3

Dziwne, że Arthur gracz, którego wykupi jedna z największych drużyn świata nie łapie się do szerokiej kadry, gdzie są m.in Augusto, Taison czy Fred.

Nie widzę środka pola w przyszłym sezonie

2

Każda drużyna na świecie chciałaby mieć Toniego Kroosa

15

Przecież Ci ludzie z TVP nie mają pojęcia co dzieję się w ligach europejskich.

Właśnie oglądam studio na TVP SPORT i prowadzący jakby z choinki spadł.

6

Bardzo pozytywnie jestem zaskoczony grą Peru!
Moim zdaniem Peru było drużyną lepszą od Duńczyków.
Zrobili fajne 90 minut dla oka kibica, mieli pomysł na ten mecz, byli ruchliwi i świetnie przygotowani, ale sport już niejednokrotnie pokazywał nam jak wygląda jego drugie oblicze szczególnie na dużych imprezach.

Myślę, że Senegal może zagrać podobnie do Peruwiańczyków i możemy mieć duży problem w defensywie.

0

Po co ogórek po gwizdku sędziego na przerwę mówi "halo Warszawa"
Przeciez powinien powiedzieć halo reklamy

6

Grzesiek Rasiak gość specjalny, ekspert.
TVP dało studio w przerwie meczu Peru vs Dania 1:12.
Po co oni wchodzą? Niech dadzą dwie reklamy więcej i gitara. Ośmieszają się !

0

Czego się spodziewać po komentatora lach z TVP, jak mówią, że " Krychowiak, to dzisiaj fajerwerk "

4

Jaką formą ?
2 bramki po fragmentach, trzecią dołożył po błędzie bramkarza.
To że Leo nie strzelił karnego nie oznacza, że zagrał słabo, bo gdyby wyciągnąć Ronaldo te bramki to w meczu zrobił mniej od Leo, ale rozmawiamy o faktach, czyli Ronaldo ma 3, Leo 0.
Na te chwilę portugalczyk ma lepsze mistrzostwa.

4

Po co te studio 2 minutowe w przerwie meczu ?Ogorek zadaje biedne pytanie... gość specjalny zaczyna odpowiadać, jeszcze dobrze nie odpowie i wchodzi mu w zadanie bo "musimy niestety już kończyć "

TVP...

0

Ogorek zadaje biedne pytanie... gość specjalny zaczyna odpowiadać, jeszcze dobrze nie odpowie i wchodzi mu w zadanie bo "musimy niestety już kończyć "

Dopiero miałem chwilę w meczu aby wejść w internet :D

0

Po co te 2 minutowe studio w przerwie meczu ?
Jaja sobie robią ?

2

Suarez > Messi

0

Podeśle ktoś kod do MENAGER TVP ?

1

Portugalia vs Francja

Brazylia vs Belgia

Hiszpania vs Argentyna

Niemcy vs Anglia



Tak widzę ćwierćfinały MŚ 2018, a u was ?
Jan mówił, że zagramy 7 meczów

19

Mogli zaproponować turniej. Lucho Enrique.

0

Nawałka, Boniek vs Smuda, Lato ?

1

A co z Banega?

6

Jan już dawno mówił żeby go wypierd.... dyscyplinarnie !

0

Jako trener Barcelony kogo byście chcieli mieć w składzie, Keite czy Paulinho ?
Wydaję mi się, że rolę jak i pozycję w klubie mają podobną.

0

Jak wczoraj zagrał Dembele ?

0

Kto jako drugi?

9

Ødegaard, Gerson, Ceballos Ci zawodnicy budzili duże zainteresowanie wśród kibiców Barcelony i kluby.
Teraz mówimy, że Real bierze Rodrygo.
Ja bym zachował spokój, ciężko teraz znaleźć młodego dobrego gracza, a w szczególności na południu.
Yerry Mina też miał być kotem, a Arthur ma nim być.
Tym czasem wychowankowie leżą.

