barcowy1899
Dołączył/a: październik 2014
Warszawa
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Głupi niedowiarku
0
Odnośnie nowych nabytków Barcy.
Co kolejny ma lepsze widziano, spoko jest odzież od nike od kilku sezonów.
2
Tęsknię za nim.
Mam nadzieję, że kiedyś wyjawi, iż odejście było najgorszą rzeczą w jego karierze
4
Myślicie, że to już czas kiedy Neymar zatesknil za klubem, tridente czy miastem?
1
Ułaaaaa wiedziałem, że ktoś da bombe
3
Witam, czy posiada ktoś piękne zdjęcie kibiców Barcy bądź Camp Nou.
Chodzi mi o epickie tapety. Chciałbym sobie zawiesić nad łóżkiem w fotoramie.
0
Faktycznie w latach 90 piłkarze na swoich butach nosiki fotografie swojej rodziny
0
Turan 10, Deulofeu 15, Vidal 12, Mascherano free, Denis 15, Andre 20.
Wychodzi 60 +, ale nie zdziwię sie jesli bedzie dużo mniej, bo Arda moze odejść na zasadzie wypożyczenia, a potem za darmoszke
0
LG K10 2017
SAMSUNG J3 2017
1
Kilka strat
Kilka udanych dryblingow
Dwa strzały z tego jeden zza pola karnego bardzo groźny po którym Suarez miał setkę
51
Koledze łańcuch spadł, że Coutinho nie dojechał na stadion ? ;p
3
Denerwuje mnie, że Semedo nie gra
3
Warto zauważyć, że zimą zazwyczaj przeprowadzano " nudne " transfery w wielu klubach starego kontynentu, a tu taka bomba.
Jako kibice Barcy jesteśmy swiadkami kolejnej historii transferowej, która zmienia football !
0
Jakich okazji np ?
2
Czynników jest dużo.
Pokazać, że Liverpool nie jest klubem, który sprzedaję swoich zawodników od ręki.
Pokazać zawodnikowi, ze jest wazny dla klubu mając nadzieję, że zmieni decyzję
Liverpool z Cou jest mocniejszy, a połowa sezonu w PL to bardzo dużo
Awans do fazy pucharowej CL
0
Miałem na myśli awans z drugie drużyny
0
Mamy Denisa, Rafinhe, Deulofeu i Roberto, który nie jest pierwszym wyborem do srodka pola.
To cała prawda o naszych wychowankach na przestrzeni ostatnich 4 lat.
O co Ci chodzi ?
23
Bravo Sport twierdzi, że Coutinho jest prawoskrzydłowym
0
Semedo kozak!
0
Kto zagrał fajnie w pierwszej połowie, a kto na minus ?
0
Chodzi o pozycję 1:1
0
Coutinho za Inieste?
0
Podobno Coutinho nie przyjdzie na Camp Nou
0
Rafinha - zdecydowanie Chelsea, Conte lubi wybieganych piłkarzy, którzy mogą grać na całej szerokości boiska.
Niewątpliwie bardzo ceni sobie mobilność u graczy, a sam Conte potrafi zrobić z półproduktów wyrób gotowy.
Uważam, że PL jest stworzona dla takich graczy jak Raf, którzy mają problem z grą w małych przestrzeniach.
Andre Gomes - ?
Denis Suarez - Porto, które stawia na piłkę techniczna, a liga jest liga, która nie wymaga dużego atletyzmu.
Arda Turan - Milan, to idealne połączenie gracza i klubu, ktorzy maja wiele do udowodnienia.
Milan swoją potęgę powinien odbudowywać ściągając obytych i gotowych graczy.
Mascherano - Liverpool, druga młodość.
Doświadczenie, niska cena. Same korzyści dla klubu z Anfield.
Nie mogę zrozumieć dlaczego nie spróbowali Pepe.
Vidal - Juventus Turyn
1
Gregor Schlierenzauer myślicie, ze ten wybitny skoczek bedzie jeszcze na topie światowych skoków?
0
Opel Astra H 1.7 CDTI
Co 10-15 odpalenie wiąże się z problemem.
Rozrusznik kręci normalnie, ale auto nie chce zapalić.
Żadna kontrolka na desce sie nie pojawia.
Ostatnim razem odpalalem auto dosyć długo i dopiero po 5 min prób udało sie odpalić, dodam że podczas kręcenia nadusilem pedal gazu dwukrotnie i złapał.
W kluczyku mam słabą baterię tak na marginesie
3
Transfer Coutinho kwestią godzin. [ MD ]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Umtiti, to nie Neymar.
Ma serducho Puyola !
0
Kręci, ale jakby coś mu nie pozwalało zeby odpalił