barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
LeBron to zupełnie inny rozmiar garnituru kolego!
1
Po co Realowi Thiago skoro nie ma miejsca dla Kovacica ?
0
Ktoś z dwójki Paco, Munir musi odejść.
Kadra jest za szeroka, a w ogóle w napad.
Messi, Suarez, Dembele, Malcom, Paco, Munir i Arnaiz w głębokim obwodzie
0
Czyli Pijanica, Parejo można skreślić, Rabiota w sumie też...
Kto nam zostaje?
0
Nie powiedziałbym, że Serie A jest mocniejszą ligą od Bundesligi.
0
Plama od atramentu na jeansach.
Zna ktoś sposób bądź pewny specyfik ?
11
Odnośnie wpisu Tomka Hajty na temat kary dla Peszko.
Odnoszę wrażenie, że nie potrafimy podejmować radykalnych decyzji, które mają efekt długoterminowy.
Wystarczy odwijać sezon w sezon naszą ekstraklasę i w ciemno wiemy, że przynajmniej raz będziemy światkami grandy na trybunach...
Po co te wszystkie kary dwóch meczów przy pustych trybunach i symboliczne kary pieniężne ?
Dlaczego w Anglii nie ma tego problemu ?
Bez zastanowienia wlepiali kibicom surowe kary od samego początku i wypad oglądać kolejne sezony swojej drużyny w domu.
Mnie się podoba kara dla Peszko, a gdyby ode mnie zależało to bym mu zabrał cały sezon.
Jak chce pokopać to niech idzie do MMA na pewno Hajto załatwi mu jakaś walkę u kolegi promotora Borka, dostanie 2 razy w pape i wróci z podkulonym ogonem do chaty.
5
Nie ogarniam Miodulskiego, jest cieńki !
Legia miała dobrego trenera o nazwisku Magiera, zgoda coś się wypaliło, ale czy problem leżał po stronie trenera, czy bardziej po stronie zarządu i piłkarzy ?
Przychodzi Jozak bez doswidczenia szkoleniowca, na początku robi wyniki, ale od samego początku były to wymęczone mecze...
Facet się nie sprawdza więc idą na skróty po asystenta, ale jak ?
Skoro trener nie daje rady, to asystent jest lepszą opcją ? Bo ja tu czegoś nie rozumiem...
Według mnie, to od początku musiała być kontynuacja wizji Jozaka, czyli zadna wizja, bo skoro Klafurić chciał mieć, czy nadal ma inny pomysł na Legie, to czy był on lojalny wobec swojego kompana ?
Takiej Legii nie da się oglądać.
Odkąd odszedł Leśniadorski ten klub mocno poszedł w dół.
I co dalej ? Te same schematy, czyli sprzedajemy, kupujemy, robimy drużynę w 2 tygodnie, a po 2 miesiącach zwalniamy trenera i szukamy nowego po czym na wiosnę znowu szukamy następcy, bo następca poprzednika okazał się za słaby, ale zaraz bo dostaliśmy ofertę za naszych trzech podstawowych piłkarzy więc trzeba szybko ściągnąć kogoś z bałkanów, ale to migiem, bo za rogiem kwalifikacje do pucharów.
0
Został nam jeszcze jeden transfer ?
0
Przyjście gracza z poza Europy oznacza odejście Miny ?
0
A wy przy jakim transferze poczuliście się zawiedzeni ? U mnie był to Alex Song
0
Ja odnosiłem wrażenie, że brakowało mu metrów na boisku i był trochę onieśmielony.
Podobne zjawisko widzę u Dembele. Tacy skrzydłowi mają u nas problem, bo bazują na szybkości, a nie małej przestrzeni.
Dlatego Coutinho z marszu wszedł do grania, to samo miałoby miejsce z Hazardem uważam.
0
Transfer Alexisa był dobry, bardzo dobry, przeciętny ?
Analizuje sobie transfery Pepa w Barcelonie tak na szybko....
Według was, to były leosze transfery niż za Lucho?
0
I jak tam, kto odchodzi ?
1
Co to za gadanie w ogóle ?
W Australii SF pomógł Ferrari, na Silverstone Luis został uderzony przez Kimiego, a wczoraj awaria samochodu, to nazywamy szczęściem?
Dzisiaj wsyscy jechali w równych warunkach, kiedy wszyscy zjeżdżalni po przejściowe Mercedes został na ultra, a błąd Seba to tylko i wyłącznie jego wina.
2
Myślicie, że " klątwa " 3 sezonu Mourinho będzie kontynuowana ?
1
Chipsy z orlenu....
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Paulinho, Iniesta, to jeden piłkarz?
0
Jeżeli założę konto bankowe w poniedziałek w PKO, to po jakim czasie mam kartę i kody ?
9
" Barcelona celuje w Pedro " Bravo Sport
Myślałem, że wiekszej bzdury niż ta wypowiedziana przez Laskowskiego o wymianie Dembele za Hazarda z dopłatą 80 mln nie przeczytam/ usłyszę.
0
Tak
0
Jeżeli ktoś ma ochotę pograć w fantasy.ekstraklasa.tv to zapraszam!
Jest nas 26, a jutro rusza NASZA EKSTRAKLASA.
KOD: 17fa8000
4
Jak widzicie przyszły sezon Premier League ?
Jako sympatyk Liverpoolu ostrze sobie zęby na ten sezon!
Na Anfield chciałbym zobaczyć klasowego bramkarza i uniwersalnego napastnika, choć przy absencji OXA mogliby sprowadzić piłkarza do drugiej linii.
Przed sezonem rodzi się dużo znaków zapytania :
Czy Manchester City będzie w takiej dyspozycji jak przed rokiem ?
Czy klątwa 3 sezonu drużyn Mourinho będzie miała odbicie na United ?
Jak zagra nowy Arsenal ?
Czy Tottenham pójdzie o krok dalej ?
Czy Chelsea zyska na zmianie trenera i jak zareagują na ewentualną utratę swoich gwiazd ?
Czy Salah i Liverpool są zdolni zagrać jeszcze lepszy sezon ?
Co roku jaram się startem Premier League, ale też co roku są to mocniejsze odczucia.
Warto kochać piłkę
2
Swoją drogą to smutne, że Real nie pożegnał swojego najlepszego piłkarza w historii klubu, jednego z najlepszych w historii piłki nożnej.
Cristiano zasłużył na więcej.
Można go kochać, bądź nie, ale za to co dokonał w tej dyscyplinie należy mu się szacunek na całym świecie.
1
W 5 sezonie poszli za daleko z tą przestrzenią czasu
0
To ten typ, który musisz zobaczyć
1
Od 3 miesięcy oglądam serial ZAGUBIENI.
Właśnie kończę sezon 6, coś pięknego.
Według mnie bezdyskusyjnie nr 1 w tej branży
2
Mbappe przed Griezmanem ?
hahahahaha
1
Tylko i wyłącznie zajawka ekstraklasa :D