0

Sprzedać dwóch ofensywnych pomocników, gdzie tak naprawdę zostaje Coutinho i Iniesta ?
Paulinho, Rakitic, i Busquets, to profil bardziej defensywny.
Więc przy założeniu, że odchodzi Denis, Andre, a przyszłość Iniesty i Paulinho nie jest taka pewna z powodu swoich lat i umiejętności tego drugiego zostaniemy z 4 pomocnikami i nominalnym lewym obrońcą?

1

Niestety chyba jest potrzebny i to bardzo.

Suarez jedzie po linii pochyłej w dół, tak naprawdę trzyma go przy życiu skuteczność.

Dembele nie jest jeszcze gotów na dużą piłkę w Barcelonie.

10

Czasami nie wierzę w ludzi i ich pomysły

4

Pamiętam jak dziś, kiedy " biłem " się z bratem o miejsce przed TV aby zobaczyć Ligę Mistrzów w TVP 2, bo w domu był 1 telewizor na całe rodzeństwo, a każdy chciał oglądać co innego.
TV rezerwowało się po ówczesnym przeczytaniu Tele Tygodnia, to były ciary.

Nikt nie chciał trafić na Milan Andrija Shevchenki, a dziś...

2

Dobrze już... Ile można czytać te same komentarze.
Po zawodach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W United grał w drugiej linii

0

Ter Stegen, Alves, Puyol, Pique, Alba, Toure, Xavi, Iniesta, Messi, Eto, Ronaldinho

4 3 3

0

Bo co ? Oglądam Tottenham co tydzień więc mam porównanie

2

Trippier 45'

4 rzucone podania mijające linie pomocy i obrong
0 przegranych pojedynków 1 vs 1
Wysoka aktywność w ataku
Asysta

Jakiś czas temu napisałem, że jest on czołowym PO, to zostałem wyśmiany.
Moim zdaniem jest lepszy od Roberto


0

Racja



8

No i wylądowałem u sąsiadki....

20

0

Ogarnął nielegalny zakład

https://zapodaj.net/29d18a156839a.png.html

1

Całokształt

1

Marcelo nakrywa czapką Albe, który gra sezon życia

0

Alves




2

Chyba inny mecz oglądasz

3

Jak ja sie cieszę, że Alves już u nas nie gra.
Beznadziejne wrzutki, czytelne zwody, pretensje do sędziego i do tego pajacowanie poza boiskiem w mediach społecznościowych.

7

Czss spać, ciekawe jaki wynik zobaczę rano

0

Nie dostrzegłem, że chodzi o City

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

0

Ciężko jest się z tym pogodzić, ale Real musi być najlepszą drużyną w historii.

To że Barcelona zagrała kilka lat efektowny football nie może przekreślić dominacji Realu z lat 90.

1

Przeciętny Polak zarabia 100 zł w 8 godzinach ciężkiej pracy, a Ty próbujesz powiedzieć, że zainwestowałeś 90 zł żeby ugrać marną 10 ?
Jaja

0

hahahaha

0

Przecież on kłamie ewidentnie

0

O to chodzi, będzie miał 100 ; )

6

PSG powinno być silniejsze mentalnie bez Neymara.

Mam nadzieje, że Mbappe wyjdzie na lewym skrzydle, a samo PSG będzie chciało zjeść Real od pierwszej minuty.

Kunktatorstwo nie zda egzaminu moim zdaniem, jeżeli Real nie dostanie bramki do pierwszej połowy PSG nie ma szans awansować

1

Mam nadzieję, że Douglas wróci do formy jaką prezentował przed przyjściem na Camp Nou i wróci do nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?