0

Skoro twierdzisz, że Cou nie ma cech na pozycję nr osiem, to najwidoczniej znasz się lepiej na piłce niż wszyscy trenerzy, którzy do tej pory prowadzili Brazylijczyka.
Żałosne

0

Zejdź z komputera i obejrzyj mecz od deski do deski.

1

Porównanie Cou do Iniesty oraz Isco pod względem bramek i asyst miały dać Tobie jasny obraz, że w ostatecznym rozrachunku statystyki tj celność podań nie mają większego znaczenia, bo efekt końcowy, to wynik na tablicy świetlnej.
Kto będzie pamiętał o tym, że Portugalia miała o połowę mniej strzałów na bramkę w finale z Francją skoro ostatecznie wygrała cały turniej ?

Twoja chora ambicja pokazania wiedzy mnie śmieszy.

Ofensywny pomocnik przede wszystkim powinien mieć znaczący wpływ na sytuację bramkowe, a Coutinho taki jest i nadal będę się upierał, iż jest on jednym z najlepszych na swojej pozycji, a Ty żyj w przekonaniu, że jesteś ekspertem opierając się na steorotypach, że pomocnik musi być doświadczony i zbalansowany.

Podam Ci jedno nazwisko, Pogba.
Piłkarz, który łamie wszelkie kanony, pomocnik 22 wieku.

1

Ronaldinho w 2006 roku na MŚ odnotował najwięcej strat z całej kadry, to oznacza, że był on słabszym piłkarzem od takiego Robinho?

Przestań chrzanić, bo sugerujesz się cyferkami.

Cou to piłkarz, który podejmuje ryzyko, bo tak widzi football.

3

Znawców dzielimy na dwie kategorie.
Ci którzy mają własne zdanie oraz tacy, którzy swoje zdanie opierają na statystykach i zdaniach przeczytanych na stronach internetowych.
Ty najwidoczniej należysz do tej drugiej kategorii.

Cou jest główną postacią w swojej drużynie, otoczony słabszymi piłkarzami aniżeli Isco, Iniesta.
Ponadto gra w najmocniejszej lidze świata, gdzie co weekend trzeba grać na 100% , a mimo to połyka Andresa pod względem bramek i asyst.

Kierowanie się statystykami jest dwuznaczne.
Nie zawsze wynik meczu odzwierciedla obraz gry i to samo tyczy się statystyk indywidualnych.

3

Tak ?
Tylko problemem w tym wszystkim jest odmienna specyfikacja lig geniuszu .
W Hiszpanii Iniesta może wykonać przez 5 minut 10 celnych podań w szerz boiska do najbliższego partnera, a w Anglii kolego nie masz takiej swobody.
Po drugie wszyscy wiemy jak gra Klopp, przede wszystkim tempo i duże ryzyko.

4

Zdecydowanie.
Jestem jego wielkim fanem, on jest skrojony pod Barcelonę, niski, mocny na nogach, który ma to coś

2

Tak się składa, że Cou pracuje w defensywie wiecej niz taki Iniesta, czy Isco.

Potrafi kontrolować tempo gry, przytrzymać grę w środku pola i wziąć rywala na plecy.

1

Ich kadry są coraz mocniejsze tak samo jak budżet, który wyraźnie mówi, że nie muszą pozbywać się najlepszych graczy za wielkie pieniądze.

14

Jak można napisać, że Coutinho jest zbędny Barcelonie, bądź przereklamowany.
Ja uważam, że jest to piłkarz top 5 na pozycji nr 8 między Isco, Alim, Pogba czy Thiago.
Mało tego uważam, że jako nieliczny stylem przypomina Inieste do tego grona dodałbym rowniez Thiago oraz Isco.
Poza tym co ja będę pisał.
Pokażcie mi chociaż dwóch innych pomocników Tak kompletnych jak on, czyli drybling, gol, przerzutka, strzał z dystansu, technika, mobilność i nietuzinkowość.

1

Za sezon bądź dwa angielskie kluby mogą zacząć dominację w europejskich pucharach

0

Po pierwsze szanse na grę powinien dostać Cillessen, bo kiedy jak nie teraz.

Po drugie dałbym odpocząć Albie i Umtitiemu w linii obrony.

Po trzecie Rakitic z Busim grają chyba wszystko więc spróbowałbym wariantu z Paulinho i Roberto w środku przed którymi jest Denis.

Co do ataku, to dałbym szanse Paco dla którego może być to jedna z ostatnich desek ratunku.

Reasumując, dużo zmian, aczkolwiek jesteśmy po ciężkim wyjeździe, a sytuacja w grupie jest bardzo dobra.

8

Przecież to było rok temu

0

Co z tą formą Ronaldo ?
Za chwilę narodzi się we mnie nadzieja na złotą piłkę dla Leo

0

Myślicie, że C+ kupi prawa do La Liga ?

0

Chorwat gra w podstawowej 11

0

Paulinho vs Rakitic ?

0

Borek vs Twarowski ?

3

To dotyczy nie tylko Andre

2

Gomes zagrał przyzwoicie.
Miał kilka fajnych podań, dwa razy ładnie wyprowadził piłkę z pod presingu po lewej stronie i dwa razy znalazł się w sytuacji strzeleckiej, gdzie za kazdym razem miał przed soba rywala na wyciągnięcie ręki.
A co zrobił Rakitic?

0

Spoko :D
To największa kaczka dziennikarska związana z naszym klubem

0

Czy któryś z was pamięta okładkę SPORTU
pt. " Crakitić " ?
Po bramce z rzutu wolnego w Pucharze Króla

2

Rozumiem, że wariant z Roberto na PO, to dobra opcja, kiedy przeciwnik się cofnie, a my musimy grać cierpliwie w ataku pozycyjnym.
W takim momencie Roberto jest lepszy w tym aspekcie od Semedo, który głównie bazuje na dynamice i szybkości przy linii bocznej, ale z reguły Ath nie gra systemem Mourinho więc nie rozumiem ławki dla Semedo.
Co gorsza wychodzi Rakitic i Gomes którzy mają podobny profil grania, Busquets również mógłby odpocząć ponieważ gramy w Champions League.
Cieszy Paulinho, który da więcej niż Chorwat i Portugalczyk razem wzięci.

0

Semedo vs Roberto ?

1

Bramki padały po indywidualnych błędach Lovrena, które dały efekt domina

7

Ja bym zagrał w pomocy Roberto, Paulinho i jestem przekonany, że jeden z nich dałby asystę bądź gola.

0

Mou ma zawsze drugi sezon mistrzowski

0

Czy Mourinho udźwignie ciężar mistrza ?

1

40 mln wydanych na Paulinho, to lepiej wydane bańki niż te na za Ibrahimovica !

To jest najlepsze

1

Rakitić już zawsze będzie mi się kojarzył z :
1. Przyjęciem kierunkowym po którym chce minąć rywala na prawej flance
2. Wywrotkami
3. Podaniem za plecy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?