natomiast drużyna była budowana w oparciu o pilkarzy :

A) doświadczonych za śmieszne sumy, gdzie w Turynie przeżywali swoją drugą, a nawet trzecią młodość

B) niechcianych przez swoje kluby

C) młodych



Barzagli 300 tyś

Bonucci 15.5 mln

Pirlo 0

Vidal 12 mln

Pogba 0

Llorente 0

Tevez 9 mln

Evra 1.9 mln

Morata 20 mln

Khedira 0

Alves 0

Can 0



Sukcesywnie z roku na rok mając lepszy skład i renomę w Europie zaczęli wykładać większe pieniądze na stół



Alex Samdro 26 mln

Pijanic 32 mln

Dybala 40 mln

Douglas Costa 40 mln

Hiquain 90 mln

Ronaldo 100 mln



Dzisiaj takie kluby jak Inter, Milan, czy Manchester United powinny brać z nich przykład, bo jak narazie dzielą grubą kasą, a to Juventus jest klubem, który jest faworytem na swoim podwórku i w europejskich pucharach.




33

No i co płaczki ?
Facet już samą wypowiedzią robi ciary na plecach.
Będzie BOMBA !

0

Można sprawdzić na oficjalnym koncie Pogby, czy na zdjęciu z Mino jest jego znacznik.

Sprawdziłem, nie ma.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

1

Transfer Pogby jest szalony, ale chyba nie niemożliwy.
Wydaję mi się, że jesteśmy w lepszej sytuacji niż, kiedy Pogba odchodził z Juve.
Mamy kartę przetargową i pieniądze w budżecie zarówno na transfer jak i gaże dla Francuza po odejściu Iniesty.

Tylko jak to się ma do praktyki, gdzie mamy 8 pomocników...

4

Oficjalnie odeszło 4 piłkarzy :
Iniesta, Paulinho, Aleix Vidal i Digne

Wrócił :
Marlon, Munir, Rafinha + 4 nowe nazwiska, co w rozrachunku daje nam 7 osób, a za frontowymi drzwiami czeka Alena

Pomoc na chwilę obecną liczy 8 piłkarzy + 9 Alena na 3/6 możliwe pozycje, czego nie ogarniasz ?

0

Wiadomo coś więcej na temat ewentualnych odejść z klubu ?

Bo jak narazie blado to wygląda

0

Nierealne !
Żadne gracz poza Messim z trójki Suarez, Dembele, Malcom nawet się nie zbliży do poziomu Neymara.

0

Zwałuje sobie na plaży

0

Co ten Inter pajacuje z Modrićem.
Nawet kibuc Barcy wie, że to jest niemożliwe.

0

Arda Turan.

0

Ale kto pierwszy strzeli nie ?

0

Życzę Ci żebyś był naszym drugim Keita i Paulinho !
Resztę już masz

9

Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi, ale ciągle tęsknię za Neymarem

0

Wisła Płock ogarnie temat?

0

A Neymar, Cavani i Mbappe ?

3

Bez sensu gadanie.
Niech Semedo zagra od września do srycznia bez przerwy, wtedy porównujmy !

Moim zdaniem gdyby odszedł do takiego Liverpoolu, to w marcu został by okrzyknięty najlepszym prawym w Europie.

0

PSG, Juventus, Atletico, Liverpool, Manchester City...
Jak tu wygrać Ligę Mistrzów

4

Vidal to nie jest żaden półśrodek, a piłkarz pełną gębą. Jako zadaniowiec może dać nam muskuły, równowagę i charakter !
Są takie mecze w których piłka nie siedzi i wtedy trzeba szukać innych rozwiązań.

A co do pomocników, to wierzysz w to, że odejdą wszyscy ?

0

A tak na marginesie, co się dzieje z Jeanem Serim ?

0

Co się spinasz stary

0

Marlon, Mina, Malcom out !

0

https://goo.gl/images/2WQU1M

Do dzieła Arturo !

2

A na kogo mają postawić ? Grają tam sami leszcze.

Ja osobiście liczę na Xaviego Simonsa, nie wiem co będzie z Alenia, ale wydaje mi się, że będzie jak z Samperem.

1

Vidal jako zadaniowiec ? Dla mnie bomba !

0

Czekacie na godzinę 12?

0

A jaka suma w budżecie była przeznaczona na transfery przed rozpoczęciem okna?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?