0

Mówimy głośno, że jesteśmy najlepszą reprezentacją Polski w historii popartą 6 miejscem w rankingu na świecie, a kiedy wypada nam 1 gracz, to już nie jesteśmy w stanie zagrać o awans ?
Od kiedy o sile drużyny decyduję pojedyncza jednostka ? Tu nie ma w ogóle dyskusji
Na boisku wybiega 11 piłkarzy pozostałych 7 siada na ławce rezerwowych dla mnie to jest argument !

Gramy z 16 Kolumbia, 28 Senegalem i 60 Japonia, a ludzie na ulicy robią w gacie, że nie damy rady.

0

Co za bieda :D
Przed momentem byłem na stacji Orlen, gdzie trwała debata nt. awansu reprezentacji Polski do fazy pucharowej mistrzostw świata.
" dadzą radę bez Glika ? "
" nie dadzą "
" dadzą "
" co Ty nie ma szans "
" dadzą mówię Ci "
" nie, założymy się ? "

Reprezentacja, która w rankingu FIFA aktualnie jest na 10 miejscu, a była i na 6 nie jest w stanie zagrać bez jednego podstawowego gracza pierwszej 11 ?
Jesteśmy tak głupim krajem...
Kiedy Lewandowski w dużych meczach przed i na Euro 2016 nie strzelał bramek, to jeszcze będąc uczniem technikum słyszało się od profesorów słowa " Lewandowski kompletnie bez formy, nic nie strzela "
Z szacunku do starszych człowiek tego nie komentował, ale jak można krytykować kogoś za to, że nie strzela, kiedy facet samą obecnością w szatni i na boisku robi większą robotę niż Pani Szydło, absorbuje uwagę obrońców, zdobywa wolne przestrzenie, wygrywa pojedynki powietrzne oraz robi miejsce kolegom.
Irytują mnie ludzie, którzy nie znają się na sporcie, a mają najwięcej do powiedzenia.
Założę się, że Ci sami ludzie których spotkałem na stacji byli podnieceni tym 6 miejscem naszej reprezentacji i mówili w podobny sposób do Jana Tomaszewskiego, który jest pewny finału mistrzost świata.

3

Jako fan Barcy i Liverpoolu transfer Cillessena na Anfield duże TAK.
Holender jest w najlepszym wieku bramkarskim, a Liverpool jest dla niego miejscem idealnym.
Zarówno on jak i Klopp potrzebują siebie nawzajem, bo niestety na Camp Nou Cillessen nie może liczyć na więcej niż 10-15 meczów w sezonie.

Co do jego ewentualnego następcy, to idealnym patrząc na poziom i realia gry byłby Buffon.
Włoch mógłby wnieść do szatni dodatkowy impuls i byłby fajną opcją na PK i mecze o niższą rangę.

0

Szwagier się jara tym transferem.
Mój kolega twierdzi znowu, że jaki to Fred, Flinston chyba... Więc nie wiem za bardzo jak rozmawiać ze szwagrem

0

Jakie są jego walory ?
To zawodnik który z marszu wejdzie do 11 United ?

0

Panowie piłkarz o imieniu Fred, pomocnik w kadrze reprezentacji Brazylii, to piłkarz jakiej klasy ?

Casemiro, Fernandinho ?

0

Kto będzie o tym mówił za 20 lat ? Nikt !
Guardiola będzie zapamiętany jako piłkarz, a później trener, który wzniósł Barcelonę ponad stan.

Ostatecznie liczą się liczby.
Portugalia zagrała beznadziejmy turniej, a będzie zapamiętana jako mistrz europy z 2016r.

0

Nie rozumiem tych spekulacji.
To selekcjoner przez 4 lata selekcjonuje kadrę i buduję drużynę pod swoje modło. On odpowiada za powołania i to on będzie rozliczony za końcowy wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?