0

Skąd wiesz, że przeszedł dla pieniędzy?
W tamtym okresie Chelsea była lepszą drużyną, po prostu lepszą.
Może wybrał projekt sportowy, co czyni także Griezman ?

0

Cieszcie się ostatnim meczem Andresa.
Po co komentować taktykę !

0

Chodzi mi bardziej o sklep stacjonarny.
Wybieram się jutro do galerii

0

Panowie w którym sklepie znajdę fajny portfel ?

0

Myślicie, że Alena będzie dobrym wzmocniem ?
Czy podzieli los Denisa, Rafinhi bądź Andre ?

Trochę się martwie o ten środek pola w przyszłym sezonie...

0

Kogo by nie kupili, to i tak nie widzę tej drużyny na pokładzie z Mourinho

0

Alex Sandro to transfer Manchesteru United?

0

Leo już niemal na pewno odbierze złotego buta 5 raz w karierze.
5 złotych piłek i teraz 5 but, to coś pięknego.
Myślicie, że jest w stanie zgarnąć 6 Balona ?
Załóżmy, że Liverpool wygra, a Leo dotrze max do 1/2 Mistrzostw ?

0

Cavaleria nie ma rozgrywającego, Hill to kompletna porażka.
Irving where are you ?

6

Ciekawe czy pisaliście, że Roberto jest debilem jak strzelał na 6:1 i kiedy na początku dał asystę Suarezowi.
Fani którzy nie mają pieniędzy na abonament, aby oglądać swoją drużynę w TV, a fajki w kieszeni.

Pozdrowienia dla chłopców!

0

Po prostu chciał raz zagrać jak Iniesta

0

To nie jego wina

0

Właśnie k_rwa zagrajcie dla Iniesty !

0

Coutinho do środka, Dembele skrzydło

2

Myślicie, że Lewandowski trafi do Madrytu tego lata?
Według mnie do takiego ruchu jest bliżej niż kiedykolwiek...
Real obserwuje Polaka od kilku lat i nie wierzę w to, że krytyka po tym dwumeczu będzie miała jakikolwiek wpływ.
Tzn w tej chwili to Real ma karty w ręku, bo wcześniej można było powiedzieć, że to Robert miał ostateczny głos.
Pytanie, czy Królewscy są w stanie zaproponować Bayernowi 100 mln euro za 30 latka, czy jednak pójdą inną drogą i będą próbować wyciągnąć inną 9 z Tottenhamu za blisko 200 mln.
Umówmy się, że Kane byłby lepszą opcją, długoterminową dla Madrytu.

Jeśli chodzi o Roberta, to jest tego świadomy, że ostatni pociąg do Madrytu odjeżdża tego lata.
W Niemczech zrobił już wszystko, nie musi nic udowadniać, ewentualnie może bić się o statystyki, bo bez wątpienia gdyby został na kolejne lata w Bundeslidze, to mógłby z przytupem zająć 3 miejsce w kwalifikacj strzelców wszechczasów.


Jakie jesz wasze zdanie?

5

Football w moim życiu narodził się w wieku 11 lat, ale moją drugą dyscypliną jest NBA.
Zacząłem interesować się basketem 5-6 lat później i co się rzuca w oczy ?
Fani NBA to konkretne osoby, nie lamentuja jak małe dzieci, nie płaczą i mają szacunek do przeciwników.
Po drugie nie znam fana NBA, który nie ma bogatego słownika w tej dyscyplinie sportu !

A co się dzieję w piłce?

Real na farcie, Messi jest lepszy od Ronaldo i na odwrót, Real znowu po błędach sędziowskich, Salah to gwiazda jednego sezonu, Pep idzie na łatwiznę, ale to nic.

Najlepszy jest mecz
" po co ten Denis wchodzi ? "
" tego trzeba sprzedać, a tamtego ze środka pola dac na skrzydło "


Valverde wygrywa dublet i co ? Gruba jazda po nim!

20

Obudź się.

1

Dla mnie jest to chore, że Champions League wyznacza zdobywce ZP, bo przecież te rozgrywki mają swoje nagrody indywidualne !

W takim razie po co Leo gra 38 meczów w lidze, którą zdominował od A do Z wraz z kolegami.
Notabene to może być historyczny sezon dla Barcy w lidze i nikt tego nie doceni ?
Na wyciągnięcie ręki ma złotego buta, a w gablocie już stoją 2 tytuły.
Ronaldo dla odmiany od września do okolic lutego nie grał nic poza strzelaniem bramek.
Irytują mnie te wszystkie gale nagród indywidualnych

Szkoda nerwów

3

Grałem we wszystkie części God of War, ale to co Santa zrobiła z nowym dzieckiem, to kosmos.
Fabuła, walka, dubbing, bohaterowie wskoczyli na jeszcze wyższy poziom.
Ostatnio tak podjarany grą byłem, kiedy grałem w The Last of Us.
Mnie osobiście zabrakło tych QTE.
Zabrakło mi również większej retrospekcji...
Kiedy znalazłem ostrza chaosu miałem ciary na skórze, dosłownie!
Opowieść o Atreusie ze Sparty również wywołała duże emocje, coś pięknego!

W moim rankingu gra plasuje się bardzo wysoko, ale na tę chwilę The Last of Us nie ma sobie równych.

The Last of Us ( PS3/ PS4 )

God of War II ( PS2 )
God of War 2018 ( PS4 )
Uncharted 4 ( PS4 )
Uncharted 2 ( PS3 )
GTA V ( PS4)
Horyzont Zero Down ( PS4 )
Need for Speed Most Wanted ( PC )
Hitman Rozgrzeszenie ( PS3 )
Black ( PS2 )

3

LeBron James znowu to zrobił.
Jest niesamowity w tegorocznych Play Offs.

0

Ronaldinho w 2006 roku wygrał Ligę Mistrzów i La Lige, a wiemy kto zgarnął Złotą Piłkę.

1

James, Durant, Davis to moje TOP 3

Harden i Curry są żadnymi obrońcami w porównaniu do AD

0

Do fanów NBA, czy Anthony Davis znajduje się w top 5 ?

0

Transfery Artura i Griezmana będą tymi jedynymi ?

0

Zagraj.

1

To co się dzieję w nowym God of War, to kosmos !

3

Generalnie James Harden wskoczył na jeszcze wyższy poziom.
Nie przypadkowo Houston wygrali sezon zasadniczy na zachodzie.

Jeżeli chodzi o Lebrona, to statystyki ma zbliżone, ale dużo porażek na koncie i niska pozycja Cavs na wschodzie i chyba w tym pies pogzebany.
Według mnie Lebron miał cięższe zadanie od Hardena, rewolucja w drużynie, rozegrał 82 mecze i praktycznie do końca prowadził swoją drużynę.


0

Liczy się to jak kończysz, tak zawsze było i będzie w sporcie.

1

Przestańcie narzekać.

Real to wielka drużyna, która ma tożsamość zwycięscy.
Co roku robią to samo, wychodzą na przeciwnika żeby go przejść !
Mogą się nie podobać, ale mimo, że cierpią potrafią takie mecze wygrywać.

Oby nie bylo pod koniec 1:3, bo Bayernowi brakuje tlenu.

2

Teraz Roma u siebie 4:0 i cyk do finału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?