barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique vs Boateng ?
5
Łatwo się mówi po fakcie dokonanym.
Atletico mogło strzelić nam przynajmniej jeszcze jedną bramkę.
Ja jestem mega zadowolony z tego wyniku.
0
Podpisałem umowę z Play na internet.
Czas trwania umowy 24 miesiące, która dobiegła końca z dniem 21/08/2017 aczkolwiek na skrzynkę pocztowa przyszła faktura za następny miesiąc ?
Play przedłużył automatycznie umowę ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie chcą zobaczyć Rudigera
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1492961757419697&id=115161501866403
0
Ja uważam, że właśnie w takich meczach jak ten, gdzie mało będzie gry, a dużo walki bark w bark Paulinho jest nieodzownym graczem
0
Paulinho na Atletico?
0
W meczu z Atletico postawiłbym na Paulinho i Rakitica w środku
8
A nawet jeśli to co?
To takie polskie....
Polacy wyjeżdżają na zachód i nikt w kraju tego nie neguje, bo przecież każdy marzy o wyjeździe do Francji, czy Niemiec i poprawie swojego dobrobytu.
Ta sama sytuacja ma się do sąsiadów ze wschodu !
Tylko jakoś nikt nie chce mówić głośno o tym jak nas traktują za granicami naszego kraju.
A co do mnie, to się nie martw kolego, bo traktują Cię tak ile jesteś wart.
Piona
0
80% za okres miesięczny, czy okresu zwolnienia, czyli 5 dni ?
0
Jestem na tzw l4 5 dni.
Jak bardzo będzie różniła się moja wypłata ?
0
Nie ogarniasz w ogóle
0
I znowu ten Leo na ustach całego świata. O co tu chodzi ?
0
Neymar
Griezman
Messi
Pogba
Kross
Kante
Alex Sandro
Ramos
Chielini
Carvajal
De Gea
Antonio Conte
__________________
Lewandowski
Isco
Ronaldo
Varane
De Bruyne
Marcelo
Neuer
Wg mnie najlepsza kadra jak na tę chwilę
10
Dembele i Denis bez twarzy w fifa 18, co za bzdura !
1
Gumny!
0
Suarez vs Cavani?
0
Jeśli nie uda się ściągnąć Griezmana latem, to ja nie wiem jak będzie wyglądać przyszłość ataku w tym klubie.
Drużyny z Manchesteru mają atak na lata, to samo dotyczy PSG, w ogóle odnoszę wrażenie, że ekipy angielskie zbliżyły się na jeden mały krok do potencjału kadr Barcy i Realu.
0
Od dwóch tygodni boli mnie głowa w okolicach skroni, ból znacznie się nasila, kiedy muszę się schylić, lekarz przepisał mi tabletki przeciwbólowe lecz pomagają dwojako.
0
Ogląda ktoś F1?
Przegapiłem START, a widzę Seb out
4
Przeciętny zawodnik.
Bazuje glownie na szybkości i trochę taki jeździec bez głowy.
0
Ja również
4
Dyrektorzy Sportowi rozbijają tożsamość pozycji środkowych pomocników w Barcelonie.
Thiago, którego charakterystyka gry przypominała tę Xaviego i Iniesty został z łatwością oddelegowany z kluby.
Barca pozyskała Rakitica, który jest solidnym pomocnikiem, ale nie robi różnicy, nie ma DNA i polotu, młodzi gniewni tacy jak Rafa, który mimo dużej intensywności w meczu rzuca za duzo piłek w poprzeg boiska i Denis, który mam nadzieje otworzy swój talent i będzie grał jak należy w tym sezonie.
Arda, to kompletny niewypał, nie jest ani 6 - 8 czy 10.
To piłkarz, który u Cholo grał pół skrzydłowego.
Dlatego kompletnie nie rozumiem tego ruchu skoro grany 4-3-3.
Następnym piłkarzem jest Andre, który również mi nie pasuje do naszych dwóch ofensywnych pomocników.
Na duży plus transfer Paulinho, to gość na pozycję nr 4 w środku pola tj. Edmilson czy Keity.
Rewelacyjny ruch, ma siłę, dynamit, ciąg na bramkę i gol.
Co do obrońców, to nie mam żadnych zastrzeżeń, bo Samuel i Nelson, to strzały w 10 tj. Kante w Chelsea z kolei Digne, to solidny zmiennik, nie przypominam sobie żeby Gio bądź Sylvinho, którzy niegdyś byli pierwszym wyborem na te pozycje byli lepsi od francuza.
Transfery bramkarzy tez stoją na najwyższym poziome, a atak, to Leo, jego improwizacja i podwykonawcy.
0
FIFA 07 vs FIFA 18 ?
3
Trzeba było kupić SONY
0
Który TIER mówi o przemianach Cou w styczniu ?
0
Nie rozumiem dlaczego Ardzie się nie powiodło.
Ostatni sezon na Calderon był bardzo dobry w wykonaniu Turka.
W sumie cały pobyt w Madrycie stał na wysokim poziomie.
0
Roker Perejro kierowcą Ubera
0
Co z ta Argentyna? Jaki bieg wydarzeń musi nastąpić żeby Leo pojechał do Rosji ?