barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Myślicie, że Houston może realnie zagrozić Warriors ? Czy może Oklahoma, bądź Portland wskocza o półkę wyżej ?
Na wschodzie mimo wszystko obstawiam finał dla Cavs, Lebron nie odpada w playoffs
0
Kompletnie nie znam gościa
0
Arthur to pozycja zbliżona do Iniesty?
Jeżeli odejdą Gomes i Denis, to zostaniemy tylko z Rakiticiem jako tym rozgrywającym.
2
Ronaldo - Kaka
0
Myślę, że ok 800
0
Umówmy się, ale Barcelona z tamtego sezonu była nie do pokonania.
O ile się nie mylę całą edycję zagrała z mistrzami własnych krajów.
12
Nie pamiętam sezonu, kiedy Champions League mógłby wygrać praktycznie każdy klub, który awansuje do 1/4.
Według mnie nie ma murowanego kandytada do tytułu.
PSG miało zagrać spektakl z teoretycznie słabszym Realem, ale górę wzięło doświadczenie, z kolei Stara Dama nie potrafiła utrzymać prowadzenia z Tottenhamem.
Tak naprawdę nie wiemy czego można spodziewać się po Liverpoolu i City, które grają efektowną piłkę, ale nie są bywalcami w tych rozgrywkach.
Manchester United z Mourinho, to może być drugie Atletico, które w dwumeczu jest dużym piwem.
Na końcu mamy stabilny Bayern i Barcelonę.
0
W Polsce gwiazdanie na swojego jest na porządku dziennym
0
Ja mam niedzielę i licze na Tiesto
0
Jedzie ktoś na sunrise tego roku ?
Ciekawe kto będzie główną gwiazdą
1
Nie chodzi mi o ten sezon.
To ogólne porównanie dwóch filozofii gry
0
Brakuje mi w Barcelonie takiej pazerności na bramki jakie ma Real, czy nawet sam Ronaldo.
Gdyby Real był na miejscu Barcelony, która ma rozpoczętego rywala, który co najważniejsze gra bez polotu strzelałby raz po raz przynajmniej na bramkę.
Reasumując... Druga bramka zamyka mecz
3
Wydaje się, że największym problemem naszych kontr jest poszukiwanie Messiego
0
Cou z tego miejsca strzelał Cechowi
0
Juventus z taką grą, to sobie może
0
Real Oviedo zdecydowanie.
Duża historia tego klubu
21
Patrząc jak Pep zmienia oblicze footballu głęboko wierzę, że mógłby odzyskać Ronaldinho
0
Widać, że nie oglądasz meczów
0
Alves, Carvajal, Trippier, Waller, Juanfran, Valencia, Kimmich, Clyne
0
Napisz coś lepszego, bo wszyscy piszą na okrągło ' magik '.
To oczywiste tj pora obiadowa w ciągu dnia
1
Gdzie waszym zdaniem jest Roberto na pozycji PO ?
Mi się wydaje, że chyba w drugiej połowie top10
0
Wiesz Cou jest mimo wszystko po kontuzji, a będzie bardzo pptrzebny na Atletico, ale decyzja z Suarezem naprawdę nie jest najlepsza
0
Połowa sezonu w nogach.
Nie wiem, czy jeden mecz, to wielki odpoczynek tym bardziej, że za rogiem dwa najważniejsze mecze sezonu, a Semedo kontuzjowany
0
Simaone nie da się zaskoczyć.
Taki gość jest przygotowany na wszystko
2
Iniesta dzisiaj będzie szalał po lewej stronie. Cała jego
1
Aleix mógłby zagrać na PO, kiedy Roberto odpocznie?
0
Rozumiem, ale tak sie składa, że mam limit karty, który nie pozwala na dokończenie transakcji.
Konta PayPal nie miałem połączonego z bankowym tak jak z kartą bankową.
Więc wysłałem pieniądze z rachunku bankowego na konto PayPal normalnym przelewem.
0
Wysłałem pienoadze na konto PayPal.
Kiedy powinny być zaksiegowane?
Orientuje się ktoś?
0
Pedro, to właśnie strzelił bramkę do własnej bramki.
Beznadziejnie zachował się przy tym dwudniowym dryblingu Lukaku
27
Współczynnik League 1, to morderstwo !