0

Mechanik nie wie za co się złapać, bo komputer nie wykazał błędu

0

Astra H 1.7 CDTI podczas zmiany biegu podskakują mi obroty, a gdy wysprzegle i trzymam nogę na sprzegle podczas jazdy, to obrotomierz idzie cały czas w góry dopiero jak puszcze sprzęgło zaczyna opadać.
Najdziwniejsze jest, że to nie zdarza się codziennie tylko co jakiś czas

0

Fabregas vs Rakitić?

0

Wpadek do 4 ligi, roczna pauza na mocny kolektyw drużyny i do góry

4

3 mecze 9 punktów bez straty bramki jakby ktoś pytał

0

Ja dzisiaj obejrzę Zawisza vs Dąb w Potulicach

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0


We have Messi !

0

Jest już demo 18 ?

0

Panowie jak nazwali Dembele w Niemczech?

57

Ja najbardziej jestem pod wrażeniem Semedo

0

Alternator odpada, bo też był wymieniony ze sprzegiełkiem.
Myślałem o kole pasowym

0

Jakby pisk

0

Mam astre h 1.7 cdti i kiedy jest mokro, to z maski wydobywa się dziwny dźwięk. Dodam, że niedawno wymieniłem pasek od alternatora

0

Jak zagrał Leo ?

0

To już było w postaci Pedro, czy teraz Deulofeu. Słabo

0

Eleven Sports powtórka Brazylia vs Ekwador

0

Widział ktoś zdjęcie Coutinho na oficjalnym koncie twitterowym Barcy ?

0

Czyli nici z odejścia Ardy i Gomesa

0

Jak działa ten ostatni dzień ? Kluby hiszpańskie mogą pozyskiwać piłkarzy z zewnątrz, a czy kluby z zewnątrz mogą pozyskać piłkarza la liga ?

0

Nie wiem...
Mou zrobił 2 mocne transfery, które mają odbicie na grze United, kiedy Pep wymienił pół składu i męczą się ze Stoke.
United wygląda jak stary dobry Manchester.
W tym sezonie konkurencja jest dużo większa, bo dochodzi potężny Liverpool i mam nadzieję, że wzmocniony Tottenham, Conte tez nie można skreślać.

11

Powoli zaczynam iść w tym kierunku, że Premier League przerasta Pepa.

Gołym okiem widać, że taktyka narzucana przez Hiszpana nie leży na angielskich boiskach, a piłkarze City wyglądają jakby nie mieli pomysłu bądź odpowiedniej jakości do takiej gry.

Moim zdaniem największym błędem Pepa jest Barcelona, która jest dla niego odniesieniem.

Juz w Bayernie było widać, że nie można przenieść systemu Barcelony do nowej szatnii i wdrążyć to w sezon, dwa.

Drugi mankament, to transfery.

Odnoszę wrażenie, że Pep chciałby wszystko, a nie ma nic.

Śmieszy mnie sytuacja z Bravo i Hartem, a teraz z Alexisem, którego chce wcisnąć na siłę, bo widzi, że Sane, którego sam sprowadzal nie jest gwarancją 15 bramek w lidze.



Reasumując jego pobyt na wyspach, to narazie duży minus i naprawdę biorę pod uwagę, że zdobył w pierwszym sezonie swojej pracy 3 miejsce, które dla wielu klubów i ekspertów Premier League jest sukcesem. Jak dla mnie to było oparte na dużym szczęściu. City grało przeciętnie, gubiło punkty, a w meczach z top 6 nie pokazało nic nadzwyczajnego,


17

Nie wierzę...
C+ bez duetu Twaro - Smok, to jak hot dog bez parówki

0

Kilka godzin....

0

Lewandowski vs Suarez ?

0

Henry miał już swój czas najlepszej gry za sobą, stad tylko 24 mln

0

Neymar i połowę naszej drużyny tez wypowiedziało się w ten sposób.

1

Kumpel mówił, że Dembele ma dobre kopnięcie nie

0

Jaka jest różnica w słowie " tak ", a zdaniu " tak mi się wydaje " ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?