0

Głupi niedowiarku

0

Odnośnie nowych nabytków Barcy.
Co kolejny ma lepsze widziano, spoko jest odzież od nike od kilku sezonów.

2

Tęsknię za nim.
Mam nadzieję, że kiedyś wyjawi, iż odejście było najgorszą rzeczą w jego karierze

4

Myślicie, że to już czas kiedy Neymar zatesknil za klubem, tridente czy miastem?

1

Ułaaaaa wiedziałem, że ktoś da bombe

3

Witam, czy posiada ktoś piękne zdjęcie kibiców Barcy bądź Camp Nou.
Chodzi mi o epickie tapety. Chciałbym sobie zawiesić nad łóżkiem w fotoramie.

0

Faktycznie w latach 90 piłkarze na swoich butach nosiki fotografie swojej rodziny

0

Turan 10, Deulofeu 15, Vidal 12, Mascherano free, Denis 15, Andre 20.

Wychodzi 60 +, ale nie zdziwię sie jesli bedzie dużo mniej, bo Arda moze odejść na zasadzie wypożyczenia, a potem za darmoszke

0

LG K10 2017
SAMSUNG J3 2017

1

Kilka strat

Kilka udanych dryblingow

Dwa strzały z tego jeden zza pola karnego bardzo groźny po którym Suarez miał setkę

51

Koledze łańcuch spadł, że Coutinho nie dojechał na stadion ? ;p

3

Denerwuje mnie, że Semedo nie gra

3

Warto zauważyć, że zimą zazwyczaj przeprowadzano " nudne " transfery w wielu klubach starego kontynentu, a tu taka bomba.
Jako kibice Barcy jesteśmy swiadkami kolejnej historii transferowej, która zmienia football !

0

Jakich okazji np ?

2

Czynników jest dużo.

Pokazać, że Liverpool nie jest klubem, który sprzedaję swoich zawodników od ręki.

Pokazać zawodnikowi, ze jest wazny dla klubu mając nadzieję, że zmieni decyzję

Liverpool z Cou jest mocniejszy, a połowa sezonu w PL to bardzo dużo

Awans do fazy pucharowej CL



0

Miałem na myśli awans z drugie drużyny

0

Mamy Denisa, Rafinhe, Deulofeu i Roberto, który nie jest pierwszym wyborem do srodka pola.
To cała prawda o naszych wychowankach na przestrzeni ostatnich 4 lat.
O co Ci chodzi ?

23

Bravo Sport twierdzi, że Coutinho jest prawoskrzydłowym

0

Semedo kozak!

0

Kto zagrał fajnie w pierwszej połowie, a kto na minus ?

0

Chodzi o pozycję 1:1

0

Coutinho za Inieste?

0

Podobno Coutinho nie przyjdzie na Camp Nou

0

Rafinha - zdecydowanie Chelsea, Conte lubi wybieganych piłkarzy, którzy mogą grać na całej szerokości boiska.
Niewątpliwie bardzo ceni sobie mobilność u graczy, a sam Conte potrafi zrobić z półproduktów wyrób gotowy.
Uważam, że PL jest stworzona dla takich graczy jak Raf, którzy mają problem z grą w małych przestrzeniach.

Andre Gomes - ?


Denis Suarez - Porto, które stawia na piłkę techniczna, a liga jest liga, która nie wymaga dużego atletyzmu.

Arda Turan - Milan, to idealne połączenie gracza i klubu, ktorzy maja wiele do udowodnienia.
Milan swoją potęgę powinien odbudowywać ściągając obytych i gotowych graczy.

Mascherano - Liverpool, druga młodość.
Doświadczenie, niska cena. Same korzyści dla klubu z Anfield.
Nie mogę zrozumieć dlaczego nie spróbowali Pepe.

Vidal - Juventus Turyn

1

Gregor Schlierenzauer myślicie, ze ten wybitny skoczek bedzie jeszcze na topie światowych skoków?

0

Opel Astra H 1.7 CDTI
Co 10-15 odpalenie wiąże się z problemem.
Rozrusznik kręci normalnie, ale auto nie chce zapalić.
Żadna kontrolka na desce sie nie pojawia.
Ostatnim razem odpalalem auto dosyć długo i dopiero po 5 min prób udało sie odpalić, dodam że podczas kręcenia nadusilem pedal gazu dwukrotnie i złapał.
W kluczyku mam słabą baterię tak na marginesie

3

Transfer Coutinho kwestią godzin. [ MD ]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Umtiti, to nie Neymar.
Ma serducho Puyola !

0

Kręci, ale jakby coś mu nie pozwalało zeby odpalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?