barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
35
Pique - prezydent
Xavi, Iniesta - trener, asystent
Puyol - dyrektor sportowy
21
Stawiam gruby zakład, że Paco strzeli ok 15 bramek w lidze
0
Suarez to zabójca! Najlepszy napastnik obecnej generacji. Proste
0
Robert jest świetnym piłkarzem, ale ma za mało kreatywnym na grę w Barcelonie.
Na Camp Nou nie jest potrzebny silny napastnik, który gra dobrze z obrońcą na plecach.
Potrzeba gościa, który zrobi przewagę w dryblingu, a jak wiemy Robert tego nie ma, szybkościowcem również nie jest. Gra kombinacja na małej przestrzeni również pozostawia dużo do życzenia, nasz Luis połyka Roberta w całości.
Wolałbym takich piłkarzy jak: Aguerro, Falcao, Lacazette, Dybala, Griezman czy choćby Gabriel Jesus.
Lewy jest wielkim piłkarzem i Polakiem, aczkolwiek czysto piłkarsko nie pasuje do Barcy.
Moim zdaniem Robert, to silna dziewiątka, która weźmie rywala na plecy da piłkę do boku, a później z zimną krwią wykorzystuje tego typu sytuacje do bólu.
0
Z Munira da ten sam chleb, co z Bojana
2
Naprawdę jeden z największych klubów w Europie ma tylko 60 mln euro wolnego budżetu na transfery?
Manchester wydał tyle na Lukaku, a Bayern kupuje za bliską tej kwoty Tolisso.
1
Kadra Portugalii nie jest wyznacznikiem umiejętności piłkarza. Fernando Santos, to nie jest odpowiednia osoba, Spójrz na Bernardo Silve, czy choćby na innych piłkarzy, nie prezentują takich umiejętności jak w klubach.
Gra reprezentacji Portugalii nie jest poukladana, mają świetną generację piłkarzy, ale niestety idę drogą Argentyny.
33
A co jest z Lucasem?
35
To smutne, że jeden z największych klubów na świecie nie jest w stanie wyłożyć 90 mln na stół do negocjacji.
5
Jesteś niedoinformowany ? Thiago przedłużył kontrakt z bawarczykami i jasno deklaruje chęć pozostania w klubie na długie lata
3
To są jaja ! Za kilka sezonów skończymy tak jak Milan, czy Inter.
W Barcelonie będą grać przeciętni gracze.
0
Mało wiesz o piłce.
Piszesz o wygranej nad Wolfsburg, a przypomnij mi z kim Barca gubiła punkty w lidze ? Z klubami, które o grze w lidze mistrzów mogą tylko pomarzyć.
Druga sprawa, to Twoja wypowiedź na temat stoperów, " Adriano zagrał jeden mecz i nie zawiódł ". Jaki jeden ? Jakie nie zawiódł? Widziałeś jak przegrał głowę z Ronaldo na Mestalla? Nawet Adebayor go jeździł jak chciał. W tamtym czasie mieliśmy tylko dwóch nominalnych stoperów, a o transferach się nie wypowiadaj, bo nie masz zielonego pojęcia ! W takim klubie jak Barca nazwać dobrym transferem 1/4, to trochę mało nie uważasz ?
A druga sprawa, że jesteś mało obiektywny i słabo doinformowany, bo Ronaldo nie jest środkowym pomocnikiem, a Real ma lepszych zmiennikow środka pola, aniżeli Barca podstawę. Duet Modric, Kross miażdży, a w obwodzie jest niekonwencjonalny Isco, perełka Assensio i solidny James z Kovaciciem. Pozdro
1
Przypomina się akcja ze sprowadzeniem stopera.
O ile dobrze pamiętam, to ten problem trwał 6 lat, czy Barcelonę stać na powtórkę z rozrywki ? Nie wiem.
