barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Skąd wiesz, że przeszedł dla pieniędzy?
W tamtym okresie Chelsea była lepszą drużyną, po prostu lepszą.
Może wybrał projekt sportowy, co czyni także Griezman ?
0
Cieszcie się ostatnim meczem Andresa.
Po co komentować taktykę !
0
Chodzi mi bardziej o sklep stacjonarny.
Wybieram się jutro do galerii
0
Panowie w którym sklepie znajdę fajny portfel ?
0
Myślicie, że Alena będzie dobrym wzmocniem ?
Czy podzieli los Denisa, Rafinhi bądź Andre ?
Trochę się martwie o ten środek pola w przyszłym sezonie...
0
Kogo by nie kupili, to i tak nie widzę tej drużyny na pokładzie z Mourinho
0
Alex Sandro to transfer Manchesteru United?
0
Leo już niemal na pewno odbierze złotego buta 5 raz w karierze.
5 złotych piłek i teraz 5 but, to coś pięknego.
Myślicie, że jest w stanie zgarnąć 6 Balona ?
Załóżmy, że Liverpool wygra, a Leo dotrze max do 1/2 Mistrzostw ?
0
Cavaleria nie ma rozgrywającego, Hill to kompletna porażka.
Irving where are you ?
6
Ciekawe czy pisaliście, że Roberto jest debilem jak strzelał na 6:1 i kiedy na początku dał asystę Suarezowi.
Fani którzy nie mają pieniędzy na abonament, aby oglądać swoją drużynę w TV, a fajki w kieszeni.
Pozdrowienia dla chłopców!
0
Po prostu chciał raz zagrać jak Iniesta
0
To nie jego wina
0
Właśnie k_rwa zagrajcie dla Iniesty !
0
Coutinho do środka, Dembele skrzydło
2
Myślicie, że Lewandowski trafi do Madrytu tego lata?
Według mnie do takiego ruchu jest bliżej niż kiedykolwiek...
Real obserwuje Polaka od kilku lat i nie wierzę w to, że krytyka po tym dwumeczu będzie miała jakikolwiek wpływ.
Tzn w tej chwili to Real ma karty w ręku, bo wcześniej można było powiedzieć, że to Robert miał ostateczny głos.
Pytanie, czy Królewscy są w stanie zaproponować Bayernowi 100 mln euro za 30 latka, czy jednak pójdą inną drogą i będą próbować wyciągnąć inną 9 z Tottenhamu za blisko 200 mln.
Umówmy się, że Kane byłby lepszą opcją, długoterminową dla Madrytu.
Jeśli chodzi o Roberta, to jest tego świadomy, że ostatni pociąg do Madrytu odjeżdża tego lata.
W Niemczech zrobił już wszystko, nie musi nic udowadniać, ewentualnie może bić się o statystyki, bo bez wątpienia gdyby został na kolejne lata w Bundeslidze, to mógłby z przytupem zająć 3 miejsce w kwalifikacj strzelców wszechczasów.
Jakie jesz wasze zdanie?
5
Football w moim życiu narodził się w wieku 11 lat, ale moją drugą dyscypliną jest NBA.
Zacząłem interesować się basketem 5-6 lat później i co się rzuca w oczy ?
Fani NBA to konkretne osoby, nie lamentuja jak małe dzieci, nie płaczą i mają szacunek do przeciwników.
Po drugie nie znam fana NBA, który nie ma bogatego słownika w tej dyscyplinie sportu !
A co się dzieję w piłce?
Real na farcie, Messi jest lepszy od Ronaldo i na odwrót, Real znowu po błędach sędziowskich, Salah to gwiazda jednego sezonu, Pep idzie na łatwiznę, ale to nic.
Najlepszy jest mecz
" po co ten Denis wchodzi ? "
" tego trzeba sprzedać, a tamtego ze środka pola dac na skrzydło "
Valverde wygrywa dublet i co ? Gruba jazda po nim!
20
Obudź się.
1
Dla mnie jest to chore, że Champions League wyznacza zdobywce ZP, bo przecież te rozgrywki mają swoje nagrody indywidualne !
W takim razie po co Leo gra 38 meczów w lidze, którą zdominował od A do Z wraz z kolegami.
Notabene to może być historyczny sezon dla Barcy w lidze i nikt tego nie doceni ?
Na wyciągnięcie ręki ma złotego buta, a w gablocie już stoją 2 tytuły.
Ronaldo dla odmiany od września do okolic lutego nie grał nic poza strzelaniem bramek.
Irytują mnie te wszystkie gale nagród indywidualnych
Szkoda nerwów
3
Grałem we wszystkie części God of War, ale to co Santa zrobiła z nowym dzieckiem, to kosmos.
Fabuła, walka, dubbing, bohaterowie wskoczyli na jeszcze wyższy poziom.
Ostatnio tak podjarany grą byłem, kiedy grałem w The Last of Us.
Mnie osobiście zabrakło tych QTE.
Zabrakło mi również większej retrospekcji...
Kiedy znalazłem ostrza chaosu miałem ciary na skórze, dosłownie!
Opowieść o Atreusie ze Sparty również wywołała duże emocje, coś pięknego!
W moim rankingu gra plasuje się bardzo wysoko, ale na tę chwilę The Last of Us nie ma sobie równych.
The Last of Us ( PS3/ PS4 )
God of War II ( PS2 )
God of War 2018 ( PS4 )
Uncharted 4 ( PS4 )
Uncharted 2 ( PS3 )
GTA V ( PS4)
Horyzont Zero Down ( PS4 )
Need for Speed Most Wanted ( PC )
Hitman Rozgrzeszenie ( PS3 )
Black ( PS2 )
3
LeBron James znowu to zrobił.
Jest niesamowity w tegorocznych Play Offs.
0
Ronaldinho w 2006 roku wygrał Ligę Mistrzów i La Lige, a wiemy kto zgarnął Złotą Piłkę.
1
James, Durant, Davis to moje TOP 3
Harden i Curry są żadnymi obrońcami w porównaniu do AD
0
Do fanów NBA, czy Anthony Davis znajduje się w top 5 ?
0
Transfery Artura i Griezmana będą tymi jedynymi ?
0
Zagraj.
1
To co się dzieję w nowym God of War, to kosmos !
3
Generalnie James Harden wskoczył na jeszcze wyższy poziom.
Nie przypadkowo Houston wygrali sezon zasadniczy na zachodzie.
Jeżeli chodzi o Lebrona, to statystyki ma zbliżone, ale dużo porażek na koncie i niska pozycja Cavs na wschodzie i chyba w tym pies pogzebany.
Według mnie Lebron miał cięższe zadanie od Hardena, rewolucja w drużynie, rozegrał 82 mecze i praktycznie do końca prowadził swoją drużynę.
0
Liczy się to jak kończysz, tak zawsze było i będzie w sporcie.
1
Przestańcie narzekać.
Real to wielka drużyna, która ma tożsamość zwycięscy.
Co roku robią to samo, wychodzą na przeciwnika żeby go przejść !
Mogą się nie podobać, ale mimo, że cierpią potrafią takie mecze wygrywać.
Oby nie bylo pod koniec 1:3, bo Bayernowi brakuje tlenu.
2
Teraz Roma u siebie 4:0 i cyk do finału