barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mechanik nie wie za co się złapać, bo komputer nie wykazał błędu
0
Astra H 1.7 CDTI podczas zmiany biegu podskakują mi obroty, a gdy wysprzegle i trzymam nogę na sprzegle podczas jazdy, to obrotomierz idzie cały czas w góry dopiero jak puszcze sprzęgło zaczyna opadać.
Najdziwniejsze jest, że to nie zdarza się codziennie tylko co jakiś czas
0
Fabregas vs Rakitić?
0
Wpadek do 4 ligi, roczna pauza na mocny kolektyw drużyny i do góry
4
3 mecze 9 punktów bez straty bramki jakby ktoś pytał
0
Ja dzisiaj obejrzę Zawisza vs Dąb w Potulicach
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
0
We have Messi !
0
Jest już demo 18 ?
0
Panowie jak nazwali Dembele w Niemczech?
57
Ja najbardziej jestem pod wrażeniem Semedo
0
Alternator odpada, bo też był wymieniony ze sprzegiełkiem.
Myślałem o kole pasowym
0
Jakby pisk
0
Mam astre h 1.7 cdti i kiedy jest mokro, to z maski wydobywa się dziwny dźwięk. Dodam, że niedawno wymieniłem pasek od alternatora
0
Jak zagrał Leo ?
0
To już było w postaci Pedro, czy teraz Deulofeu. Słabo
0
Eleven Sports powtórka Brazylia vs Ekwador
0
Widział ktoś zdjęcie Coutinho na oficjalnym koncie twitterowym Barcy ?
0
Czyli nici z odejścia Ardy i Gomesa
0
Jak działa ten ostatni dzień ? Kluby hiszpańskie mogą pozyskiwać piłkarzy z zewnątrz, a czy kluby z zewnątrz mogą pozyskać piłkarza la liga ?
0
Nie wiem...
Mou zrobił 2 mocne transfery, które mają odbicie na grze United, kiedy Pep wymienił pół składu i męczą się ze Stoke.
United wygląda jak stary dobry Manchester.
W tym sezonie konkurencja jest dużo większa, bo dochodzi potężny Liverpool i mam nadzieję, że wzmocniony Tottenham, Conte tez nie można skreślać.
11
Powoli zaczynam iść w tym kierunku, że Premier League przerasta Pepa.
Gołym okiem widać, że taktyka narzucana przez Hiszpana nie leży na angielskich boiskach, a piłkarze City wyglądają jakby nie mieli pomysłu bądź odpowiedniej jakości do takiej gry.
Moim zdaniem największym błędem Pepa jest Barcelona, która jest dla niego odniesieniem.
Juz w Bayernie było widać, że nie można przenieść systemu Barcelony do nowej szatnii i wdrążyć to w sezon, dwa.
Drugi mankament, to transfery.
Odnoszę wrażenie, że Pep chciałby wszystko, a nie ma nic.
Śmieszy mnie sytuacja z Bravo i Hartem, a teraz z Alexisem, którego chce wcisnąć na siłę, bo widzi, że Sane, którego sam sprowadzal nie jest gwarancją 15 bramek w lidze.
Reasumując jego pobyt na wyspach, to narazie duży minus i naprawdę biorę pod uwagę, że zdobył w pierwszym sezonie swojej pracy 3 miejsce, które dla wielu klubów i ekspertów Premier League jest sukcesem. Jak dla mnie to było oparte na dużym szczęściu. City grało przeciętnie, gubiło punkty, a w meczach z top 6 nie pokazało nic nadzwyczajnego,
17
Nie wierzę...
C+ bez duetu Twaro - Smok, to jak hot dog bez parówki
0
Kilka godzin....
0
Lewandowski vs Suarez ?
0
Henry miał już swój czas najlepszej gry za sobą, stad tylko 24 mln
0
Neymar i połowę naszej drużyny tez wypowiedziało się w ten sposób.
1
Kumpel mówił, że Dembele ma dobre kopnięcie nie
0
Jaka jest różnica w słowie " tak ", a zdaniu " tak mi się wydaje " ?