Wtedy przez te wszystkie sezony mieliśmy silny napad i pomoc więc ta wąska kadra obrony nie raziła tak w oczy. Oczywiście wszyscy pamiętamy przegraną dwa razy z królewskimi w finale Copa po interwencjach Adriano czy Bartry, to były kwestie indywidualne, ale gdybyśmy mieli wtedy lepszych piłkarzy na tych pozycjach, oczywiście to się nazywa, co by było gdyby...
Bayern też nas przejechał jak chciał chociaż okoliczności było więcej.
Od czasów sprowadzenia Pique do Umtitiego minęło 8 sezonów, 8 !
Przez ten czas na stoperze przewijały się takie nazwiska jak defensywny pomocnik: Toure, Busquets i Mascherano, boczni obrońcy: Adriano, Abidal, pamiętamy transfery tj. Chygrynskiy, który miał być nowym Puyolem i stworzyć parę z Pique na lata, Vermallen, który jest kontuzjogenny, Mathieu solidne uzupełnienie ławki, ale opcja krótkoterminowa.
Gołym okiem widać, że sytuacja się powtarza w pomocy! Przespaliśmy okna transferowe, kiedy nasz największy wróg stworzył w środku pola maszynę. Na dzień dzisiejszy nasza pomoc, to poziom przeciętnych drużyn. Jak można myśleć o Paulinho, czy Limie, kiedy tu potrzeba killera tj. Verratti, Coutinho.
W czym ta dwójka jest lepsza od takiego Denisa, Rafy, czy Ardy? To ta sama półka przeciętnych graczy, po co kupować piłkarzy tego samego typu.
Gdyby nie Messi, to nie wiem gdzie byśmy byli w tej chwili, ten zarząd, to chyba chce podzielić los Man. United. Oby się obudzili i ściągnęli tego Verattiego, bo znowu będziemy oglądać wyniki tj. z PSG i Juve i bezradny środek pola. Niestety samym MSN nie da rady się wygrywać.
1
Aguerro, to przereklamowany gracz ! Jak się cieszę, że nie udało się go sprowadzić przed Suarezem, bo to on był wówczas wyborem nr1.
Z kolei Lewy jest nam niepotrzebny, mamy lepsza dziewiątkę w podobnym wieku na pokładzie.
3
hahaha tylko, że rzutu wolnego po którym padła bramka Campbella nie było !
1
Których własnych? Trzeba sobie powiedzieć prosto w oczy, że nasza pomoc to, co najwyżej półka klubów tj. Chelsea, Atletico, czy Juventus.
A gra Barcy opiera się na budowaniu małych gier w środku pola na jeden kontakt, czy ogólnie rzecz biorąc na ataku pozycyjnym. Kluby tj. Real, Bayern, Tottenham, Arsenal, PSG, Man.C. nakrywają nas czapka. Tak naprawdę, to Andre, Denis, Rafinha to wielka niewiadoma, co najwyżej zawodnik w kadrze nr 13-14. Arda to totalne nieporozumienie, Rakitić to swój chłop, ale brakuje regularność i czegoś ekstra, Iniesta nie musi nic nam udowadniać, ale jest zawodnikiem na 60 min i w mniejszej częstotliwości spotkań. Zostaje nam Busi z Roberto.
Karygodnie trzeba sprowadzić gotowego piłkarza pokroju Coutinho, Verratti, bo przyszły sezon skończy się fiaskiem. Real na tle czysto sportowym na te chwile ma lepszą pomoc na ławce niż my w podstawie, dodajmy transfery Mbappe, De Gea bądź Hazarda, czy teraz Donnarumy?
36
Neymar Suarez Messi
Iniesta Verratti
Busquets
Alba Umtiti Pique Bellerin
Ter Stegen
1
O ile w transfer Dembele można uwierzyć, to domniemane sprowadzenie Costy, czy teraz Mahreza, to bezczelna herezja!
