barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lubię Karolaka :D
69
Jestem w kinie z kolegą na filmie " narzeczony na niby " i czuje się jak gej.
W dodatku musimy się wymieniać popcorn za nachos
13
Jestem bardzo ciekawy gdzie dzisiaj byłby Rashford bądź Martial, kiedy tych piłkarzy prowadziłby trener, który potrafi z każdym miesiącem podnieść piłkarza.
Mam na myśli Guardiole, Kloppa, czy Konte.
Wydaje mi się, że Mourinho jest dobrym strategiem, ale nie potrafi wykreować gracza, bo po prostu nie ma warszratu.
Przykładów jest wiele: Lukaku, De Bruyne, Salah...
Jedyny piłkarz, który dużo zyskał u boku Mou, to Varane, ktory jest stoperem.
0
Dotychczas jest Rakitic na pozycji nr 8, a zarzad wymyślił sobie, że kiedy Chorwat bedzie schodził, to w jego miejsce naturalnie wskoczy Andre, Alenia bądź Denis lecz, to melidia przyszłości.
0
Z czego wynika fakt, że drużyny z dolnej części Premier League mają większy dochód z praw telewizyjnych niż drużyna Atletico, czy Sevilii ?
1
Czy ktoś wiedział, ze Mbappe jest Kameruńczykiem ? Podobnie jak Umtiti.
1
Tak naprawdę to ostatnia chwila żeby go wykupić.
Moim zdaniem, to idealne wzmocnienie, ponieważ klauzula, to 100, Griezman może grać właściwie na czterech pozycjach w ataku, Suarez od dwóch sezonów wysyła powiadomienia, że lepszy nie będzie.
Na pewbo warto spojrzeć na rynek, który oszalał, a stosunkowo młode " 9 " tj. Lukaku, Lacazette, Jesus, Mbappe, Dybala są nie do wyjścia.
Za chwile Madryt kupi Kanea więc trzeba się uzbroić z myślą o kolejnych sezonach.
0
Praktycznie każda kobieta powie, mucha
8
Harry Potter na TVN
0
Raczej nie.
0
Chupa chups, domino, byczki
1
Zmien dilera.
1
Wydaje mi sie, że Isco ma lepszy przegląd pola i małą grę, ale generalnie Coutinho duzo nie odstaje.
Na pewno ma lepszy strzał, drybling i nietuzinkowość.
Obaj są tak samo mobilni ;)
0
Ciekawe jakby gral na poziomie ekstraklasy w tym wieku
0
Isco vs Coutinho ?
3
Co myślicie o transferze Alexisa do United?
Szkoda mi trochę fanów czerwonych diabłów, bo ślepo wierzą, że ten transfee duzo odnieni, ale chyba każdy wie, że sęk tkwi w Mourinho, a nastawieniem zagrać na remis z czołówką nikomu nie przyniosła mistrzostwa.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co udajesz głupiego? Wszyscy wiemy o kogo mi chodziło, rozegrają mnie te sztuczki szukania lajkow
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak patrzę, że szansę dostaje Denis i Aleixs zamiast Semedo, który mógłby odciążyć Roberto grającego non stop
0
No i co z tego ?
To nie znaczy, że ma lepszą technikę, bo zwyczajnie jej nie ma.
Ronaldo potrafi zagrać piłkę każdą częścią ciała i trzeba mu to oddać.
0
No, no, nie popadajmy w skrajność !
0
A ostatni mecz z Realem ?
Przeciez pierwsza połowa, to był koszmar. Tylko z jego strony powstawało zagrożenie, bo albo gubil krycie, albo po prostu nie dawał rady 1 na 1. Przynajmniej 3 razy popełnił duży błąd w tym meczu.
Nie widze go w pojedynkach z Hazardem
1
Jak to zweryfikować jeżeli Nelson gra co 3 mecz ?
2
Takie jest moje zdanie
1
Oby szansę dostał Digne, a mięśnie Vermaelena odpoczeły.
1
Zastanawia mnie dlaczego, to Roberto jest wyborem nr 1 na PO.
O ile hiszpan jest lepszym graczem na połowie rywala w ataku pozycyjnym, to Semedo nakrywa go czapką jeśli chodzi o szybkość, siłę i grę obronną.
Według mnie Roberto w obrobie był już zweryfikowany w meczu z PSG i Realem, kiedy to Draxler niemiłosiernie objezdzal go na skraju pola karnego.
5
Warto zauważyć, że Thomas Vermaelen jest jedynym gościem, który po wypożyczeniu wrócił silniejszy.
Dzisiaj jest wartościowym wyborem dla trenera.
Wielka osobowość!
Kiedy gracz odchodzi na zasadzie wypożyczenia, to w przypadku Barcelony, to niemal pewne, że to koniec jego kariery w Barcelonie.
Jeżeli się mylę, to mnie poprawcie.
0
Neymar 2016/17
LaLiga: 13
Champions League: 4
Copa Del Rey: 3
53
To takie polskie odnosić się do tematów na które nie posiadamy argumentów.
Żal mi wszystkich fanów, którzy teraz wybijają w chłopaka szpilke i twierdzą, że to może być drugi Vermaelen.
Ousmane ma dopiero 20 lat, a wy na stronie internetowej wynagacie od niego tyle, co od 25 letniego Neymara, który jest ukształtowanym piłkarzem.
Dembele da nam wiele radości!
W wieku 20 lat nie każdy potrafi udźwignąć ciężar koszulki Barcelony, do tego media i cała otoczka wywołuje wielką presje na chłopaku, który notabene jest następcą Neymara.
Nie on nie jest następcą Neya.
Dembele nie jest gwarancja 20 bramek w sezonie jak brazylijczyk, on ma inna charakterystykę.
Już mi go szkoda jak hiszpańskie dzienniki zaczna wyliczać mu mecze bez bramki jak m.in. Paco, który wchodził na ogony u Enrique na 4 różnych pozycjach w dodatku, kiedy całej drużynie nie szło.