barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ten Mertens sobie wyobraża.
Dwa kluczowe posiadania przed 16 metrem i klops....
2
Neymar po Złotą Piłkę !
0
Neymar nie zdążył z formą na te mistrzostwa i to może być duży problem dla Brazylii.
0
Po co ?
0
I tak zagra któraś z nich
0
Co my zagraliśmy na tym mundialu.
Jedno wielkie wkurwie.... Nawet piwo nie smakuje.
6
Wolałbym tercet Pavon Messi Dybala.
Nie wierze, że akurat dziś Di Maria odnajdzie przyzwoitą formę.
0
Tiesto & The chainsmokers - split
3
Przechwyt i drybling, to akurat zasługi poziomu ligi.
0
Podrzuci ktoś pakiet intermetowy w plusie do 30 zł?
0
Piwko Guinness pił ktoś ?
0
Tak mówią
0
O której przyznanie MVP sezonu zasadniczego w NBA?
5
Po co Tomaszewski zabiera głos odnośnie reprezentacji. Tylko się pogrąża, sam twierdził i pompował balon, że mamy drużynę na finał mistrzost świata, był pewien 7 meczów na tych mistrzostwach, a teraz ?
0
Grosicki ? Proszę Cię
0
Nie zawsze można wygrywać.
Przecież nie od dziś wiadomo było, że jesteśmy słabsi personalnie od Kolumbii.
Po co wylewasz te kołomyje na selekcjonera i ośmielasz porównywać go do Smudy.
Adam postawił tę kadrę na nogi, wszedł z nią dwa razy do mistrzostw, a rankingu przecież on nie układa !
0
Ogarna to czy nie ogarna ?
Eksperci twierdzą, że ogarna.
Rząsa, Szczesny, Jan i Ulatowski
0
Wraca prawdziwy futbol, w którym nazwiska nie grają. Pokazuje że przygotowanie i dobra atmosfera działa cuda. Przykład mecz Hiszpania - Iran. Druga rzecz, zespoły grają bardzo dobrze w obronie, to z tego powodu zespoły prowadzące grę się męczą i pada mało bramek. Trzecia sprawa, zespoły, które są silne personalnie, ale nie na najwyzszej półce, grają coraz lepsza piłkę. I uważam, ze za 4 czy 8 lat. Grono faworytów to nie będzie 2-4 drużyn tylko jakieś 6-8.
3
Dziwny jest ten mundial.
Faworyci mimo swoim wygranych tj. Francja bądź Brazylia nie prezentują poziomu, który mógłby odstraszać kolejnych przeciwników.
Boję się, że w tej sytuacji Portugalia znowu wejdzie do finału tylnymi drzwiami, a drużyny tj. Peru, Maroko, które prezentują się okazale dla oka jadą do domu.
0
Kto zagrał lepsze spotkanie Cou czy Ney ?
0
Ktoś mi mówił, że 1.5 km, to prawda ?
0
Jaki dystans przebiegł we wczorajszym meczu Leo ?
0
Czy Nigeria jest w stanie wygrać z Islandią?....
1
Po co ta krytyka Cionka ?
7 na 10 piłkarzy będąc na jego miejscu zaliczyłoby to nieszczęście
3
Cały świat zobaczył jak się spiewa HYMN !
0
A Peszko wrócił na mecz z tripa na którego ruszył z Vidalem ?
1
Jak zagrała Kolumbia ?
Myślałem, że Kolumbia zgarnie pewnie 7 punktów, a może się okazać, że po meczu z Polską pojadą do domu.
W tej grupie może stać się wszystko
3
Święcicki na Twitterze usłyszał w hiszpańskim radiu....
" Cristiano jest najlepszym piłkarzem na świecie. Messi jest najlepszym piłkarzem dla Barcelony. "
0
Bezapelacyjnie Michael Phelps !
Cenię sobie bardzo Ole Einar Bjoerndalena i Rogera Federera.
0
Od początku tej kolejki faworyci zawodzą więc w tej kolejce mogłeś się wstrzymać