barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sprzedać dwóch ofensywnych pomocników, gdzie tak naprawdę zostaje Coutinho i Iniesta ?
Paulinho, Rakitic, i Busquets, to profil bardziej defensywny.
Więc przy założeniu, że odchodzi Denis, Andre, a przyszłość Iniesty i Paulinho nie jest taka pewna z powodu swoich lat i umiejętności tego drugiego zostaniemy z 4 pomocnikami i nominalnym lewym obrońcą?
1
Niestety chyba jest potrzebny i to bardzo.
Suarez jedzie po linii pochyłej w dół, tak naprawdę trzyma go przy życiu skuteczność.
Dembele nie jest jeszcze gotów na dużą piłkę w Barcelonie.
10
Czasami nie wierzę w ludzi i ich pomysły
4
Pamiętam jak dziś, kiedy " biłem " się z bratem o miejsce przed TV aby zobaczyć Ligę Mistrzów w TVP 2, bo w domu był 1 telewizor na całe rodzeństwo, a każdy chciał oglądać co innego.
TV rezerwowało się po ówczesnym przeczytaniu Tele Tygodnia, to były ciary.
Nikt nie chciał trafić na Milan Andrija Shevchenki, a dziś...
2
Dobrze już... Ile można czytać te same komentarze.
Po zawodach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W United grał w drugiej linii
0
Ter Stegen, Alves, Puyol, Pique, Alba, Toure, Xavi, Iniesta, Messi, Eto, Ronaldinho
4 3 3
0
Bo co ? Oglądam Tottenham co tydzień więc mam porównanie
2
Trippier 45'
4 rzucone podania mijające linie pomocy i obrong
0 przegranych pojedynków 1 vs 1
Wysoka aktywność w ataku
Asysta
Jakiś czas temu napisałem, że jest on czołowym PO, to zostałem wyśmiany.
Moim zdaniem jest lepszy od Roberto
0
Racja
8
No i wylądowałem u sąsiadki....
20
Najlepsze tego wieczora
https://zapodaj.net/29d18a156839a.png.html
0
Ogarnął nielegalny zakład
https://zapodaj.net/29d18a156839a.png.html
1
Całokształt
1
Marcelo nakrywa czapką Albe, który gra sezon życia
0
Alves
2
Chyba inny mecz oglądasz
3
Jak ja sie cieszę, że Alves już u nas nie gra.
Beznadziejne wrzutki, czytelne zwody, pretensje do sędziego i do tego pajacowanie poza boiskiem w mediach społecznościowych.
7
Czss spać, ciekawe jaki wynik zobaczę rano
0
Nie dostrzegłem, że chodzi o City
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Interes życia
https://zapodaj.net/cd1bae213c623.png.html
0
Ciężko jest się z tym pogodzić, ale Real musi być najlepszą drużyną w historii.
To że Barcelona zagrała kilka lat efektowny football nie może przekreślić dominacji Realu z lat 90.
1
Przeciętny Polak zarabia 100 zł w 8 godzinach ciężkiej pracy, a Ty próbujesz powiedzieć, że zainwestowałeś 90 zł żeby ugrać marną 10 ?
Jaja
0
hahahaha
0
Przecież on kłamie ewidentnie
0
O to chodzi, będzie miał 100 ; )
6
PSG powinno być silniejsze mentalnie bez Neymara.
Mam nadzieje, że Mbappe wyjdzie na lewym skrzydle, a samo PSG będzie chciało zjeść Real od pierwszej minuty.
Kunktatorstwo nie zda egzaminu moim zdaniem, jeżeli Real nie dostanie bramki do pierwszej połowy PSG nie ma szans awansować
1
Mam nadzieję, że Douglas wróci do formy jaką prezentował przed przyjściem na Camp Nou i wróci do nas.