0

Co ten Mertens sobie wyobraża.
Dwa kluczowe posiadania przed 16 metrem i klops....

2

Neymar po Złotą Piłkę !

0

Neymar nie zdążył z formą na te mistrzostwa i to może być duży problem dla Brazylii.

0

Po co ?

0

I tak zagra któraś z nich

0

Co my zagraliśmy na tym mundialu.
Jedno wielkie wkurwie.... Nawet piwo nie smakuje.

6

Wolałbym tercet Pavon Messi Dybala.
Nie wierze, że akurat dziś Di Maria odnajdzie przyzwoitą formę.

0

Tiesto & The chainsmokers - split

3

Przechwyt i drybling, to akurat zasługi poziomu ligi.

0

Podrzuci ktoś pakiet intermetowy w plusie do 30 zł?

0

Piwko Guinness pił ktoś ?

0

Tak mówią

0

O której przyznanie MVP sezonu zasadniczego w NBA?

5

Po co Tomaszewski zabiera głos odnośnie reprezentacji. Tylko się pogrąża, sam twierdził i pompował balon, że mamy drużynę na finał mistrzost świata, był pewien 7 meczów na tych mistrzostwach, a teraz ?

0

Grosicki ? Proszę Cię

0

Nie zawsze można wygrywać.
Przecież nie od dziś wiadomo było, że jesteśmy słabsi personalnie od Kolumbii.

Po co wylewasz te kołomyje na selekcjonera i ośmielasz porównywać go do Smudy.
Adam postawił tę kadrę na nogi, wszedł z nią dwa razy do mistrzostw, a rankingu przecież on nie układa !

0

Ogarna to czy nie ogarna ?
Eksperci twierdzą, że ogarna.
Rząsa, Szczesny, Jan i Ulatowski

0

Wraca prawdziwy futbol, w którym nazwiska nie grają. Pokazuje że przygotowanie i dobra atmosfera działa cuda. Przykład mecz Hiszpania - Iran. Druga rzecz, zespoły grają bardzo dobrze w obronie, to z tego powodu zespoły prowadzące grę się męczą i pada mało bramek. Trzecia sprawa, zespoły, które są silne personalnie, ale nie na najwyzszej półce, grają coraz lepsza piłkę. I uważam, ze za 4 czy 8 lat. Grono faworytów to nie będzie 2-4 drużyn tylko jakieś 6-8.

3

Dziwny jest ten mundial.
Faworyci mimo swoim wygranych tj. Francja bądź Brazylia nie prezentują poziomu, który mógłby odstraszać kolejnych przeciwników.
Boję się, że w tej sytuacji Portugalia znowu wejdzie do finału tylnymi drzwiami, a drużyny tj. Peru, Maroko, które prezentują się okazale dla oka jadą do domu.

0

Kto zagrał lepsze spotkanie Cou czy Ney ?

0

Ktoś mi mówił, że 1.5 km, to prawda ?

0

Jaki dystans przebiegł we wczorajszym meczu Leo ?

0

Czy Nigeria jest w stanie wygrać z Islandią?....

1

Po co ta krytyka Cionka ?
7 na 10 piłkarzy będąc na jego miejscu zaliczyłoby to nieszczęście

3

Cały świat zobaczył jak się spiewa HYMN !

0

A Peszko wrócił na mecz z tripa na którego ruszył z Vidalem ?

1

Jak zagrała Kolumbia ?

Myślałem, że Kolumbia zgarnie pewnie 7 punktów, a może się okazać, że po meczu z Polską pojadą do domu.
W tej grupie może stać się wszystko

3

Święcicki na Twitterze usłyszał w hiszpańskim radiu....

" Cristiano jest najlepszym piłkarzem na świecie. Messi jest najlepszym piłkarzem dla Barcelony. "

0

Bezapelacyjnie Michael Phelps !

Cenię sobie bardzo Ole Einar Bjoerndalena i Rogera Federera.

0

Od początku tej kolejki faworyci zawodzą więc w tej kolejce mogłeś się wstrzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?