barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Nie wiem jak wy, ale ja jestem podirytowany.
Wszelkie dzienniki, sztab i sam trener podkreślają, że w tym miesiącu będziemy grać co 3 dni.
Reasumując, męka !
I co ?
Od początku wychodzimy z Roberto, który ewidentnie jest zajechany sezonem
Po pierwszej połowie można przeprowadzić zmiany spowodowane słabszą dyspozycją bądź odpoczynkiem poszczególnych piłkarzy tj.
Pique, Suarez, Iniesta,
Vermaelen pokazał, że można mu zaufać.
Denis dał fajny impuls z Sevilla.
Paco gorzej niż Suarez by nie zagrał.
Kiedy wynik wynosił 3:0 śmiało można było zdjąć również Albe, który jest od dwóch miesięcy przewidywalny i dac minuty Dignowi.
Koniec końców wszedł i tak Paulinho jako pierwszy, który również odczuwa sezon.
Andre i Denis weszli ewidentnie za późno!
Jedyny plus tego meczu, to Semedo, którego mi jest bardzo szkoda, bo przegrywa rywalizację z Roberto chyba tylko dlatego, że nie jest hiszpanem i wychowankiem tego klubu.
Mimo wyniku 4:1 w Rzymie i tak wyjdziemy tym samym składem dla bezpieczeństwa.
0
Liverpool gra swoją piłkę.
Są w stanie pokonać każdego jak mają swój dzień, nic dziwnego
0
Liverpool to mocna ekipa, co w tym dziwnego, ale dwumscz ma 180 minut, a City w tym sezonie strzeliło im 7 bramek
0
To dopiero 30 minuta
0
Busquets wznowił kilka metrów za wyznaczonym miejscu.
Dobrze, że on nie dostał kartki
0
Mamy gdzieś oficjalną informację z którego metra Ibra wsadził piłkę z przewrotki?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Messi dziś idzie po 3-4 z Romą.
Róbcie screena
0
Myślicie, że Joshua podejmę rękawice z Wilderem już niebawem ?
Czy jego obóz tak jak w swoim założeniu zrobi 2-3 bezpiecznie walki przed starciem z Amerykaninem ?
Według mnie Joshua boi się tej walki, Wilder od blisko dwóch lat marzy o tym pojedynku, to dla niego idealny moment, bo za chwilę skończy 33 lata.
0
.
3
Pomóżcie temu gościowi hahahahaha
4
Ludzie po co raz po raz się spuszczacie, że Ronaldo w końcu strzelił z prewrotki, że ma u was szacunek, kiedy tydzień w tydzień większość użytkowników tutaj na niego bluźni, a za tydzień będzie to samo.
Nie rozumiem tego typu komentarzy, to akt desperacji, frustracji, czy rodzaj dowartosciowania się?
Nie wystarczy, że swoje emocje napisze Kowalski?
Musi to być jeszcze Dworak, Engiel, Budnik, czy Ostojski ?
Trochę to słabe
6
Szczęsny > Buffon
2
Szczęsny by dziś zatrzymał Real.
Błąd Allegriego !
1
Mam nadzieję, że Joshua podejmie rękawice w tym bądź najdalej w przyszłym roku.
Wilder za chwilę kończy 33 lata...
Denerwują mnie promotorzy anglika, którzy sugerują aby ten zrobił jeszcze kilka bezpiecznych walk.
Ewidentnie boją się Wildera, kiedy jak nie teraz?
Kiedy będzie po 35.
Ali z Taysonem wyszli by do ringu od razu, a ludzie Joshui robią wszystko żeby przeciągnąć ten pojedynek.
0
Widzę, że nie bardzo z czytaniem ze zrozumieniem.
Główny motyw mojej opinii, to finanse...
0
Real to największy klub w historii.
Na 10 spotkań z Bayernem wygrywa 7 spotkań, gra w lepszej lidze, ma lepszych piłkarzy, a w Champions League na starcie jest pretendentem do tytułu.
0
Ja miałem wersje 3GB i byłem bardzo zadowolony.
Bateria ok 2 dni, jak na średnią półkę rewelacja
0
LG K10 2017 500 zł, ale wolałbym dołożyć 200 ziko i zakupić Huawei P9 lite
2
Boję się, że Barcelona jest uzależniona od Messiego bardziej niż sobie zdajemy sprawę.
To Leo swoją obecnością przyciąga nowych piłkarzy, sponsorów za czym idą większe dochody.
Tak naprawdę na tę chwilę klub nie jest w stanie zagwarantować naszemu filarowi obrony i przyszłości klubu zarobków w wysokości 9 mln teraz, a co dopiero kiedy Leo zakończy karierę...
Barcelona znacznie straciła na swoim DNA, czyli werbowaniu wychowanków ze szkółki.
Europa nie śpi, kluby są coraz bogatsze, płacą większe gaże i biją rekordy transferowe.
Obyśmy nie podzielili losu Milanu, który pozyskuje graczy z outletu.
1
Tylko Ty masz takie wrażenie.
1
Ja również od samego początku nie widziałem w nim obrońcy.
Kiedy ma przed sobą wymagającego rywala nie daje rady w obronie.
0
Trudno
1
Dzisiaj rano usłyszałem z ust Jana Tomaszewskiego, że Polacy zagrają w półfinale.
Co o tym sądzicie?
Nie wiem, czy taką wypowiedzią chce podnieś morale naszym zawodnikom, ale według mnie takimi wypowiedziami pogarszają sytuacje.
Cała ta otoczka wokół naszej reprezentacji, wypowiedzi Prezesa, a szczególnie miejsce w rankingu FIFA, to mocna presada.
Nasza wyjściowa 11 wygląda blado w porównaniu do takich ekip jak: Anglia, Argentyna, Belgia, Brazylia, Francja, Niemcy, a drużyny kalibru Kolumbia, Chorwacja, Dania również nie są gorsze.
Realnie patrząc, to wyjście nie jest małym piwem.
0
Panowie wolę obejrzeć Niemcy vs Brazylia z tego względu, że grają Coutinho i Paulinho, czy to zdrada?
1
Nie ma go w wyjściowej 11
0
Kto ogląda Brazylię?
1
Wstawać na wyścig!
7
ee tam !
Jutro kwalifikację F1
1
A Pan Hajto i tak jest zdania, że wyjście z grupy to obowiązek.
Nie wiem czy niektórzy dziennikarze umyślnie zakłamują rzeczywistość tak jak robią, to politycy, czy faktycznie są tak obyci ze sportem.