1
Jeśli chodzi o wymianę na tej pozyci w skali 1:1, to jestem za! Przypuszczając, że Camp Nou opuści Denis bądź Arda. Aczkolwiek jeśli chodzi o wzmocnienie, to dosyć z pojęciem " talent", "potencjał", musi przyjść gotowy piłkarz o dużym nazwisku, który wejdzie z marszu do 11 i będzie dyktował grę w srodku pola.
2
Że wszystkim się zgodzę tylko nurtuje mnie temat marketingu. Tyle się mówi o zarobkach Realu, czy United na koszulkach Pogby, Ronaldo, Balea, czy Rooneya. U nas nie brakuje gwiazd, nie brakowało również tytułów, a co za tym idzie ? Bonusy za tytuły. Trochę, to dziwne, że nie możemy położyć 70-80 mln za Cou bądź Verattiego skoro mamy taki problem w pomocy. Real za chwilę kupi De Gea , Hazarda i czysto sportowo odlecą nam znacznie kadra, a przecież już teraz ich ławka pomocy jest lepsza niż nasza wyjściowa.
0
Kiedy Barca starała się o Hummelsa bądź Benatie, to wiemy na czym stanęły negocjacje, a po pewnym czasie Bayern wyciąga ich jak z własnego domu.
0
Co roku mówi się o ograniczonych środkach na transfery, nie rozumiem tego, przecież Barca, to jeden z największych klubów na tej planecie.
Jak to jest, że inne drużyny z topowe półki tj. Real, Bayern, Manchester, czy Juve nie mają takiego problemu.
2
Pozycja środkowego pomocnika, to piorytet !
Coutinho bądź Veratti, trzeba wyłożyć grubą kasę na któregoś z nich, bez kalkulowania!
0
Deu jest okej, razem z Paco będą fajną alternatywą dla MSN.
Wolałbym jednak, aby został w Mediolanie jeszcze na jeden sezon, aczkolwiek to ostatni moment, kiedy można go będzie ściągnąć za adekwatne pieniądze.
Co do jego umiejętności mam wątpliwości.
Niewątpliwie nie brakuje jemu techniki oraz szybkości, aczkolwiek ten piłkarz bazuje głównie na dryblingu, co niekoniecznie może sprawdzić się w Barcelonie i jej stylu gry, Deu ma dziwną charakterystykę biegu i nisko osadzony środek ciężkości.
Oglądając mecze Milanu można stwierdzić, że faktycznie się wyróżnia, ale to Serie A i Milan, który na chwilę obecną ma średniej jakości piłkarzy.
Na minus gra w defensywie, ostatnie podanie i kluczowe decyzje. W pamięci mam kilka dogodnych okazji w polu karnym, kiedy zamiast wyłożyć, bądź po prostu uderzać chciał pokręcić bramkarza ze słabym skutkiem.
Dla mnie zagadka.
Oby się u nas rozwijał.
0
Wiadomo kto skomentuje jutrzejszy mecz?
3
Oby Andre piął się w górę, bo ma papiery na mocnego pomocnika! Reasumując obaj są bez formy, a Ivan najlepszy czas w Barcelonie ma chyba za sobą.
2
Pewnie, że jest nam wszystkim smutno i źle, ale takie jest życie, nie wszystko jest takie jakbyśmy tego chcieli. Barca, to nasza duma! Dzisiaj nie wyszło, okej. Wpływ ma na to głównie dyspozycja dnia i ten fatalny spadek formy po zgrupowaniach. Mamy ligę i puchar króla do klepniecia więc na tym się skupmy i mam nadzieję cieszmy z efektu końcowego. Żyć trzeba dalej, a nasi idole, to też ludzie. Vista el Barca !
0
Nie masz prawa nazywać siebie kibicem !!!!
0
To Barca dorzuca następne 12 mln, a w rozrachunku bierzemy Pogbe
1
Ronaldo, to Ronaldo, odjedzie. Leo wolałby, aby Suarez zgarnął złotego buta, takie mam odczucie.