barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tymczasem napompowany balon pt. " Łączy nas piłka " może być brutalnie zweryfikowany przez Senegal.
2
Zapinamypasy.pl
3
Kto według was jest najlepszym komentatorem sportowym w Polsce ?
Moim zdaniem Przemysław Pełka.
Ma swietny głos i pięknie oddaje emocje przy bramce.
3
Dobra wiadomość.
Generalnie stadiony Niemieckie są na najwyższym poziomie jak i cała organizacja.
Duży plus dla nas, to odległość.
0
Zgoda, mój błąd.
0
Dziwnie to napisałeś..
" zdaję się powoli wracać na właściwe tory "
Czegoś tu nie rozumiem. Przecież ten klub notorycznie zdobywa mistrzostwo i dwukrotnie dotarł do finału Champions League.
Moim zdaniem Juve już lepszy być nie może przynajmniej w tych czasach.
0
Grzechu Pique vs Stachu Ramos?
0
Michael Jordan vs LeBron James?
6
Do teraz nie ogarniam, że Coutinho gra w Barcelonie
1
Serial " LOST " na pewno większość zna.
Pytanie, czy można obejrzeć komplet w internrcie ?
Założyłem konto na Netflix z mała nadzieją, że obejrze wszystko
6
Najgorszy transfer obecnego sezonu w europie ?
Według mnie Alvaro Morata, 66 mln euro w najważniejszym starciu sezonu z Barceloną facet zagrał 32 minuty.
W lidze do najlepszej trójki traci kolejno 14-14-11bramek.
10
Z całych sił życzę The Reds żeby dali radę Obywatelom, choć Manchester City gra piękną piłkę w tym sezonie i teoretycznie te rozrywki są zobowiązane dostarczać nam mega wrażeń z udziałem najlepszych.
10
Przypuszczam, że na Camp Nou dostaną 4 i się zakończy dwumecz
0
Liverpool jest w stanie wyeliminować City?
0
Tak ja to szanuje, ale przy następnej okazji np z Liverpoolem możemy nie mieć tyle szczęścia.
0
Chelsea na przestrzeni dwóch meczów wyglądała lepiej.
0
Martwi mnie fakt, że dłuższymi momentami Chelsea dominowała.
Tak naprawdę nasza druga linia nie dawała rady, bo piłkarze The Blues byli zwyczajnie za szybcy.
2
Bez wątpienia
5
" Boże chroń króla ! "
0
Tottenham odpadł z drużyną lepszą, tak to chyba należy nazwać.
Błędy sędziego nie tylko udzielały się Spurs...
Osobiście kibicował Tottenhamowi z prostej przyczyny, grał ładniejszą piłkę.
6
O ile liga angielska jest najbardziej konkurencyjną ligą na świecie, to cały czas nie można powiedzieć, że grają tam najlepsze kluby świata.
Wczoraj stało się, to czego chciałem.
Hiszpańska drużyna pokazała milionerom jak powinno grać się w piłkę na poziomie fazy pucharowej !
Sevilla wyszła zmotywowana, odważna, z jednym zamiarem, aby grać w piłkę, a Manchester ?
Krótko przed pierwszym gwizdkiem komentatorzy byli zachwyceni ostatnim meczem z Liverpoolem, który rzekomo United zdominował.
Mourinho wychodzi na murawę o 20:45 i zaczyna się kunktatorstwo, gwiazdy zawodzą na całej linii, a taktyka przypomina tę z naszej ekstraklasy.
Jestem bardzo zadowolony, że drużyna z ligi nazywaną przez zagorzałych fanów Premier League,
" nudną, o niskim poziomie " pokazała jak: wymienić kilka podań na jeden kontakt, wymieniać się pozycją, grać ofensywnie i robić rezultat.
29
W ogóle nie dziwią mnie słowa Andre, bo przecież za nazwisko nie dostawał piereszego składu u Lucho, czy teraz u Ernesto.
Obaj wiedzą najlepiej jakim piłkarzem jest Portugalczyk.
Może ta wypowiedź sprawi, że nieco zdystansuje się do swojej głowy i zacznie grać lepiej.
Ogólnie to beka z tych wszystkich ekspertów, którzy próbują zabłysnąć, że Gomesowi brakuje szybkości, bądź kreatywności, bo tak się składa, że jego szybkość jest na wysokim poziomie jeśli chodzi o szatnie Barcelony, a kreatywność tez nie należy do najgorszych.
Ci wszyscy eksperci swoje zdanie opierają na obejrzanych mecach, skrótach w internecie, bądź przeczytanych komemtarzy w internecie.
21
Asysta Dembele w porządku, ale nnie bardziej cieszy jego zachowanie na boisku i sposób w jaki wymyśla sobie akcje.
Wykonał dwa razy podanie z pierwszej piłki w pole karne do Suareza i choć były one zatrzymane przez stoperów, to było widać, ze Ousmane ewidentnie wie co robi.
8
Ogarnij się.
Jako kibic powinienes wspierać, a nie zaczynać dyskusje na potrzeby nudnego życia w internecie.
0
Co to ma do rzeczy?
Jestem obiektywny
15
Nie mogę zrozumieć podniety nad Rashfordem i United.
Przecież ten piłkarz od dwóch sezonów nie poprawił się pod żadnym względem.
Dzisiaj jest kozakiem, a za tydzień zagra 70 minut , a przez dwa następne tygodnie nic, to wszystko już grali.
Mourinho wytrzymuje jego rozwój swoją taktyką i warsztatem trenerskim ewidentnie.
1
Atletico
Manchester City
PSG
Manchester United
0
Mecz trwa
0
A ile tych sezonów trzeba zobaczyć żeby poznać gracza?
Paulinho zaczął z wysokiego C, a z początkiem nowego roku zszedł z tonu.
Ma 30 lat i nie jest gościem od którego możemy oczekiwać, że będzie wiodącą postacią w drugiej linii.
Lubię go, ale to bardzo dobry zmiennik, nie lider.
1
Ronaldo również strzela, a jak wygląda jego gra?
To analogiczna sytuacja...
Suarez gra z sezonu na sezon coraz słabiej jeśli chodzi o szybkość, drybling, wymiana podań z pierwszej piłki, gra kombinacyjna.
Przerażają mu się coraz częstsze błędy w przyjęciu piłki, odegraniu, czy nawet ustawianiu sie na boisku.
Suarez nie jest już gościem, który wygra 20 metrowy sprint i pociągnie 1 na 1, nie zrobi prewagi w grze 1 na 2. Dalej jest świetnym piłkarzem, ale lata robią swoje.
Gdyby nie forma Messiego, nie miałby tylu bramek ani Barca punktów.