barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Układasz swoją drużynę pod własne modło za określony budżet.
W tym wypadku są to zawodnicy ekstraklasy, a na stworzenie drużyny masz 35 mln.
Po każdej realnej kolejce ekstraklasy dostajesz punkty ujemne, dodatnie, bądź wcale.
Kwestia, czy Twój dany zawodnik wybiegł na boisko i co zrobił, jeżeli strzelił bramkę dostajesz określana liczbę oczek do przodu, jeżeli dostał kartkę dostajesz minusy itp.
1
Większe wyzwanie :D
0
fantasy.ekstraklasa.tv
KOD: 17fa8000
1
alltube ?
0
Jeżeli wziąłbym 8 tyś kredytu, to ile musiałbym spłacić ? Orietuje się ktoś
0
Wszyscy byśmy chcieli :p
3
Za chwile rusza ekstraklasa, fajnie by było zebrać użytkowników z LaRamblii tj miało to miejsce na MENADŻER.TVP podczas mindialu.
Chętnych zapraszam na fantasy.ekstraklasa.tv
KOD DO LIGI: 17fa8000
0
Fantasy Ekstraklasa ?
Pytanie, czy stworzył ktoś ligę tj na menadżer tvp ?
0
Czyli Juventus vs Real w grupie champions league?
3
Dj Tiesto Split
0
A w studio Patyra był pewien, że bramkę strzeli Brosović
1
Tomaszewski mówił, że zagramy 7 meczów na tym turnieju, gdzie jesteśmy ?
0
Przecież wraz z Willianem objeżdżał nas z każdej strony, na każdej wysokości boiska jak chciał, to że nie strzelił bramki, to nic nadzwyczajnego.
Hazard to ten typ gracza, który nie strzela bramek seryjnie, ale jego wkład w grę jest niezastąpiony.
Poza tym komentarz napisałem sobie dla jaj, bo większość lamentuje jego transfer do Realu.
0
Jak wy chcecie powstrzymać Hazarda jeżeli będzie grał Roberto ?
5
Misja Rosja na onecie live
0
Ty lepiej się martw, kto będzie zmiennikiem dla Suareza w przyszłych latach, bo kandydata nie widać i chyba się nie zanosi.
43
Ile mają dostawać tych szans ?
Niech jeden i drugi się obudzi!
4
Sterling to chyba najgorszy z najlepszych piłkarzy występujących w Europie.
W każdym meczu czegoś zabraknie, a to nie ma wykonczenia, w następnym meczu zawodzi podabie, później przyjęcie, a za dea tygodnir nie potrafi kiwać.
Dziwny piłkarz
0
Jak minutowo będą wyglądać nasze dwa nabytki waszym zdaniem?
2
Największy sportowiec w historii ?
Wg mnie Michael Phelps
0
https://www.fcbarca.com/24336-mauro-icardi-rozwija-sie-w-barcelonie.html
0
Wolelibyście Hazarda, czy kogoś z dwójki Lukaku, Icardi?
0
Musi, a powinien to dwa różne słowa.
Poza tym Zbigniew wie co robi, inaczej nie byłby tak szanowany w świecie sportu.
2
Tak naprawdę, to kim mogłaby zastąpić Barcelona Suareza? Luisowi za chwilę stuknie 32 ...
A na rynku kandydatów brak, bądź są nie do wyjęcia
0
Boniek od zawsze mówił, że selekcjoner reprezentacji Polski powinien być Polakiem.
Taki pomysł na reprezentacje miał od początku, ale zaskoczył chyba wszystkich!
Ja stawiałem na Jacka Magiere bądź Piotra Stokowca.
0
Wydaje mi się, że Dembele jeden i drugi.
Dobrze, że De Bruyne zmienili pozycje.
Z naszej strony Szymon Marciniak...
0
Kto odejdzie wadzym zdaniem z Barcelony ?
Mam wątpliwości, czy ktoś kupi Gomesa...
A jeżeli chodzo o Paulinho, to jak to w końcu jest z tym wypożyczenie i 50 mln?
0
Wydawało mi się, że w odpowiedzi dałem do zrozumienia, że transfer Hazarda nie jest koniecznością, bo wzmocnienie pozycji Suareza za chwilę okaże się koniecznością
0
Stary czego Ty sie najadłeś ?
Bo tak się składa, że Hazard, to piłkarz, który u boku Modrica, Mbappe, Griezmana, Subasica gra rewelacyjny turniej.
14
Pójdź już spać